FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«1789101126»
dumy3l18.12.2007 16:54

pare rau pentru tine ;))... cere-i moshului concediu :D.

@Ronaldo: la mine abia acum doua zile a inceput sa ninga ;)

mihai141118.12.2007 17:14

Etapa 11

 

ady_adinho v mihai1411 0-4

i0nutz8318.12.2007 17:17

@Mihai: cica pe 30 si pe 31 o sa fie viscol, rupere ;)

Dani200518.12.2007 18:08

ETAPA 12:bezmetiqu_alex v marinescu_dani2005=3-0 scurt

PoWeR18.12.2007 18:23
sper sa nu pic in tura in seara de Ajun si de Revelion ca-mi tai venele :))

 

 

n-ar fi rau :D

Jo1n718.12.2007 18:25

et11 danny1ok v bezmetiqu_alex 0 2

et12 bezmetiqu_alex v marinescu_dani2005 3 0

RobYnho18.12.2007 19:12

Etapa 11 : roby29steaua 1 - 1 blind1ro Alta data, asa zis derby in Liga 2, acum un meci care ma infunda mai mult. :) Chiar un scor nemeritat de mine avand in vedere ocaziile adversarului. Bafta, Blind ! :* ;))

blindica18.12.2007 20:42

Etapa 11

 

roby29steaua v blind1ro 1 - 1 Adevarat, puteam castiga, dupa mine , Milanu` e cea mai buna echipa din joc. Baftalos, Roby :P

 

 

Etapa 12

 

blind1ro v mihainho_86 2 - 1

 

 

Aman etapa 10 vs fifa for fun. In contul meu sa fie. Nu l-am vazut online, doar niste mass-uri in care injura 08. Oricum maine lucrez si etc. Salut

branica19.12.2007 10:01

blind, in seara asta la 22:00 daca esti pe mess, putem juca etapa ... dak nu , maine dupa ora 12 o sa fiu online pana pe la 18:00 .. te salut ...

DannY_119.12.2007 10:24

Etapa 12:alexxx_tzupy-danny1ok 0-2

Dani200520.12.2007 09:19

Am tulit-o saptamana asa ca rog amanarea etapelor;)Sarbatori fericite!

 

P.S.Asta in caz ca se mai posteaza...

mihai141120.12.2007 11:20

pentru cei anti qw,sper ca ati urmarit Chelsea contra liverpoo

 

sau daca nu:strategia engleza :Phttp://blog.mysport.ro/beleauareloaded/200...ale-fotbalului/

DannY_120.12.2007 14:08

Englezii nu folosesc qW, ci A lung direct;))

blindica20.12.2007 18:54

Etapa 10

 

blind1ro v fifa_for_fun 2 - 0 . 5 victorii, 4 egaluri si 3 infrangeri. Niciodata , in Liga 1, n-am fost mai mult de o etapa pe plus la golaveraj. Uber Stuttgart !

branica20.12.2007 18:54

Etapa 10 ... blind1ro v fifa_for_fun 2-0

Nu stiu ce slbz se intampla cu mine .... oricum e clar, fifa 08 nu il suport...bag ****`N MASA

ronaldo_020120.12.2007 19:04

nu stiu daca e bine ce ai scirs aklo,mai bine da un edit si scrie ceva mai frumos.....

 

 

PS:nu am reusit sa joc meciul cu bezmetiqu,as dori amanare si incerc sa joc meciul cat mai rpd!ms anticipat

i0nutz8320.12.2007 20:22

warn +10 branica pentru limbaj; controleaza-ti vocabularul, prietene !

branica20.12.2007 21:21

interesant .. :)) warn +10 ... sa imi explici si ce inseamna , prietene ;)

PoWeR20.12.2007 21:54

ba branica, tu cine naiba te crezi ? ... de cand ai intrat in Divizia A tot iti bagi si iti scoti intr-una. Ia mai scuteste-ne putin!

branica20.12.2007 22:55

Power , nu vreau sa incep sa comentez ... pentru ca as incepe sa ma cert cu tine ... dar eu zic ca nu te`a bagat nimeni pe tine in seama , asa ca stai lin amice ;) asa ca vezi`ti de treaba ta , eu imi vad d treaba mea..imi cer scuze ca am injurat, incerc sa ma abtin...la prima injuratura ..ma puteti da afara din campionat dak doriti ....inclusiv ban ... dar as ruga ca cei cu care nu am texte , sa nu s mai bage...indiferent ca e administrator sau doar un simplu player....va multumesc , si inca o data imi cer scuze ;)

PoWeR21.12.2007 07:36

ai vazut ca se poate ;)

branica21.12.2007 08:27

te pup :*

i0nutz8321.12.2007 12:42

@prietene branica: Warn-ul se da de catre moderatori sau admini atunci cand se incalca una dintre regulile forumului. In cazul tau, respectivul warn a fost acordat pentru nerespectarea regulilor privbind limbajul. Aceasta sanctiune poate fi privita drept un avertisment, urmatoarele abateri urmand sa fie penalizate corespunzator.

 

PS Imi cer scuze ca nu am avut pana acum texte cu tine, dar sper ca Mosul sa imi indeplineasca aceasta dorinta. Imediat ma duc la posta sa pun plicul..

branica21.12.2007 12:53

nu era vorba despre tine ... dar dak vrei tu sa t duci sa pui plic la posta , nu ai decat ;)...oricum , cererea va fi respinsa ...;)

mihai141121.12.2007 13:46

etape?

«1789101126»