pare rau pentru tine
)... cere-i moshului concediu
.
@Ronaldo: la mine abia acum doua zile a inceput sa ninga ![]()
pare rau pentru tine
)... cere-i moshului concediu
.
@Ronaldo: la mine abia acum doua zile a inceput sa ninga ![]()
Etapa 11
ady_adinho v mihai1411 0-4
@Mihai: cica pe 30 si pe 31 o sa fie viscol, rupere ![]()
ETAPA 12:bezmetiqu_alex v marinescu_dani2005=3-0 scurt
sper sa nu pic in tura in seara de Ajun si de Revelion ca-mi tai venele![]()
n-ar fi rau ![]()
et11 danny1ok v bezmetiqu_alex 0 2
et12 bezmetiqu_alex v marinescu_dani2005 3 0
Etapa 11 : roby29steaua 1 - 1 blind1ro Alta data, asa zis derby in Liga 2, acum un meci care ma infunda mai mult.
Chiar un scor nemeritat de mine avand in vedere ocaziile adversarului. Bafta, Blind ! :*
)
Etapa 11
roby29steaua v blind1ro 1 - 1 Adevarat, puteam castiga, dupa mine , Milanu` e cea mai buna echipa din joc. Baftalos, Roby ![]()
Etapa 12
blind1ro v mihainho_86 2 - 1
Aman etapa 10 vs fifa for fun. In contul meu sa fie. Nu l-am vazut online, doar niste mass-uri in care injura 08. Oricum maine lucrez si etc. Salut
blind, in seara asta la 22:00 daca esti pe mess, putem juca etapa ... dak nu , maine dupa ora 12 o sa fiu online pana pe la 18:00 .. te salut ...
Etapa 12:alexxx_tzupy-danny1ok 0-2
Am tulit-o saptamana asa ca rog amanarea etapelor;)Sarbatori fericite!
P.S.Asta in caz ca se mai posteaza...
pentru cei anti qw,sper ca ati urmarit Chelsea contra liverpoo
sau daca nu:strategia engleza
http://blog.mysport.ro/beleauareloaded/200...ale-fotbalului/
Englezii nu folosesc qW, ci A lung direct;))
Etapa 10
blind1ro v fifa_for_fun 2 - 0 . 5 victorii, 4 egaluri si 3 infrangeri. Niciodata , in Liga 1, n-am fost mai mult de o etapa pe plus la golaveraj. Uber Stuttgart !
Etapa 10 ... blind1ro v fifa_for_fun 2-0
Nu stiu ce slbz se intampla cu mine .... oricum e clar, fifa 08 nu il suport...bag ****`N MASA
nu stiu daca e bine ce ai scirs aklo,mai bine da un edit si scrie ceva mai frumos.....
PS:nu am reusit sa joc meciul cu bezmetiqu,as dori amanare si incerc sa joc meciul cat mai rpd!ms anticipat
warn +10 branica pentru limbaj; controleaza-ti vocabularul, prietene !
interesant ..
warn +10 ... sa imi explici si ce inseamna , prietene ![]()
ba branica, tu cine naiba te crezi ? ... de cand ai intrat in Divizia A tot iti bagi si iti scoti intr-una. Ia mai scuteste-ne putin!
Power , nu vreau sa incep sa comentez ... pentru ca as incepe sa ma cert cu tine ... dar eu zic ca nu te`a bagat nimeni pe tine in seama , asa ca stai lin amice
asa ca vezi`ti de treaba ta , eu imi vad d treaba mea..imi cer scuze ca am injurat, incerc sa ma abtin...la prima injuratura ..ma puteti da afara din campionat dak doriti ....inclusiv ban ... dar as ruga ca cei cu care nu am texte , sa nu s mai bage...indiferent ca e administrator sau doar un simplu player....va multumesc , si inca o data imi cer scuze ![]()
ai vazut ca se poate ![]()
te pup :*
@prietene branica: Warn-ul se da de catre moderatori sau admini atunci cand se incalca una dintre regulile forumului. In cazul tau, respectivul warn a fost acordat pentru nerespectarea regulilor privbind limbajul. Aceasta sanctiune poate fi privita drept un avertisment, urmatoarele abateri urmand sa fie penalizate corespunzator.
PS Imi cer scuze ca nu am avut pana acum texte cu tine, dar sper ca Mosul sa imi indeplineasca aceasta dorinta. Imediat ma duc la posta sa pun plicul..
nu era vorba despre tine ... dar dak vrei tu sa t duci sa pui plic la posta , nu ai decat
...oricum , cererea va fi respinsa ...![]()
etape?