FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«15678926»
branica17.12.2007 15:17

Etapa 11

fifa_for_fun v mihainho_86 1-4

 

Imi bag **** in fifa 08 si in ***** lu ala care s-a gandit sa o faca in asa urat mod posibil ;)

dumy3l17.12.2007 15:49

etapa 10

dumy_wazzy v i0nutz83 1-0... chiar aveam nevoie de 3 pcte, sunt ca o gura d aer proaspat :D. ce-i drept am avut si f multe ocazii. ;)

mihai141117.12.2007 16:39

Etapa 12

 

mihai1411 v i0nutz83 5-0

i0nutz8317.12.2007 16:43

Si-am scapat usor ;)

dumy3l17.12.2007 16:54

etapa 11

klaus_e89 v dumy_wazzy 0-1... hai noroc si la mai bine! :>

mihai141117.12.2007 17:01

Etapa 10

 

mihai1411 v f1or_cs 3-2,meci in care adversarul a avut un 11m incorect acordat,et o o a ratat de 2 ori singur cu portarul :(,per total,cel mai bun adversar de pana acum,nu ma suparam daca era egal

 

dupa 11 etape sunt neanvins si deja sunt campion,cel putin asa ma consider,am vreo 8 puncte avans :P

 

cand iau 7 titluri sa il intrec pe danutz in hall of fame imi aleg alta echipa promit ;))

mihainho8617.12.2007 17:08

Etapa 10

mihainho_86 v klaus_e89 1-0

PoWeR17.12.2007 17:17

Mihai, nu te mai umfla in pene ca esti departe de a te asemana cu danutz la joc ;)

mihai141117.12.2007 17:31

cred si eu,el te batea doar cu 2-3 diferenta,eu ti-am dat 7-2 :))

PoWeR17.12.2007 17:39

asta era ;)

ronaldo_020117.12.2007 17:53

Etapa 12

 

roby29steaua v ronaldo_0201 2-3 meci frumos decisiv drogba cu cech!!!:Xcei 2 magnifici!!!bft roby in cnt!!

RobYnho17.12.2007 18:12

Etapa 12 : roby29steaua 2 - 3 ronaldo_0201 No Comment !

alexxx_tzupy17.12.2007 18:13

et 11 ronaldo_0201 v alexxx_tzupy 0-1

et 10 alexxx_tzupy v roby29steaua 1-3

 

dak s-ar interzice combinatia aia magica "chiu"+w...multi nu ar avea c cauta pe aici !!!!

RobYnho17.12.2007 19:30
dak s-ar interzice combinatia aia magica "chiu"+w...multi nu ar avea c cauta pe aici !!!!

 

@ tzupy : Atata timp, cat poti sa iei "masuri" impotriva combinatiei de care aminteai, comentariile sunt de prisos. ( aici ma refer la tactica de joc, formula etc )

 

Etapa 10 : alexxx_tzupy 1 - 3 roby29steaua Hattrick Kaka ! In rest un meci frumos, cu ritm etc.

alexxx_tzupy17.12.2007 19:32

nu iau masuri ca nu s croitor :)) si..orice ati zice faza e penala nu faceti altcva dct s va uitati la tastatura sa nu va prindeti degetele si ''brusc'' va treziti 1 la 1 cu portarul ;)

ronaldo_020117.12.2007 19:42

Etapa 11

 

 

e ronaldo_0201 v alexxx_tzupy 0-1 meci frumos.....dar pacat de rezultat am avut multe ocazii....bft tzuppy

alexxx_tzupy17.12.2007 20:33

bft si tie! esti printre putinii care joaca fifa nu tenis

KOSMYN 66617.12.2007 20:56

Si eu urasc si am urat dintotdeauna degajarile alea cu cumbinatii direct pe varf. Dar ata ete, noi sa fim sanatosi.

DannY_117.12.2007 20:58
dak s-ar interzice combinatia aia magica "chiu"+w...multi nu ar avea c cauta pe aici !!!!

Sunt de acord cu tine;)

i0nutz8317.12.2007 21:09

Cand am interzis diverse combinatii, ati vazut ce balamuc a iesit. Oricum am da-o, bine tot nu e, niciodata n-o sa fie impacata toata lumea..

KOSMYN 66617.12.2007 21:26

Etapa 10

marseillais_666 v danny1ok 1-0. Greu.

Jo1n717.12.2007 21:38

si eu vreau sa se scoata tampenia aia "chiu" + w. la 07 s-a putut o sa mearga si aici. e un bug mai mare chiar ca ala de la 07, ca aici scapa mai usor si poti sa dai d la mica distanta.

din lipsa de idei astia dau p sus.

Ion asteptam decizii in favoarea spiritului fotablistic si al gamerilor de pretutindeni :D

alexxx_tzupy17.12.2007 21:43

''decizii in favoarea spiritului fotablistic si al gamerilor de pretutindeni''

 

=))

mihai141118.12.2007 06:46

mie mi se pare aberant sa puneti restrictie iar cand poate fi blocat f usor,eu f rar sunt prins cu qw

 

acum nu mai aveti ce sa ziceti,ca eu nu folosesc qw,decat f f rar,anul trecut intelegeam :P

 

acum si daca scapi singur,poti f usor rata,deci e inca o data zic aberant sa puneti restrictii la combinatii de taste

 

daca s-ar face pool firesc ar iesi ca sa se scoata,pentru ca sunt mai multi cei cu echipe mai slabe

 

apoi daca joci contra a 6 fundasi si adversarul baga autobaza,mai trebui si un qw ca sa-l poti depasi + ca acum te poti demarca si cu un jucator care are 70-80 la acceleration

 

si in fotbalul mare se dau 4-5 pase de genul asta

 

asta e rugamintea celor slabi,ca doar o puteti face si voi,cum unora le place sa paseze la nesfarsit,asa unora le place jocul direct pe poarta

 

chestia asta e ca sa dau un exemplu, cum e la counter strike,cand pe unele servere se pune restrictie la awp,pentru ca unii sunt slabi si nu stiu sa-l foloseasca,corect?

Jo1n718.12.2007 07:38

bineinteles ca au sarit cei care rup "cu"w, in special blindel care la orice faza din meci da pe sus (nu exista una sa joaca p jos) - chiar comic in anumite situatii. si asa sunt majoritatea.

singurul care joaca cum trebuie e marseillas; nu am nici o probl cu el, m-a batut dar cu joc normal.

 

Mihai nu ai dreptul sa intervii. tu ai barca, aia joaca singuri; nu imi zice mie "eu foarte rar sunt prins" pentru ca puyol baga piciorul singur.

«15678926»