FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«14567826»
ronaldo_020114.12.2007 12:18

Etapa 9

 

 

ronaldo_0201 v marseillais_666 3-0 Drogba decisiv.......iarasi 2 goluri cu drogba....bft marsellais in cnt!

 

 

Etapa 8

 

power_steaua_6 v ronaldo_0201 5-3 cech de toata jena...goluri luate foarte usor...nu stiu ce a fost cu el!

blindica14.12.2007 13:27

@Ronaldo, pai urmareste-i si viata extrasportiva, poate fusese in bar cu o seara inainte...

ronaldo_020114.12.2007 14:04

imi angajez detectiv particular:))))bine zis blindi:))))=))

mihainho8614.12.2007 16:48

Etapa 9

i0nutz83 v mihainho_86 0-2

branica14.12.2007 18:09

Etapa 8

fifa_for_fun v i0nutz83 0-0

 

Cu cata lenjeritate puteam castiga partida , si totusi ..... cat noroc ;)

blindica14.12.2007 21:36

Etapa 9

 

alexxx_tzupy v blind1ro 0 - 1 Contra Real.

 

Etapa 7 .

 

bezmetiqu_alex v blind1ro 1 - 2 Contra Valencia.

 

3 x Alex, la mare cautare era numele :blink: , joint, n-am schimbat decat formatia, atat, si doar la pauza. Nu am schimbat jucatori.

Jo1n714.12.2007 21:56
Bafta amandurora, joint, e doar un joc.

nush pentru cine e doar un joc cand dai qw la orice faza care o ai si faci 3 schimbari :lol:

dumy3l14.12.2007 22:27

etapa 9

ady_adinho v dumy_wazzy 4-1... scor nemeritat insa motiv de sarbatoare, primul meu gol in 9 etape...rushinos da' sper sa-mi revin

ady_4steaua14.12.2007 22:28

ETAPA 9

 

ady_adinho v dumy_wazzy 4-1..bafta

PoWeR15.12.2007 20:49

Etapa 9: danny1ok v power_steaua_6 1-2

mihainho8615.12.2007 21:55

Etapa 8

mihainho_86 v ady_adinho 1-0

klaus_e8916.12.2007 19:13

Etapa 7 : i0nutz83 2 - 2 klaus_e89 ... remiza , multe ocazii , asta e :| bafta ioane

ronaldo_020116.12.2007 20:13

Etape,clasament?...?

i0nutz8316.12.2007 20:35

Maine in jurul pranzului, abia am venit de afara, super zapada :)

 

PS p0li aek - CFR 1-0. Multumim, Aliuta !

 

LE:

 

@bezmetiqu: urmatorul rezultat care nu va fi insotit de numarul etapei nu va fi omologat !

klaus_e8917.12.2007 11:30

dar vai :O sunt pe 4 :O sper sa si termin in zona aia :|

branica17.12.2007 11:44

Ce terminat sunt ... nici acum nu mi`am revenit ... lasa ca imi revin dupa un sezon in b din nou :))

i0nutz8317.12.2007 12:39

11. i0nutz83 v niculaeflorinel 1-0.

 

In sfarsit, victorie, dupa atatea egaluri ! Meci dramatic, 2 oameni in plus pentru florinel in ultimele 30 min, dar degeaba ;)

Allexx10x17.12.2007 12:50

chiar ca dramatic, avand in vedere ca inca din primele minute am avut 2-3 ocazii clare

da' am luat golu ala in superioritate numerica :O si apoi n-am mai putut sa-mi creez nici o ocazie

poate doar alea 2 lovituri libere da' la ce gameplay are fifa08 la loviturile libere... n-ai ce sa faci :))

oricum felicitari pentru ca te-ai descurcat fara 2 oameni

Dani200517.12.2007 13:11

ETAPA 10:power_steaua_6 v marinescu_dani2005=3-2

ETAPA 11:marinescu_dani2005 v marseillais_666=1-3

branica17.12.2007 13:35

Etapa 12

dumy_wazzy v fifa_for_fun 0-0

 

Nu scap de egalurile astea blestemate .... nici o victorie in 10 etape , ce hal de ....nu mai zic nimic ... vedem ce o fi mai departe ... bft adversarilor mei :*

KOSMYN 66617.12.2007 13:36

Etapa 11

marinescu_dani2005 v marseillais_666 1-3.

F1oRinho17.12.2007 14:16

Etapa 11

 

f1or_cs v power_steaua_6 0-2

 

Etapa 12

 

marseillais_666 v f1or_cs 0-2

PoWeR17.12.2007 14:20

Etapa 10: power_steaua_6 v marinescu_dani2005 3-2 meci f frumos ;)

Etapa 11: f1or_cs v power_steaua_6 0-2 danke van der sar :P

i0nutz8317.12.2007 14:27

In ritmul asta, pana la Craciun e gata sezonul.. Mai potoliti-va si voi, chiar nu anulam nimic de sarbatori ? ;))

mihainho8617.12.2007 15:16

Etapa 11

fifa_for_fun v mihainho_86 1-4

«14567826»