Etapa 5: bezmetiqu_alex v power_steaua_6 0-5
Etapa 5: bezmetiqu_alex v power_steaua_6 0-5
Etape,clasament? ![]()
Clasament, etape.
ATENTIE: In perioada 23 decembrie - 7 ianuarie campionatul va lua o scurta vacanta. Vor fi postate etape, dar termenul limita pentru disputarea meciurilor va fi 10-12 ianuarie. De la acea data, vom reintra in program normal.
Deci in mare o sa ne intalnim dupa Sf.Ion\:D/
Etapa 9 : roby29steaua 2 - 3 bezmetiqu_alex Meci nebun, cu rasturnari de scor, insa o noua infrangere. ![]()
Etapa 8
marseillais_666 v roby29steaua 2-1. Era sa o comit in min 90. Noroc ca n-are pik de viteza la varfuri . . . norocul meu.
Etapa 8 : marseillais_666 2 - 1 roby29steaua Dezastruos ! Las' ca vine Michele in iarna si ma salveaza. ![]()
Etapa 9
marinescu_dani2005 v mihai1411 1-1,Henry pe banca meciul viitor pentru ratarile din timpul partidei ![]()
baaa ia niste goluri valdes ,zici ca-i Carlos
Etapa 8
mihai1411 v danny1ok 1-0,meci destul de slab din partea mea,nici o faza nu mi-a iesit cat de cat ca lumea
Eu n-am jucat niciodata asa de prost ca in meciul asta(in era Liverpool) ![]()
et 7 alexxx_tzupy v marseillais_666 2-3 f eficient adversarul ![]()
Etapa 7
alexxx_tzupy v marseillais_666 2-3. Meci de infart. De 2 ori am condus de 2 ori m-a egalat, total meritat. Si gol victorios in minutu 90, cu Vieira. Iar am avut bulan.
ETAPA 7:marinescu_dani2005 v dumy_wazzy=1-0
ETAPA 8:niculaeflorinel v marinescu_dani2005=0-1
ETAPA 9:marinescu_dani2005 v mihai1411=1-1
etapa 9
f1or_cs 1-1 niculaeflorinel
am condus tot meciu cu 1-0 ![]()
Etapa 7
f1or_cs v mihainho_86 2-1
Etapa 9
f1or_cs v niculaeflorinel 1-1
Etapa 7
ady_adinho v fifa_for_fun 1-0
Etapa 9
klaus_e89 v fifa_for_fun 2-3
Si`mi bag ****`n ***** ei de fifa .
Etapa 8 : blind1ro 1 - 2 klaus_e89 ... bafta blind
Etapa 9 : klaus_e89 3 - 2 fifa_for_fun ... meci frumos , bafta mai departe
Etapa 8
blind1ro v klaus_e89 1 - 2 . Nu mai comentez decat eurogolul lui Cacau. Cred ca se putea un egal. Bafta si tie .
bezmetiqu - tzuppy 1 0
Etapa 8
dumy_wazzy v f1or_cs 0-2
Etapa 7 : roby29steaua 5 - 3 power_steaua_6 Seedorf invie, la fel si Kaka.
Bafta, Power !
Etapa 7
ronaldo_0201 v mihai1411 1-3 3 golri identice.....ti-ai batut "campioana"mihaie!!!!bft mai departe
Etapa 7
ronaldo_0201 v mihai1411 1-3,cech magistral,n-am putut sa dau gol decat dupa ce dadeam pasa in fata portii,si si asa le scotea
,nici din 7 metrii cu eto,o n-am putut da gol
etapa 7
danny1ok 1-1 niculaeflorinel ![]()
Etapa 7:danny1ok-niculaeflorinel 1-1, daca nu ar fi prosteala aia de pasa combinata n-ar misca.
hai ca ma faci sa rad ![]()
ti-am dat gol cu capu din centrare =))
ce pasa combinata e in asta? pai stai asa sa termin io pe un loc bun sezonu asta sa iau echipa buna si sa vezi ce o sa misc ![]()