FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«13456726»
PoWeR11.12.2007 18:39

Etapa 5: bezmetiqu_alex v power_steaua_6 0-5

DannY_112.12.2007 09:42

Etape,clasament? :)

i0nutz8312.12.2007 12:02

Clasament, etape.

 

ATENTIE: In perioada 23 decembrie - 7 ianuarie campionatul va lua o scurta vacanta. Vor fi postate etape, dar termenul limita pentru disputarea meciurilor va fi 10-12 ianuarie. De la acea data, vom reintra in program normal.

Dani200512.12.2007 13:58

Deci in mare o sa ne intalnim dupa Sf.Ion\:D/

RobYnho12.12.2007 15:32

Etapa 9 : roby29steaua 2 - 3 bezmetiqu_alex Meci nebun, cu rasturnari de scor, insa o noua infrangere. :)

KOSMYN 66612.12.2007 16:33

Etapa 8

marseillais_666 v roby29steaua 2-1. Era sa o comit in min 90. Noroc ca n-are pik de viteza la varfuri . . . norocul meu.

RobYnho12.12.2007 16:35

Etapa 8 : marseillais_666 2 - 1 roby29steaua Dezastruos ! Las' ca vine Michele in iarna si ma salveaza. :))

mihai141112.12.2007 17:59

Etapa 9

 

marinescu_dani2005 v mihai1411 1-1,Henry pe banca meciul viitor pentru ratarile din timpul partidei :)

baaa ia niste goluri valdes ,zici ca-i Carlos

 

 

 

Etapa 8

 

mihai1411 v danny1ok 1-0,meci destul de slab din partea mea,nici o faza nu mi-a iesit cat de cat ca lumea

DannY_112.12.2007 18:18

Eu n-am jucat niciodata asa de prost ca in meciul asta(in era Liverpool) ;)

alexxx_tzupy12.12.2007 18:23

et 7 alexxx_tzupy v marseillais_666 2-3 f eficient adversarul :))

KOSMYN 66612.12.2007 18:27

Etapa 7

alexxx_tzupy v marseillais_666 2-3. Meci de infart. De 2 ori am condus de 2 ori m-a egalat, total meritat. Si gol victorios in minutu 90, cu Vieira. Iar am avut bulan.

Dani200512.12.2007 18:46

ETAPA 7:marinescu_dani2005 v dumy_wazzy=1-0

ETAPA 8:niculaeflorinel v marinescu_dani2005=0-1

ETAPA 9:marinescu_dani2005 v mihai1411=1-1

Allexx10x12.12.2007 19:10

etapa 9

 

f1or_cs 1-1 niculaeflorinel

 

am condus tot meciu cu 1-0 :steagcruce:

F1oRinho12.12.2007 19:32

Etapa 7

 

f1or_cs v mihainho_86 2-1

 

Etapa 9

 

f1or_cs v niculaeflorinel 1-1

branica12.12.2007 21:00

Etapa 7

ady_adinho v fifa_for_fun 1-0

Etapa 9

klaus_e89 v fifa_for_fun 2-3

 

Si`mi bag ****`n ***** ei de fifa .

klaus_e8912.12.2007 21:07

Etapa 8 : blind1ro 1 - 2 klaus_e89 ... bafta blind

Etapa 9 : klaus_e89 3 - 2 fifa_for_fun ... meci frumos , bafta mai departe

blindica12.12.2007 22:13

Etapa 8

 

blind1ro v klaus_e89 1 - 2 . Nu mai comentez decat eurogolul lui Cacau. Cred ca se putea un egal. Bafta si tie .

Jo1n712.12.2007 22:23

bezmetiqu - tzuppy 1 0

F1oRinho13.12.2007 16:54

Etapa 8

 

dumy_wazzy v f1or_cs 0-2

RobYnho13.12.2007 19:29

Etapa 7 : roby29steaua 5 - 3 power_steaua_6 Seedorf invie, la fel si Kaka. :) Bafta, Power !

ronaldo_020113.12.2007 19:37

Etapa 7

 

 

ronaldo_0201 v mihai1411 1-3 3 golri identice.....ti-ai batut "campioana"mihaie!!!!bft mai departe

mihai141113.12.2007 19:37

Etapa 7

 

ronaldo_0201 v mihai1411 1-3,cech magistral,n-am putut sa dau gol decat dupa ce dadeam pasa in fata portii,si si asa le scotea :)),nici din 7 metrii cu eto,o n-am putut da gol

Allexx10x13.12.2007 19:39

etapa 7

 

danny1ok 1-1 niculaeflorinel :steagcruce:

DannY_113.12.2007 19:40

Etapa 7:danny1ok-niculaeflorinel 1-1, daca nu ar fi prosteala aia de pasa combinata n-ar misca.

Allexx10x13.12.2007 21:04

hai ca ma faci sa rad :))

ti-am dat gol cu capu din centrare =))

ce pasa combinata e in asta? pai stai asa sa termin io pe un loc bun sezonu asta sa iau echipa buna si sa vezi ce o sa misc ;)

«13456726»