FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«1234526»
DannY_106.12.2007 17:59

Etapa 2:ionutz83-danny1ok 0-2

PoWeR06.12.2007 21:58

Etapa 3: power_steaua_6 v blind1ro 2-0 la pauza, cand a iesit

 

As vrea sa aman meciul din prima etapa (power_steaua_6 v niculaeflorinel). Plec vineri dimineata la munte si ma intorc duminica pe seara, asa ca poate voi juca atunci etapele de la 4 in sus :P

blindica07.12.2007 07:11

Nene, sunt unii cu raca, trece-ti 2-0 daca te arde asa mult, era 2-0 in min 41 ( nu la pauza ) si NU, n-am iesit. A cazut netu` vreo 2 ore, si nu s-a mai intamplat sa cada de-un an, de unde era sa-ti raspund , din Cer? Hai sa postam repede ca a iesit adversaru`. In ritmu` asta nici 25 de pct nu se fac.

ronaldo_020107.12.2007 12:29

Mi se pare corect!!intai asteapta sa vezi decizia,de ce a iesit,nu te apuci si posetzi un-doi rezultatul....,daca din greseala a cazut netu s-au s-a luat curentul?!

i0nutz8307.12.2007 20:55

Etape maine.

mihai141108.12.2007 10:26

Etapa 6

 

mihai1411 v roby29steaua 3-2,cel mai greu adversar de pana acum,a trebuit sa muncesc mult pentru victorie

 

Messi omul decisiv,a fost tinut pe banca iar cand a intrat a dat 2 boabe,meciul viitor incepe titular :))

RobYnho08.12.2007 10:27

Etapa 6 : mihai1411 3 - 2 roby29steaua Ronaldo, inger si demon :|. O pasa aiurea la mijloc prin min 80+ si 3-2. Felicitari, Misule ! :)

blindica08.12.2007 10:38

Etapa 5

 

marseillas_666 v blind1ro 0 - 0 . Sec

KOSMYN 66608.12.2007 11:24

Etapa 6

marseillas_666 v bezmetiqu_alex 1-0.

blindica08.12.2007 12:07

Etapa 6

 

blind1ro v i0nutz83 2 - 0 . Prima victorie ! "Sarbatorim in strada"

branica08.12.2007 12:26

Etapa 5

marinescu_dani2005 v fifa_for_fun 2-2

Ce meci neb00n :X

GOD08.12.2007 12:44

Clasament Dupa 3 Etape.

clasamentfcsdp9.png

mihai141108.12.2007 12:51

Etapa 4

 

mihai1411 v bezmetiqu_alex 4-1

i0nutz8308.12.2007 12:58

Multumim god pentru clasament.

mihai141108.12.2007 14:19

Etapa 5

 

alexxx_tzupy v mihai1411 1-1,am avut mare noroc ca a gresit cassilas

Allexx10x08.12.2007 14:20

etapa 5

roby29steaua 0-0 niculaeflorinel :steagcruce:

RobYnho08.12.2007 14:20

Etapa 5 : roby29steaua 0 - 0 niculaeflorinel

Allexx10x08.12.2007 17:25

etapa 4

niculaeflorinel 2-1 alexxx_tzupy

prima victorie :steagcruce:

RobYnho08.12.2007 17:26

Etapa 4 : dumy_wazzy 0 - 0 roby29steaua Penibil ! :)

Allexx10x08.12.2007 17:37

ronaldo0201 te astept sa-mi dai accept pe mess de cateva zile...

dumy3l08.12.2007 19:26

Etapa 4 :

 

dumy_wazzy 0 - 0 roby29steaua... meci urat. sa arunci mingile inainte cu AC Milan e dovada ca eshti un mare jucator :)

branica08.12.2007 19:26

Etapa 6

fifa_for_fun v f1or_cs 1-3

Foarte prost inceput in divizia a ...

RobYnho08.12.2007 19:56
Etapa 4 :

 

dumy_wazzy 0 - 0 roby29steaua... meci urat. sa arunci mingile inainte cu AC Milan e dovada ca eshti un mare jucator :)

 

 

Inca o dovada, ca pentru unii frustrarea este prea mare, la un rezultat nefavorabil.

ronaldo_020108.12.2007 21:07
ronaldo0201 te astept sa-mi dai accept pe mess de cateva zile...

 

 

lol florine eu sunt in lista ta.....numa ca azi am fost plecat la Bucuresti....id meu e ronaldo_0201...te am in lista stai calm ca jucam etapa!!!

Allexx10x08.12.2007 21:17

ai dreptate, am scris eu gresit id-ul, am scris ronaldo0201, dar asa scrie la componenta si d-aia :D

 

EDIT:

 

Etapa 6

 

niculaeflorinel 1-0 ronaldo0201 :steagcruce:

«1234526»