FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«123426»
Allexx10x04.12.2007 19:24

etapa 3

 

bezmetiqu_alex 3-0 niculaeflorinel

 

m-am convins... am ales gresit werder :(

mihainho8604.12.2007 19:39

Etapa 2

mihainho_86 v alexxx_tzupy 2-4...intensificam pregatirea sa facem fata in Liga 1;))

mihai141104.12.2007 19:42

Etapa 1

 

mihai1411 v blind1ro 2-1,un meci in care portarul lui blind a facut minuni,din 17 suturi pe poarta,din care 5-6 singur contra portarului,doar 2 goluri :(

klaus_e8904.12.2007 19:44

Etapa 3 : danny1ok 1 - 1 klaus_e89 ... meci frumos , ocazii la ambele porti ... sunt multumit de rezultat tinand cont de adversar si echipa :)

 

roby amice fair-play pentru tine este un termen necunoscut ...

blindica04.12.2007 20:00

Etapa 1

 

mihai1411 v blind1ro 2 - 1 . Fii sincer, am avut eu doar 6 shuturi,un penalty ratat, da` tot faultai sa nu scap spre gol. La 08 multe ocazii sunt irelevante, toti trag in portar. Macar sa-mi dovedesti la retur ca m-am inselat.

 

 

Etapa 2

 

blind1ro v f1or_cs 0 - 0 . Mult noroc

 

*cu Power joc joi seara.

alexxx_tzupy04.12.2007 20:15

et 2 mihainho_86 v alexxx_tzupy 2-4

et3 alexxx_tzupy v dumy_wazzy 2-0

Jo1n704.12.2007 20:35

et1 bezmetiqu_alex v mihainho_86 3 0

et2 dumy_wazzy v bezmetiqu_alex 0 0

et3 bezmetiqu_alex v niculaeflorinel 3 0

dumy3l04.12.2007 20:37

etapa 2

dumy_wazzy-bezmetiq 0-0... okzii de ambele parti deci un rezultat echitabil

Jo1n704.12.2007 21:05
etapa 2

dumy_wazzy-bezmetiq 0-0... okzii de ambele parti deci un rezultat echitabil

iaute-l pe vochin2..analiza lu peste :)))

d unde le scoti?

i0nutz8304.12.2007 21:12

@Jo1n7: extras din regulament:

 

1.7 Citatele (Quote): Este voie sa citati in intregime orice post, cu exceptia celui imediat anterior. Exista totusi si exceptii. Puteti cita din postul anterior in cazul in care nu il citati complet, ci numai o idee, o fraza, o expresie etc. Daca vreti sa evitati un citat, folositi cu incredere numele userilor carora va adresati in mod punctual (ex: Pentru Gigel, @Gigi, Gigele, Vasile! etc). In rest, daca postul nu este imediat anterior, puteti cita fara nici o restrictie.

dumy3l04.12.2007 21:26

@joint: da normal... daca tu ai avut ultima okzie in min 90de acuma meritai sa cashtigi meciul nu? nu te supara, cand jucai cu mine te uitai la vreun meci al braziliei sau ce? ma plictiseshti nene! 0-0 si ar trebui sa-i multzumesti lu canizares ;)... BAFTA!

mihai141105.12.2007 08:04

blind 11m ala nici nu stiu dc l-a dictat,ca eu nu am vazut nici un contact :)),ai umblat la arbitrii :D

ai avut si tu ocazii,dar la cate am avut eu....posesia 57%,17 suturi pe poarta

branica05.12.2007 08:52

Etapa 1

alexxx_tzupy v fifa_for_fun 1-1 ... egalat in min 90 .. dar asta conteaza mai putin :D

Etapa 2

fifa_for_fun v roby29steaua 0-0

Etapa 3

ronaldo0201 v fifa_for_fun 1-0

 

O sa am de suferit cu Celtic astia pe care mi`i i`am ales :))

ady_4steaua05.12.2007 09:12

beieti diseara ajung si eu acasa pe la 7..va astept sa jucam etapele

blindica05.12.2007 12:06

@ branica : mai bine mi-i lasai mie ...

RobYnho05.12.2007 12:08
roby amice fair-play pentru tine este un termen necunoscut ...

 

 

Da ! Asa e ! Sa'mi da'i un buzz pe mess, sa'ti trimit poza in care am castigat trofeul FAIR'PLAY la sportul numit FOTBAL. ;)

 

Sa nu o luam de la capat !

klaus_e8905.12.2007 13:07

nu mai meriti nici macar o secunda de atentie :) pana la meciul din retur esti inexistent ...

mihai141105.12.2007 16:17

Etapa 2

 

mihai1411 v power_steaua_6 7-2,ce ti-am zis blind,a fost un accident meciul cu tine :P,cu power daca nu erau barile si van der sar sarea cu mult de 10 scorul :P

 

ps:nus ce s-a intamplat la golurile lui,el a degajat 2 mingi,si portarul iesea fara sa apas nimic;cech:X

ady_4steaua05.12.2007 18:36

Etapa 2

 

ady_adinho v marinescu_dani2005 3-1..am inceput cu dreptu..bafta

F1oRinho05.12.2007 19:24

Etapa 3

 

f1or_cs v ady_adinho 4-0

DannY_105.12.2007 21:21

Etapa 1:danny1ok-ady_adinho 2-0

GOD06.12.2007 10:24

Va doresc Sarbatori fericite si sa aveti parte numai de bucurii in 2008 si impliniri si cat mai multi ani.

bafta baieti de acum incep sarbatorile.

mihai141106.12.2007 11:16

multumim la fel,si va asteptam pe toti cei retrasi peste 2 sezoane,sau cand vrea ionut :)

klaus_e8906.12.2007 13:59

Etapa 2 : klaus_e89 1 - 0 ronaldo0201 ... si prima victorie :)

ronaldo_020106.12.2007 14:01

etapa 2

 

 

klaus-ronaldo_0201 1-0 cat de nedrept poate fi fotbalul cate o data:|

«123426»