FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«12345626»
ronaldo_020109.12.2007 08:01

Etapa 6

 

niculaeflorinel v ronaldo0201 1-0 meci de kkt!!! atatc tot meciul.....am ocazii el imi da gol la un corner....urat de tot.....

DannY_109.12.2007 10:55

Etapa 5:danny1ok-mihainho86 2-0

branica09.12.2007 13:45

Etapa 4

fifa_for_fun v danny1ok 0-0 ... Meci linistit ...

DannY_109.12.2007 16:30

Etapa 6:dumy_wazzy-danny1ok 0-2

i0nutz8309.12.2007 16:57

5. i0nutz83 - adinho 2-2. Meci nebun ;)

 

PS Adversar care joaca fifa, nu face cazemate, gen blind :)

PoWeR09.12.2007 17:49
Nene, sunt unii cu raca, trece-ti 2-0 daca te arde asa mult, era 2-0 in min 41 ( nu la pauza ) si NU, n-am iesit. A cazut netu` vreo 2 ore, si nu s-a mai intamplat sa cada de-un an, de unde era sa-ti raspund , din Cer? Hai sa postam repede ca a iesit adversaru`. In ritmu` asta nici 25 de pct nu se fac.

 

Si care-i problema mea daca tie ti-a cazut netu`? Eu am spus doar circumstantele de atunci

Allexx10x09.12.2007 20:14

etapa 1 (restanta)

 

power_steaua_6 1-2 niculaeflorinel :steagcruce:

klaus_e8909.12.2007 21:12

Etapa 6 : klaus_e89 0 - 0 ady_adinho ... multumit de rezultat :)

blindica10.12.2007 06:15

@ power, o sa jucam diseara restul meciului, dak ne gasim :P, @ Ion, nu a fost cazemata aia, am si avut mai multe ocazii , asta e, o sa-ti intre la retur si-o sa fii multumit, eu am jucat ca de obicei, nu m-am aparat.

F1oRinho10.12.2007 10:17

Etapa 4

 

i0nutz83 v f1or_cs 0-2

KOSMYN 66610.12.2007 15:12

Etapa 4

power_steaua_6 v marseillais_666 2-2.

klaus_e8910.12.2007 16:16

Etapa 5 : f1or_cs 3 - 3 klaus_e89 ... meci in care am dominat categoric (am condus cu 2-0 si 3-2) si cu toate astea am fost egalat in ultimul minut de joc :( incredibil 2 puncte pierdute total nedrept :( asta este ... bafta mai departe fior

alexxx_tzupy10.12.2007 18:26

et 6 power_steaua_6 v alexxx_tzupy 1-3

Dani200510.12.2007 18:47

ETAPA 6:mihainho_86 v marinescu_dani2005=0-1...gol in min 88:D

ronaldo_020110.12.2007 20:39

Cred ca ai gresit divizia mariane.....:)))))))))

blindica10.12.2007 20:59

Etapa 4

 

blind1ro v ady_adinho 2 - 2 . Inca un egal istoric. fular-campionii

ronaldo_020111.12.2007 11:46

Etapa 5

 

ronaldo_0201 v dumy_wazzy 5-0 5 goluri marca drogba!!!cel mai bun meci de pana acum:P

mihai141111.12.2007 13:01

l-am antrenat bine inseamna :)

DannY_111.12.2007 13:41

Cu Liverpool cine a jucat sezonul trecut :).I-a antrenat bine,mai ales in aparare;))

ronaldo_020111.12.2007 13:52

Etapa 4

 

mihainho_86 v ronaldo_0201 3-2 noroc mare ai avut mihaie!!!!la toate ocaziile ai dat gol.....cech 0 barat in meciu asta,in schimb drogba inca 1 gol asta e...

Dani200511.12.2007 14:29

Rog amanarea meciului din etapa 4:klaus_e89 v marinescu_dani2005

 

LE:ETAPA 4:klaus_e89 v marinescu_dani2005=2-0

ronaldo_020111.12.2007 14:56
l-am antrenat bine inseamna :)

 

 

da Mihai drogba joaca bine...dar de ex in meicul cu mihainho punctul slab a fost cech....oricum drogba bun de tot in 2 meicuri 6 goluri cu el

blindica11.12.2007 15:18

Etapa 3

 

power_steaua_6 v blind1ro 4 - 2 . Are jucatori prea rapizi pentru ai mei. E mai buna Manchester decat Barcelona, dar nu cred ca Power o sa fie campion. Succes !

Jo1n711.12.2007 18:16

power - bezmetiq amanare

ii e lene sa raspunda pe mess chiar daca e online.

klaus_e8911.12.2007 18:24

Etapa 4 : klaus_e89 2 - 0 marinescu_dani2005 ... meci frumos , bafta mai departe Dani :)

«12345626»