Meciuri, rezultate, comentarii..
Meciuri, rezultate, comentarii..
sa inceapa balul ![]()
mie imi da eroare cand ii dau add lui marseillas_666 ...
mie imi da eroare cand ii dau add lui marseillas_666 ...
Iar a uitat Ionutz sa puna un i. E marseillais_666.
Etapa 2
niculaeflorinel v marseillas_666 0-1. Lucky Luck is back.
Etapa 2
niculaeflorinel 0-1 marseillas_666
echilibrat meci... am avut si 2 bare :biggrin:
Etapa 3
ronaldo0201 v fifa_for_fun 1-0 Drogba deciziv!! meci destul de greu da pana la urma am luat toate cele 3 puncte....
drogba decisiv,deja imi e dor de el ![]()
ionute ce-s astea ba cu marirea penisului si viata lui Iisus =))?
Etapa 2 : fifa_for_fun 0 - 0 roby29steaua In mod cert 2 puncte pierdute, avand in vedere ca adversarul nu a pus probleme in fata portii ! ( ce texte am in mine :tongue: )
Etapa 2
fifa_for_fun v roby29steaua 0-0
Etapa 3
ronaldo0201 v fifa_for_fun 1-0
O sa am de suferit cu Celtic astia pe care mi`i i`am ales ![]()
ETAPA 1:marinescu_dani2005 v f1or_cs=1-0
ETAPA 2:ady_adinho v marinescu_dani2005=3-1
ETAPA 3:marinescu_dani2005 v i0nutz83-0-0
@mihai1411: Ads by google ![]()
pai nu merg scoase
?
drogba decisiv,deja imi e dor de el
ionute ce-s astea ba cu marirea penisului si viata lui Iisus =))?
lasa Mihai ca o sa il ai acum pe Henry Messi eto...nu o sa duci lipsa de drogba....acum lasa-ma sa ma bucur si eu de calitatile lui......![]()
3. marinescu_dani2005 - i0nutz83 0-0.
Etapa 1 : roby29steaua 2 - 1 klaus_e89 Comentariile adversarului de dupa meci, NESEMNIFICATIVE !
cand ajung acasa sa va pregatiti
,incepe hegemonia
)))
ai dat golul victoriei (respingere de frica din propria jumatate care intamplator ajunge la gilardino) in min 90+2 dupa 1 meci foarte echilibrat in care am avut chiar mai multe ocazii ca tine ... pfrumos era sa recunoasti ca ai avut NOROC in loc sa fi arogant
deh ... uitasem ca asa e in Liga I ... numai jucatori ...
1. i0nutz83 - ronaldo0201 1-1.
Etapa 1
ionutz - ronaldo_0201 1-1 ocazii multe...dar numa 1 gol:|
@ klaus : Mda, scuze. Chiar imi pare rau !
Poate ca trebuia sa "mi'o bag" in poarta, ca sa fi si tu fericit !
Jenant !
Etapa 1
marseillas_666 v dumy_wazzy 2-0.
Etapa 3
marseillas_666 v mihai1411 2-4,f bun adversar,mi-a dat gol in min 1,si ma cam speriasem ![]()
Etapa 3 : roby29steaua 0 - 1 mihainho_86 Am tampit la meciu' asta. ![]()
Etapa 1
bezmetiqu_alex v mihainho_86 3-0
Etapa 3
roby29steaua v mihainho_86 0-1
Etapa 2
blind1ro v f1or_cs 0-0