FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«12326»
i0nutz8304.12.2007 08:48

Meciuri, rezultate, comentarii..

mihai141104.12.2007 09:41

sa inceapa balul :D

Allexx10x04.12.2007 09:56

mie imi da eroare cand ii dau add lui marseillas_666 ...

KOSMYN 66604.12.2007 10:03
mie imi da eroare cand ii dau add lui marseillas_666 ...

 

 

Iar a uitat Ionutz sa puna un i. E marseillais_666.

 

 

Etapa 2

niculaeflorinel v marseillas_666 0-1. Lucky Luck is back.

Allexx10x04.12.2007 10:31

Etapa 2

 

niculaeflorinel 0-1 marseillas_666

 

echilibrat meci... am avut si 2 bare :biggrin:

ronaldo_020104.12.2007 11:26

Etapa 3

 

ronaldo0201 v fifa_for_fun 1-0 Drogba deciziv!! meci destul de greu da pana la urma am luat toate cele 3 puncte....

mihai141104.12.2007 11:33

drogba decisiv,deja imi e dor de el :P

 

ionute ce-s astea ba cu marirea penisului si viata lui Iisus =))?

RobYnho04.12.2007 11:45

Etapa 2 : fifa_for_fun 0 - 0 roby29steaua In mod cert 2 puncte pierdute, avand in vedere ca adversarul nu a pus probleme in fata portii ! ( ce texte am in mine :tongue: )

branica04.12.2007 11:45

Etapa 2

fifa_for_fun v roby29steaua 0-0

Etapa 3

ronaldo0201 v fifa_for_fun 1-0

 

O sa am de suferit cu Celtic astia pe care mi`i i`am ales :))

Dani200504.12.2007 11:54

ETAPA 1:marinescu_dani2005 v f1or_cs=1-0

ETAPA 2:ady_adinho v marinescu_dani2005=3-1

ETAPA 3:marinescu_dani2005 v i0nutz83-0-0

i0nutz8304.12.2007 12:31

@mihai1411: Ads by google :)

mihai141104.12.2007 12:36

pai nu merg scoase :))?

ronaldo_020104.12.2007 12:42
drogba decisiv,deja imi e dor de el :P

 

ionute ce-s astea ba cu marirea penisului si viata lui Iisus =))?

 

 

 

lasa Mihai ca o sa il ai acum pe Henry Messi eto...nu o sa duci lipsa de drogba....acum lasa-ma sa ma bucur si eu de calitatile lui......:D

i0nutz8304.12.2007 13:03

3. marinescu_dani2005 - i0nutz83 0-0.

RobYnho04.12.2007 13:28

Etapa 1 : roby29steaua 2 - 1 klaus_e89 Comentariile adversarului de dupa meci, NESEMNIFICATIVE !

mihai141104.12.2007 13:52

cand ajung acasa sa va pregatiti :P,incepe hegemonia :)))))

klaus_e8904.12.2007 13:53

ai dat golul victoriei (respingere de frica din propria jumatate care intamplator ajunge la gilardino) in min 90+2 dupa 1 meci foarte echilibrat in care am avut chiar mai multe ocazii ca tine ... pfrumos era sa recunoasti ca ai avut NOROC in loc sa fi arogant :) deh ... uitasem ca asa e in Liga I ... numai jucatori ...

i0nutz8304.12.2007 13:56

1. i0nutz83 - ronaldo0201 1-1.

ronaldo_020104.12.2007 13:57

Etapa 1

 

ionutz - ronaldo_0201 1-1 ocazii multe...dar numa 1 gol:|

RobYnho04.12.2007 14:17

@ klaus : Mda, scuze. Chiar imi pare rau ! :( Poate ca trebuia sa "mi'o bag" in poarta, ca sa fi si tu fericit !

Jenant !

KOSMYN 66604.12.2007 15:08

Etapa 1

marseillas_666 v dumy_wazzy 2-0.

mihai141104.12.2007 16:50

Etapa 3

 

marseillas_666 v mihai1411 2-4,f bun adversar,mi-a dat gol in min 1,si ma cam speriasem :)

RobYnho04.12.2007 18:22

Etapa 3 : roby29steaua 0 - 1 mihainho_86 Am tampit la meciu' asta. :|

mihainho8604.12.2007 18:22

Etapa 1

bezmetiqu_alex v mihainho_86 3-0

Etapa 3

roby29steaua v mihainho_86 0-1

F1oRinho04.12.2007 19:16

Etapa 2

 

blind1ro v f1or_cs 0-0

«12326»