FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«1242526»
i0nutz8309.02.2008 18:42

Evident ca nu.

Ca sa inteleaga si lumea: Ronaldo mi-a adus un fular cu Bayern din Germania; mi l-a dat la "pachet" pentru cateva secunde cu unul cu marea noastra rivala;)) deh, culorile semanau :)

RobYnho09.02.2008 18:45

P.S Acel fular de care amintesti, a fost imprumutat de la un tovaras, ca sa inteleaga lumea ca nu suntem sub acoperire. ;))

i0nutz8309.02.2008 18:47

Oricum, cred ca au fost cele mai populare momente ale lui ;)) In punga de la Bayern si pe masa intr-un local plin ;))

ronaldo_020109.02.2008 18:47
:)))
RobYnho09.02.2008 18:48

Din fericire . . . :))

mihai141109.02.2008 20:58

ce mare e Ronaldo,parea mai mic in pozele dp mess :)

ronaldo_020109.02.2008 21:41

1-88.......

mihai141110.02.2008 08:10

multi inainte :D

blindica10.02.2008 08:26

@ ionutz, noi sa fim sanatosi , si la bine si la rau...:D terminatia arata interesul din ultimul timp :D..., ce zici de "sub acoperire", Ronaldo :))) ?

i0nutz8310.02.2008 12:03

Nu, el de fapt nu a inteles nimic ;))

mihai141110.02.2008 14:43

ionute hai mai rpd cu testari etc,ca ne plictisim :|

i0nutz8310.02.2008 15:45

Clasament final, editia decembrie 07 - februarie 08:

 

Campion FcSteaua.Ro: mihai1411. :steagcruce: Felicitari ;)

 

Useri retrasi: blind1ro, marseillais_666 (fara drept de inscriere la urmatoarele 3 sezoane, adica 1, cel care va incepe in curand + inca 2)

 

La baraj: power_steaua_6, niculaeflorinel

In Divizia B: i0nutz83, dumy_wazzy, marinescu_dani2005, fifa_for_fun.

 

IMPORTANT: Am exclus din calculele finale userii retrasi, considerand retrogradati ultimii 4 jucatori activi. Firesc, la baraj merg urmatorii 2 clasati, deasupra celor care pica direct.

PoWeR10.02.2008 15:49

lol ... interesant :)

mihai141110.02.2008 15:50

cu Manchester la baraj =)))) hahaha,deh valoarea valoarea

PoWeR10.02.2008 15:53

vreo problema ? :)

alexxx_tzupy10.02.2008 19:53

am vzt aqm la alegere..scz d post :D

Allexx10x12.02.2008 19:52

cand si unde se posteaza meciurile de baraj?

 

ps: i0nutz vezi ca trebuia sa fiu pe 11 in clasament ca l-am batut pe power la rezultatele directe, stiu ca nu prea conteaza, decat in privinta adversarului la baraj

i0nutz8314.02.2008 15:25

Maine dimineata o tai la Iasi, are FCM Targoviste amical cu Poli. Ajung acasa probabil duminica.

dumy3l14.02.2008 17:40

te ashtept i0ane. dai un semn, ceva

«1242526»