i0nutz e plecat in Predeal...
)
i0nutz e plecat in Predeal...
)
imi plac victoriile la masa verde;)
Etapa 34
i0nutz83 v ronaldo_0201 1-3 meci frumos !
Etapa 33
ronaldo_0201 v klaus 0-1
asa s-a terminat un sze dezastruos cu echipa ca Chelsea!!!speram la un sez nou cat mai buni!!!felicitari tuturor in primul rand pentru Mihai!!
Nu demult am vorbit cu i0nutz la telefon si mi'a spus sa va transmit, ca e plecat la Predeal. ![]()
si daca e plecat la predeal cum a reusit sa joace cu Ronaldo
?
Atunci cand s'a jucat si meciu' Ronaldo - Klaus.
E ceva daca se posteaza mai tarziu ??
da ![]()
ne omoara suspansul pana duminica , luni ![]()
PAM PAM PAM ! Va anunt ca am luat ultradecizia sa ies din competitia FcSteaua.Com. Motive ? M-am plictisit, mi-e lene sa joc contra acelorasi stereotipuri ( chiar si ale mele ), si cateodata nu mai am timp .O sa ma reprofilez pe amicale. Timp de 7-8 sezoane ( poate mai mult ) am intalnit numai colective de jucatori foarte placute , chiar daca au fost uneori si mici certuri.
In ordinea numerelor de pe tricou , le multzumesc infinit : Jeleus, Bezmetiqu, Robynho . De asemenea , tzin sa le multumesc si tuturor celor cu care am "rupt" o bucata de paine in ceea ce priveste blaturile ( si aici ar fi lista prea lunga ) .
Felicitari Ion , pentru manageriatul acestui forum . (NU am facut blat cu Torres atunci, a fost o atitudine nedreapta depunctarea aia, dar, asta e )
Va multumesc. :sad2:
FORZA Steaua ! ![]()
![]()
mult noroc blindi..........si sper sa ne mai duelam noi candva....bft !!
si inca un membru al vechii garde paraseste Liga lui ionica... multa bafta blind... ![]()
In ordinea numerelor de pe tricou , le multzumesc infinit : Jeleus, Bezmetiqu, Robynho .
Va multumesc. :sad2:
Si noi iti multumim Blind ! Unul dintre putinii oameni cu care mai puteai sa discuti si despre alte teme, in afara de fotbal - FIFA. Primul tovaras pe care mi l'a adus forumul FcSTeaua !
Tin minte ca dupa al 2'lea sezon ( acum un an si ceva ), cand m'am retras, mi'ai spus sa nu o fac, ca trebuie sa domine spiritul de stelist si sa nu ma dau la o parte.
Pana la urma am revenit, dar din pacate dupa nu mult timp ai decis tu ca sa ne "parasesti".
Oricum, Bafta Blind ! Respect, Blindica !
Jos palaria in fata lui blind,generatia de aur se retrage:)).
roby dami si mie nr lui ionut,ca si eu in seara asta ma duc la busteni si ma intorc Duminica.dami un pm pls.
Noroc Blind.Pacat ca incep sa se retraga tot mai multi din 'vechea garda' cum zicea alex.Respect si bafta in viata ![]()
PAM PAM PAM ! Va anunt ca am luat ultradecizia sa ies din competitia FcSteaua.Com. Motive ? M-am plictisit, mi-e lene sa joc contra acelorasi stereotipuri ( chiar si ale mele ), si cateodata nu mai am timp .O sa ma reprofilez pe amicale. Timp de 7-8 sezoane ( poate mai mult ) am intalnit numai colective de jucatori foarte placute , chiar daca au fost uneori si mici certuri.
In ordinea numerelor de pe tricou , le multzumesc infinit : Jeleus, Bezmetiqu, Robynho . De asemenea , tzin sa le multumesc si tuturor celor cu care am "rupt" o bucata de paine in ceea ce priveste blaturile ( si aici ar fi lista prea lunga ) .
Felicitari Ion , pentru manageriatul acestui forum . (NU am facut blat cu Torres atunci, a fost o atitudine nedreapta depunctarea aia, dar, asta e )
Va multumesc. :sad2:
FORZA Steaua !
>
<
sa auzim numai de bn pretene ![]()
Bafta blindelu
la revedere blindelu
sper sa mai vi pe la noi prietene ![]()
bafta blind...sper sa mai jucam cate un meci ![]()
scz de intarziere dar am uitat sa postez..
Etapa 34
ady_adinho-danyok 0-0
Etapa 33
ady_adinho-marinescu_dani
1-1
pacat blind
blindi merita gala de retragere :X
eu zic sa incepem sa licitam deja pentru tastatura care o vei folosi la meci ![]()
Gata, am ajuns si eu acasa !
@blind: retragerea ta nu ma surprinde, dar "discursul" merita apreciat, se apropie de alea de dupa decernarea Oscarurilor
ca ai facut atunci blat sau nu cu torres este problema voastra, eu am sanctionat ce a aparut pe forum;
@power: cu Ronaldo am jucat acum doua sezoane mai multe meciuri; am decis la vremea aia, ca tot aveam timp liber mai mult, sa jucam suficiente meciuri sa ne ajunga 3-4 sezoane; le avem pe toate notate si le vom posta la momentul potrivit;
@roby, Ronaldo: sper data viitoare sa am si eu mai mult timp la dispozitie, sa facem un mic si sa bem niste beri
deocamdata e bine ca ne-am int, e un prim pas ![]()
PS: Ronaldo, subsemnatul si Roby in parcarea unui hipermarket din Brasov, azi la pranz (nu dau nume, nu vreau sa le fac reclama) !
EDIT: Mr. Blind, site-ul este FcSteaua.Ro nu .com, sau alte extensii. Daca n-ai stiut asta dupa atata timp e chiar o problema !
Las' ca vii la vara Ioane, piscam atunci o "chetroasa".
)
Da....imi pare bine ca ne-am cunoscut personal,sper ca la vara sa ne cunoastem si mai bine........e un pas si asta,da la vara tre sa si bem in timp ce facem si un gratarel!!bft ionutz.......si te asteptam la vara....
PS:fularu sper ca iti place.....(si sper ca nu te-ai suparat pe noi)...![]()
:D