FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«123242526»
RobYnho07.02.2008 16:36

i0nutz e plecat in Predeal... ;))

DannY_107.02.2008 16:54

imi plac victoriile la masa verde;)

ronaldo_020107.02.2008 17:50

Etapa 34

 

i0nutz83 v ronaldo_0201 1-3 meci frumos !

 

Etapa 33

 

ronaldo_0201 v klaus 0-1

 

 

asa s-a terminat un sze dezastruos cu echipa ca Chelsea!!!speram la un sez nou cat mai buni!!!felicitari tuturor in primul rand pentru Mihai!!

RobYnho07.02.2008 19:02

Nu demult am vorbit cu i0nutz la telefon si mi'a spus sa va transmit, ca e plecat la Predeal. :)

PoWeR07.02.2008 19:19

si daca e plecat la predeal cum a reusit sa joace cu Ronaldo :) ?

RobYnho07.02.2008 19:23

Atunci cand s'a jucat si meciu' Ronaldo - Klaus. ;) E ceva daca se posteaza mai tarziu ??

PoWeR07.02.2008 19:51

da ;)

klaus_e8907.02.2008 21:07

ne omoara suspansul pana duminica , luni :|

blindica08.02.2008 06:00

PAM PAM PAM ! Va anunt ca am luat ultradecizia sa ies din competitia FcSteaua.Com. Motive ? M-am plictisit, mi-e lene sa joc contra acelorasi stereotipuri ( chiar si ale mele ), si cateodata nu mai am timp .O sa ma reprofilez pe amicale. Timp de 7-8 sezoane ( poate mai mult ) am intalnit numai colective de jucatori foarte placute , chiar daca au fost uneori si mici certuri.

 

In ordinea numerelor de pe tricou , le multzumesc infinit : Jeleus, Bezmetiqu, Robynho . De asemenea , tzin sa le multumesc si tuturor celor cu care am "rupt" o bucata de paine in ceea ce priveste blaturile ( si aici ar fi lista prea lunga ) .

 

Felicitari Ion , pentru manageriatul acestui forum . (NU am facut blat cu Torres atunci, a fost o atitudine nedreapta depunctarea aia, dar, asta e )

 

Va multumesc. :sad2:

 

 

FORZA Steaua ! :steagcruce:fular-campionii

ronaldo_020108.02.2008 06:21

mult noroc blindi..........si sper sa ne mai duelam noi candva....bft !!

johnny0608.02.2008 07:21

si inca un membru al vechii garde paraseste Liga lui ionica... multa bafta blind... :)

RobYnho08.02.2008 09:08
In ordinea numerelor de pe tricou , le multzumesc infinit : Jeleus, Bezmetiqu, Robynho .

 

Va multumesc. :sad2:

 

 

Si noi iti multumim Blind ! Unul dintre putinii oameni cu care mai puteai sa discuti si despre alte teme, in afara de fotbal - FIFA. Primul tovaras pe care mi l'a adus forumul FcSTeaua !

Tin minte ca dupa al 2'lea sezon ( acum un an si ceva ), cand m'am retras, mi'ai spus sa nu o fac, ca trebuie sa domine spiritul de stelist si sa nu ma dau la o parte.

Pana la urma am revenit, dar din pacate dupa nu mult timp ai decis tu ca sa ne "parasesti".

Oricum, Bafta Blind ! Respect, Blindica !

GOD08.02.2008 09:12

Jos palaria in fata lui blind,generatia de aur se retrage:)).

roby dami si mie nr lui ionut,ca si eu in seara asta ma duc la busteni si ma intorc Duminica.dami un pm pls.

DannY_108.02.2008 09:16

Noroc Blind.Pacat ca incep sa se retraga tot mai multi din 'vechea garda' cum zicea alex.Respect si bafta in viata ;)

alin_jeleu08.02.2008 10:22
PAM PAM PAM ! Va anunt ca am luat ultradecizia sa ies din competitia FcSteaua.Com. Motive ? M-am plictisit, mi-e lene sa joc contra acelorasi stereotipuri ( chiar si ale mele ), si cateodata nu mai am timp .O sa ma reprofilez pe amicale. Timp de 7-8 sezoane ( poate mai mult ) am intalnit numai colective de jucatori foarte placute , chiar daca au fost uneori si mici certuri.

 

In ordinea numerelor de pe tricou , le multzumesc infinit : Jeleus, Bezmetiqu, Robynho . De asemenea , tzin sa le multumesc si tuturor celor cu care am "rupt" o bucata de paine in ceea ce priveste blaturile ( si aici ar fi lista prea lunga ) .

 

Felicitari Ion , pentru manageriatul acestui forum . (NU am facut blat cu Torres atunci, a fost o atitudine nedreapta depunctarea aia, dar, asta e )

 

Va multumesc. :sad2:

 

 

FORZA Steaua ! :steagcruce:fular-campionii

>:D<

dumy3l08.02.2008 11:30

sa auzim numai de bn pretene :)

marianb08.02.2008 13:01

Bafta blindelu

klaus_e8908.02.2008 14:37

la revedere blindelu :( sper sa mai vi pe la noi prietene :(

ady_4steaua08.02.2008 15:43

bafta blind...sper sa mai jucam cate un meci ;)

 

scz de intarziere dar am uitat sa postez..

Etapa 34

ady_adinho-danyok 0-0

Etapa 33

ady_adinho-marinescu_dani

1-1

mihai141108.02.2008 20:21

pacat blind

klaus_e8908.02.2008 21:40

blindi merita gala de retragere :X

PoWeR08.02.2008 22:09

eu zic sa incepem sa licitam deja pentru tastatura care o vei folosi la meci :)

i0nutz8309.02.2008 18:33

Gata, am ajuns si eu acasa !

@blind: retragerea ta nu ma surprinde, dar "discursul" merita apreciat, se apropie de alea de dupa decernarea Oscarurilor ;) ca ai facut atunci blat sau nu cu torres este problema voastra, eu am sanctionat ce a aparut pe forum;

@power: cu Ronaldo am jucat acum doua sezoane mai multe meciuri; am decis la vremea aia, ca tot aveam timp liber mai mult, sa jucam suficiente meciuri sa ne ajunga 3-4 sezoane; le avem pe toate notate si le vom posta la momentul potrivit;

@roby, Ronaldo: sper data viitoare sa am si eu mai mult timp la dispozitie, sa facem un mic si sa bem niste beri ;) deocamdata e bine ca ne-am int, e un prim pas :)

 

hpim4428dl3.th.jpg

 

PS: Ronaldo, subsemnatul si Roby in parcarea unui hipermarket din Brasov, azi la pranz (nu dau nume, nu vreau sa le fac reclama) !

 

EDIT: Mr. Blind, site-ul este FcSteaua.Ro nu .com, sau alte extensii. Daca n-ai stiut asta dupa atata timp e chiar o problema !

RobYnho09.02.2008 18:39

Las' ca vii la vara Ioane, piscam atunci o "chetroasa". ;))

ronaldo_020109.02.2008 18:40

Da....imi pare bine ca ne-am cunoscut personal,sper ca la vara sa ne cunoastem si mai bine........e un pas si asta,da la vara tre sa si bem in timp ce facem si un gratarel!!bft ionutz.......si te asteptam la vara....

 

PS:fularu sper ca iti place.....(si sper ca nu te-ai suparat pe noi)...:P:D:D

«123242526»