FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«1212223242526»
ady_4steaua05.02.2008 10:58

Etapa 30

ady_adinho - blindiro 3-1..sry blind

Etapa 31

ady_adinho-ionutz23 3-2

DannY_105.02.2008 11:11

Etapa 30:mihainho_86-danny1ok 0-1

i0nutz8305.02.2008 17:40

clasament, etape

 

*n-am dat de marinescu, si nici sa pun 3-0 n-avea rost ;)) Il astept :)

mihai141105.02.2008 18:20

99 de goluri,depasesc suta :D?

RobYnho05.02.2008 18:50

Etapa 34 : klaus_e89 1 - 2 roby29steaua

mihai141105.02.2008 18:58

Etapa 33

 

power_steaua_6 v mihai1411 doar 0-4 :(,marquez portar :)),i-a cam incurcat picioarele pe linia portii lui saha ,power nici macar un tackle nu stii sa faci =))?

ronaldo_020105.02.2008 19:18

Esti de coma Mihai!!!!=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))la asta nu m-am gandit....credeam ca bagi echipa a 2 cu power da sa bagi fundas in poarta nu m-am gandit!!!!!

mihai141105.02.2008 19:31

pai n-avea rost,am zis sa-i dau si lui sansa sa dea 2-3 goluri :|

PoWeR05.02.2008 20:10

Mihai, sa dai 3 goluri cu chiu + w si sprinturi e penibil din punctul meu de vedere ;)

mihai141105.02.2008 20:45

detaliiii detaliiii :)),bafta la retrogradare sezonul viitor :))

ronaldo_020106.02.2008 06:11
:))
blindica06.02.2008 06:36

@ power, cin` te crezi tu ma sa cataloghezi "penibil" stilul mai multor playeri,daca la stil te referi,vezi-ti de Lungu` nasului, vezi-ti ma de treaba si jucariile tale. Ca esti in zona retrogradarii cu Manchester United. Pe mine m-a batut Mihai sezonu` asta in fiecare meci la doar un gol diferenta, cu Valdes in poarta :)))). Felicitari Mihai. Jucam diseara etapa :P

PoWeR06.02.2008 06:46

Blind, ce treaba are stilul cu locul din clasament? In primul rand eu joc de placere, nu dau tot meciul eterna combinatie a parvenitilor sperand ca va iesi ceva. Sincer putin imi pasa daca retrogradez sau iau campionatul, pentru mine nu asta e important ;)

 

Pentru tine Mihai, doar 2 cuvinte: "grow up" !

mihai141106.02.2008 06:49

cati m-ati vazut sa dau qw :))?

prefer sa raman un copil power,decat sa fiu "un adult morocanos" :P

blindica06.02.2008 06:49

@power . dak nu era important, te limitai la nr. si scorul etapei,ca altii.Ce-o sa vrei acu` ,sa driblez cu Basturk pe langa fundasii tai cand tu ii tzii in cercul de la mijloc, normal ca dau mingea peste , din atata maturitate, zic sa nu mai folosesti cuvinte pe care nu le intelegi. La revedere si multa sanatate :P

PoWeR06.02.2008 06:52

Am dreptul la libera exprimare, asa ca nu vad de ce nu as face o diferenta intre jucatori de toata jena si jucatori care merita respectati ..

mihai141106.02.2008 06:59

gata ma terminati si aplaudati campionul :))

PoWeR06.02.2008 07:08

felicitari, marseillas !

GOD06.02.2008 07:21

Macar ma simt implinit,ziceati ca eu fac scandaluri si daca plec eu numai sunt scandaluri.Mihai,nu te mai da campion aici,si cand ai jucat cu mine ai rupt cu+W ,si tot te-am batut.

 

Hai bafta.

 

Si Felicitari Power.

mihai141106.02.2008 08:34

pai si cine face scandaluri,noi vorbim civilizat,mana sus cui am dat qw :)),f f rar dau qw,ca nu prea am nevoie

o intrebare,god nu ai treaba in alt campionat?

GOD06.02.2008 09:12

Adevaru doare!

mihai141106.02.2008 09:12

stim ca te doare,nu trebuie sa ne aduci aminte :))

 

ai putea sa ne scutesti si sa nu mai postezi in acest campionat?

GOD06.02.2008 09:17

Ultimul msj

 

Daca prostia durea,erai in COMA;).

 

bafta all.

forza BLIND cel mai frumos joaca Fifa din tot campionatul.

mihai141106.02.2008 09:18

ce bine ca e ultimul uraaaa

se pare ca tu stii cand doare prostia ,viata ta e o durere :))

branica06.02.2008 09:21

Etapa 33 ....roby29steaua v fifa_for_fun 2-1 ... m`a retrogradat omu` :( .... nu`i nimic ... ne intalnim peste 2 sezoane...mi`a parut bine :-h

«1212223242526»