FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«1202122232426»
ronaldo_020103.02.2008 15:35
etapa 30

niculaeflorinel v roby29steaua

in mod normal 3-0 pentru mine, in min 60 la 1-0 pentru el am iesit din meci pentru ca suna cineva la usa si acum nu mai vrea sa continue meciul

 

edit:

etapa 32

niculaeflorinel 0-2 bezmetiqu_alex

in repriza a doua am jucat 3-2-3 =))

 

 

Pai si ce daca a sunat cineva???pui pauze si deschizi usa.....

Allexx10x03.02.2008 15:44

da ma, dar pauza dureaza doar 30 de secunde, apoi jocul revine singur, si adversarul bineinteles inscrie o caruta de goluri...

mihai141103.02.2008 16:39

Etapa 31

 

bezmetiqu_alex v mihai1411 0-1

RobYnho03.02.2008 17:59
da ma, dar pauza dureaza doar 30 de secunde, apoi jocul revine singur, si adversarul bineinteles inscrie o caruta de goluri...

 

A fost clara intentia ta de a iesi din joc, avand in vedere ca urma o degajare nereusita ( pasa scurta ).

Data viitoare cand vei scapa singur cu portaru, voi iesi din joc, motivand ca ma cauta Elodia. ;)

Poate sa ti se dea 15-0 ca tot mi se rupe de meciu' tau + ca nu ma mai balacaresc sa jucam n minute.

Allexx10x03.02.2008 18:05

daca aveam posesia, puteam sa ies din joc, n-am iesit cand aveai mingea

iar daca vrei neaparat 15-0 eu refuz, doar 3-0 cer

si hai sa revenim ontopic totusi

RobYnho03.02.2008 18:08

Dar ce ? Suntem off-topic ?? Sau nu prea recunosti literele din titlul topicului ??

Allexx10x03.02.2008 18:26

parerea mea e ca unele chestii precum aceasta se rezolva in conferinta pe messenger, in prezenta moderatorului

RobYnho03.02.2008 18:35

Nu mai conteaza. Chiar ii voi cere lu' i0nutz cand va avea timp, sa'ti acorde 3-0, ca vad ca ceri cu insistenta. Culmea e, ca tu cel care iesi din joc, ceri ca sa castigi la masa verde.

Tot respectu' pentru ManiaCU, care a fost si el in aceasta situatie cu un user mai vechi si nu a mai fost de acord sa joace minutele ramase. :)

Dar pana la urma, e si asta o tactica de a mai castiga ceva puncte pentru salvarea de la retrogradare. ;)

Allexx10x03.02.2008 19:13

etapa 31

alexxx_tzupy 1-2 niculaeflorinel

succes mai departe alexxx

klaus_e8903.02.2008 22:02

marinescu , dannyok dati 1 semn d viata cand intrati ... v-am tot cautat zilele astea nu ati fost de gasit ...

branica04.02.2008 09:02

etapa 31

danny1ok v fifa_for_fun 0-0

F1oRinho04.02.2008 10:12

Etapa 32

 

ady_adinho v f1or_cs 1-3

RobYnho04.02.2008 10:13

Etapa 32 : mihainho_86 15 - 0 roby29steaua

mihainho8604.02.2008 10:19

Etapa 32

mihainho_86 - roby29steaua 3-1

Nu inteleg de ce se oftica roby.Am dat o centrare la un corner in careul mic(nu am vrut,dar asta nu conteaza).Nu a fost gol..nimic.Regulamentul e clar:

 

"Nu este permisa executarea cornerelor direct in careul "mic" advers (0 - 6m). In caz ca se intampla ca un gol sa fie inscris astfel - golul va fi anulat."

 

Etapa 31

ronaldo_0201 v mihainho_86 0-1

RobYnho04.02.2008 10:37

Etapa 31 : roby29steaua 3 - 0 dumy_wazzy Pana in min. 73, cand s'a intrerupt si am reusit sa fac si un print.

 

untitled.PNG

ronaldo_020104.02.2008 10:43

Etapa 31

 

ronaldo_0201 v mihainho_86 0-1

 

deja a inceput sa ma dispere jocu asta de kkt!!!ai ocazii nenumarate,iar adversarul da un gol din nimic...apoi baga autobaza!!!!ce joc mai e asta????ratezi din 3 metri,faza din care si un schiop ar da gol!!!!

asta e mergem mai departe si asteptma 2009 cu bratele deschise!!

Dani200504.02.2008 11:09

E31:marinescu_dani2005 v klaus_e89=2-2

RobYnho04.02.2008 11:34

Etapa 31 : roby29steaua 3 - 0 dumy_wazzy Scor final . . .

alexxx_tzupy04.02.2008 11:52

et 32 dumy_wazzy v alexxx_tzupy 0-1

branica04.02.2008 12:41

etapa 30

fifa_for_fun v marinescu_dani2005 2-0

RobYnho04.02.2008 12:44

Etapa 30 : niculaeflorinel 0 - 1 roby29steaua Scor final . . .( am jucat cele 30 min. ramase )

P.S Imi cer scuze, pentru " balacareala" pe care am creat'o.

klaus_e8904.02.2008 19:12

fifa este nedreapta :(

DannY_104.02.2008 20:02

Etapa 32:klaus_e89-danny1ok 0-1

ronaldo_020104.02.2008 22:15
fifa este nedreapta :(

de acord cu tine klaus...deja devine f f f nedreapta.....ocazii peste ocazii si in min85+ iei gol dintr-o faza de .......da asta este!!

PoWeR05.02.2008 09:07

Etapa 32: blind1ro v power_steaua_6 2-3 ... ce penibil joaca unii :)

«1202122232426»