etapa 30niculaeflorinel v roby29steaua
in mod normal 3-0 pentru mine, in min 60 la 1-0 pentru el am iesit din meci pentru ca suna cineva la usa si acum nu mai vrea sa continue meciul
edit:
etapa 32
niculaeflorinel 0-2 bezmetiqu_alex
in repriza a doua am jucat 3-2-3 =))
Pai si ce daca a sunat cineva???pui pauze si deschizi usa.....
