FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«1192021222326»
DannY_101.02.2008 09:23

Etapa 28:niculae_florinel-danny1ok 0-2

dumy3l01.02.2008 16:17

etapa 29

danny1ok v dumy_wazzy 0-1... meci strans

blindica02.02.2008 10:01

Etapa 28

 

blind1ro v bezmetiqu_alex 1 - 0 :blink:

i0nutz8302.02.2008 12:12

27. i0nutz83 - fifa_for_fun 1-1.

 

Cel mai stupid user din Divizia A ! Ma rog, inca in Divizia A .. ;)

branica02.02.2008 12:13

Etapa 27

i0nutz83 v fifa_for_fun 1-1

 

Nu vreau sa comentez despre meciu` asta .. stiu doar ca i0nutz a jucat in cel mai mizerabil mod posibil ... dak nu ar fi fost intreruperile alea in min 15 , respectiv 30 ...ar fi jucat in 10 oameni .... mi`a rupt picioarele ...

 

i0nutz83: o sa am eu grija de tine

fifa_for_fun: nu`i nmk amice

fifa_for_fun:

fifa_for_fun: sper dak ai grija d mine ...sa nu o faci parsiveste

fifa_for_fun:

i0nutz83: stii care e treaba ?

i0nutz83: tu nu prea iti cunosti lungul nasului..

i0nutz83: dar nu e nicio problema..

i0nutz83:

branica02.02.2008 12:22

Dar simplul fapt ca se ocupa de divizia a .... asta inseamna ca ii da dreptul sa ma jigneasca ? :-?? ... nu ma provoca amice, mai ales ca nu imi place sa ma ascund dupa o tastatura ;)

i0nutz8302.02.2008 12:26

Nu vad unde te-am jignit, a fost mai mult un avertisment, pentru ca totdeauna tu esti cu gura mare.. Cat despre meci, nu sunt eu de vina ca se lucreaza la net si mai apar mici probleme. Mai grav e ca tu ai nesimtirea sa sustii ca am iesit in minutul 58, desi cronometrul arata 60:05. Asta in conditiile in care stabilisem ca au ramas de jucat 60 de minute..

 

PS Mai usor cu amenintarile...

branica02.02.2008 12:30
27. i0nutz83 - fifa_for_fun 1-1.

 

Cel mai stupid user din Divizia A ! Ma rog, inca in Divizia A .. ;)

 

Nu stiu cat d avertisment ti s pare cuvantul "stupid" ... dak t uiti la ce am postat eu ...nu stiu dak o sa gasesti vreo jignire din partea mea .. ca mi`ar fi usor din spatele unei tastaturi ... ;) .... bft in continuare ;)

i0nutz8302.02.2008 12:37

STUPÍD, -Ã, stupizi, -de, adj. 1. (Adesea adverbial) Lipsit de sens, de rațiune, de conținut; absurd. 2. (Despre oameni) Lipsit de inteligențã, greoi la minte; nãtâng, mãrginit; (despre manifestãri ale oamenilor) care dovedește, trãdeazã lipsã de inteligențã. – Din fr. stupide, lat. stupidus.

 

sursa: dex

 

Si tot nu vad jignirea..

branica02.02.2008 12:49

pffff....ce explicatii .... :-j ....las`o frate asa cum a cazut ...scoru` ramane 1-1 ;)

i0nutz8302.02.2008 12:51

Explicatia ti-am dat-o din dex (dictionarul explicativ al limbii romane in caz ca nu stiai).

Apropo, nu suntem pe mirc sau pe cine stie ce chat, incearca sa renunti la limbajul specific lor.

branica02.02.2008 12:54

nu incerca sa ma provoci ...nu ai sa reusesti .... nu suntem pe mirc intr`adevar ... dar nici Pruteanu nu esti sa imi dai explicatii din dex ... hai ca eu renunt ca daca o tin asa ... pana maine vb cu tine ... salut si bft in continuare ...

i0nutz8302.02.2008 13:02

Nu trebuie sa fii Pruteanu ca sa poti da o explicatie dintr-un dictionar. Tine doar de civilizatie si de respectarea si buna intelegere a limbii romane. Am incheiat discutia, nu are niciun sens sa continui in conditiile in care tu oricum nu dai semne ca ai prinde ceva.

branica02.02.2008 13:06

te salut , o zi buna !

marianb02.02.2008 13:11

se mai infiripa o idila:))

i0nutz8302.02.2008 13:28

Vine acu Sf. Valentin ;)

klaus_e8902.02.2008 13:59

Etapa 28 : klaus_e89 2 - 1 i0nutz83 ... meci frumos , respect ionutz

i0nutz8302.02.2008 14:16

Clasament, etape noi.

mihai141102.02.2008 15:20

Etapa 30

 

mihai1411 v alexxx_tzupy 5-1,dos santos si bojan magnifixi :X,ca si jorquera :D

 

 

Etapa 32

 

mihai1411 v marseillais_666 3-0

F1oRinho02.02.2008 18:41

Etapa 30

 

 

klaus_e89 v f1or_cs 0-2

ronaldo_020103.02.2008 10:26

Etapa 30

 

dumy_wazzy v ronaldo_0201 0-1 bft dummy!

 

Etapa 32

 

fifa_for_fun v ronaldo_0201 1-0

branica03.02.2008 11:22

Etapa 32

fifa_for_fun v ronaldo_0201 1-0 ...

RobYnho03.02.2008 13:19

Etapa 30 : niculaeflorinel 0 - 1 roby29steaua Min. 60 : adversarul urma sa degajeze cu portaru' insa o facuse gresit ( pasa scurta la fundas si o posibila recuperare a varfului Kaka ). Adversarul vazand aceasta eroare, a urmat combinatia " ESC " si a iesit din joc.

Astept si yo o decizie. :)

Allexx10x03.02.2008 13:19

etapa 30

niculaeflorinel v roby29steaua

in mod normal 3-0 pentru mine, in min 60 la 1-0 pentru el am iesit din meci pentru ca suna cineva la usa si acum nu mai vrea sa continue meciul

 

edit:

etapa 32

niculaeflorinel 0-2 bezmetiqu_alex

in repriza a doua am jucat 3-2-3 =))

Jo1n703.02.2008 14:19

power - bezmetiq 3 4

«1192021222326»