Etapa 28:niculae_florinel-danny1ok 0-2
Etapa 28:niculae_florinel-danny1ok 0-2
etapa 29
danny1ok v dumy_wazzy 0-1... meci strans
Etapa 28
blind1ro v bezmetiqu_alex 1 - 0 ![]()
27. i0nutz83 - fifa_for_fun 1-1.
Cel mai stupid user din Divizia A ! Ma rog, inca in Divizia A .. ![]()
Etapa 27
i0nutz83 v fifa_for_fun 1-1
Nu vreau sa comentez despre meciu` asta .. stiu doar ca i0nutz a jucat in cel mai mizerabil mod posibil ... dak nu ar fi fost intreruperile alea in min 15 , respectiv 30 ...ar fi jucat in 10 oameni .... mi`a rupt picioarele ...
i0nutz83: o sa am eu grija de tine
fifa_for_fun: nu`i nmk amice
fifa_for_fun:
fifa_for_fun: sper dak ai grija d mine ...sa nu o faci parsiveste
fifa_for_fun:
i0nutz83: stii care e treaba ?
i0nutz83: tu nu prea iti cunosti lungul nasului..
i0nutz83: dar nu e nicio problema..
i0nutz83:
Dar simplul fapt ca se ocupa de divizia a .... asta inseamna ca ii da dreptul sa ma jigneasca ? :-?? ... nu ma provoca amice, mai ales ca nu imi place sa ma ascund dupa o tastatura ![]()
Nu vad unde te-am jignit, a fost mai mult un avertisment, pentru ca totdeauna tu esti cu gura mare.. Cat despre meci, nu sunt eu de vina ca se lucreaza la net si mai apar mici probleme. Mai grav e ca tu ai nesimtirea sa sustii ca am iesit in minutul 58, desi cronometrul arata 60:05. Asta in conditiile in care stabilisem ca au ramas de jucat 60 de minute..
PS Mai usor cu amenintarile...
27. i0nutz83 - fifa_for_fun 1-1.
Cel mai stupid user din Divizia A ! Ma rog, inca in Divizia A ..
Nu stiu cat d avertisment ti s pare cuvantul "stupid" ... dak t uiti la ce am postat eu ...nu stiu dak o sa gasesti vreo jignire din partea mea .. ca mi`ar fi usor din spatele unei tastaturi ...
.... bft in continuare ![]()
STUPÍD, -Ã, stupizi, -de, adj. 1. (Adesea adverbial) Lipsit de sens, de rațiune, de conținut; absurd. 2. (Despre oameni) Lipsit de inteligențã, greoi la minte; nãtâng, mãrginit; (despre manifestãri ale oamenilor) care dovedește, trãdeazã lipsã de inteligențã. – Din fr. stupide, lat. stupidus.
sursa: dex
Si tot nu vad jignirea..
pffff....ce explicatii .... :-j ....las`o frate asa cum a cazut ...scoru` ramane 1-1 ![]()
Explicatia ti-am dat-o din dex (dictionarul explicativ al limbii romane in caz ca nu stiai).
Apropo, nu suntem pe mirc sau pe cine stie ce chat, incearca sa renunti la limbajul specific lor.
nu incerca sa ma provoci ...nu ai sa reusesti .... nu suntem pe mirc intr`adevar ... dar nici Pruteanu nu esti sa imi dai explicatii din dex ... hai ca eu renunt ca daca o tin asa ... pana maine vb cu tine ... salut si bft in continuare ...
Nu trebuie sa fii Pruteanu ca sa poti da o explicatie dintr-un dictionar. Tine doar de civilizatie si de respectarea si buna intelegere a limbii romane. Am incheiat discutia, nu are niciun sens sa continui in conditiile in care tu oricum nu dai semne ca ai prinde ceva.
te salut , o zi buna !
se mai infiripa o idila:))
Vine acu Sf. Valentin ![]()
Etapa 28 : klaus_e89 2 - 1 i0nutz83 ... meci frumos , respect ionutz
Clasament, etape noi.
Etapa 30
mihai1411 v alexxx_tzupy 5-1,dos santos si bojan magnifixi :X,ca si jorquera ![]()
Etapa 32
mihai1411 v marseillais_666 3-0
Etapa 30
klaus_e89 v f1or_cs 0-2
Etapa 30
dumy_wazzy v ronaldo_0201 0-1 bft dummy!
Etapa 32
fifa_for_fun v ronaldo_0201 1-0
Etapa 32
fifa_for_fun v ronaldo_0201 1-0 ...
Etapa 30 : niculaeflorinel 0 - 1 roby29steaua Min. 60 : adversarul urma sa degajeze cu portaru' insa o facuse gresit ( pasa scurta la fundas si o posibila recuperare a varfului Kaka ). Adversarul vazand aceasta eroare, a urmat combinatia " ESC " si a iesit din joc.
Astept si yo o decizie. ![]()
etapa 30
niculaeflorinel v roby29steaua
in mod normal 3-0 pentru mine, in min 60 la 1-0 pentru el am iesit din meci pentru ca suna cineva la usa si acum nu mai vrea sa continue meciul
edit:
etapa 32
niculaeflorinel 0-2 bezmetiqu_alex
in repriza a doua am jucat 3-2-3 =))
power - bezmetiq 3 4