mie imi da eroare cand ii dau add lui marseillas_666 ...
da ?? pai dC ??
mie imi da eroare cand ii dau add lui marseillas_666 ...
da ?? pai dC ??
E cam de mult timp acel post,nu crezi? ![]()
=))
ASta s-a trezit cam tarziu.........mai bine culca-te inapoi!!!
intre timp am rezolvat problema =)) :laugh:
am fost la un prieten , am incercat sa imi joc etapele ... dar la el nu mergea fifa08 .... asa ca raman amanate etapele mele pana imi da mie drumu la retea, sper saptamana asta care vine ... multumesc ![]()
E25:marinescu_dani2005 v power_steaua_6=2-1 din nou min 90.Bafta mai departe power;)
ms ... frumos meci ![]()
am mai stat si vro 3 ore dupa tine branica x(
26. i0nutz83 - mihainho 3-0, masa verde.
Omul habar nu are de regulament, de doua ori a inceput de la jumatate, de doua ori s-a dus direct catre poarta mea.
Discutie pe mess, dupa meci:
i0nutz: nu se incepe mingea in jumatatea adversarului ..
i0nutz: stiai asta ?
mihainho86: hai ma..
i0nutz: stiai sau nu ?
i0nutz: nu s-a intamplat doar o data, ci de doua ori in acelasi meci..
mihainho86: stiam ca nu se suteaza..
Extras din regulament:
c) Este interzis sutul de la jumatatea terenului la inceperea meciului / reprizei secunde/dupa gol primit etc. Obligatoriu se incepe cu pasa in spate in propriul teren la inceputul meciului(reprizei) sau dupa fiecare gol primit. De asemeni, golurile inscrise din jumatatea proprie de teren sunt anulate
etape ceva? :smile:
Clasament???
Etapa 26
fifa_for_fun v klaus_e89 2-1 :x
Joc meciurile de la un prieten , joc cu cei care ii prind pe mess ... restu` .. restanta .... in caz ca nu`i prind :*
incredibil ... al doilea meci sezonu asta impotriva lu branica pe care il pierd dupa ce domin categoric intreaga partida si ratez 200 ocazii ![]()
Etape clasament???
Etapa 24
mihainho_86 v fifa_for_fun 0-3 .... Mare bun simt acest jucator , mult respect pentru el ![]()
ionute baga si tu mai multe etape ca nu avem activitate deloc,3 etape luni-miercuri,4 etape-joi duminica,cate 1 pe fiecare zi a saptamanii,7 meciuri in o saptamana banuiesc ca e la indemana oricui
clasament, etape
ATENTIE: nu se mai permit amanari ! Toate meciurile (inclusiv restante) se joaca pana sambata !
Etapa 29
roby29steaua v mihai1411 3-1
Etapa 29 : roby29steaua 3 - 1 mihai1411 Cu mari emotii...
)
Etapa 28
mihai1411 v ronaldo_0201 1-4,gg cech ![]()
ps:mama,nu m-am uitat atent si credeam ca sunt 15 echipe doar
(,tre sa ma pun sa joc cu prima echipa,ca cine stie
)
ce ziceam, unii sunt slabi daca le dai o echipa obisnuita ![]()
Etapa 22: power_steaua_6 v i0nutz83 3-1 ... frumos
Etapa 29
ronaldo_0201 v niculaeflorinel 5-2 ti-am zis in tur ca ai avut noroc:P
Etapa 27
danny1ok v mihai1411 0-4
da power si se pare ca unii sunt slabi si cu o echipa f buna cum e MU
,cand o sa bati cu Chelsea tot,atunci sa te aud,pana atunci ,bafta sezonul viitor la retrogradare,si sper ca etapa care o sa o am cu tine,sa misti si tu ceva,nu sa iei 7 iar ![]()
Etapa 28 : power_steaua_6 2 - 3 roby29steaua Un joc urat, prestat de mine...