FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«1171819202126»
ciprian_126.01.2008 16:54
mie imi da eroare cand ii dau add lui marseillas_666 ...

da ?? pai dC ??

F1oRinho26.01.2008 17:02

E cam de mult timp acel post,nu crezi? :))

klaus_e8926.01.2008 17:04

=))

ronaldo_020127.01.2008 07:33

ASta s-a trezit cam tarziu.........mai bine culca-te inapoi!!!

Allexx10x27.01.2008 08:20

intre timp am rezolvat problema =)) :laugh:

branica27.01.2008 18:29

am fost la un prieten , am incercat sa imi joc etapele ... dar la el nu mergea fifa08 .... asa ca raman amanate etapele mele pana imi da mie drumu la retea, sper saptamana asta care vine ... multumesc :)

Dani200527.01.2008 20:51

E25:marinescu_dani2005 v power_steaua_6=2-1 din nou min 90.Bafta mai departe power;)

PoWeR28.01.2008 12:02

ms ... frumos meci ;)

klaus_e8928.01.2008 17:20

am mai stat si vro 3 ore dupa tine branica x(

i0nutz8328.01.2008 18:37

26. i0nutz83 - mihainho 3-0, masa verde.

 

Omul habar nu are de regulament, de doua ori a inceput de la jumatate, de doua ori s-a dus direct catre poarta mea.

 

Discutie pe mess, dupa meci:

 

i0nutz: nu se incepe mingea in jumatatea adversarului ..

i0nutz: stiai asta ?

mihainho86: hai ma..

i0nutz: stiai sau nu ?

i0nutz: nu s-a intamplat doar o data, ci de doua ori in acelasi meci..

mihainho86: stiam ca nu se suteaza..

 

Extras din regulament:

 

c) Este interzis sutul de la jumatatea terenului la inceperea meciului / reprizei secunde/dupa gol primit etc. Obligatoriu se incepe cu pasa in spate in propriul teren la inceputul meciului(reprizei) sau dupa fiecare gol primit. De asemeni, golurile inscrise din jumatatea proprie de teren sunt anulate

Allexx10x28.01.2008 18:55

etape ceva? :smile:

ronaldo_020128.01.2008 20:07

Clasament???

branica29.01.2008 11:11

Etapa 26

fifa_for_fun v klaus_e89 2-1 :x

 

Joc meciurile de la un prieten , joc cu cei care ii prind pe mess ... restu` .. restanta .... in caz ca nu`i prind :*

klaus_e8929.01.2008 11:12

incredibil ... al doilea meci sezonu asta impotriva lu branica pe care il pierd dupa ce domin categoric intreaga partida si ratez 200 ocazii :|

ronaldo_020129.01.2008 12:42

Etape clasament???

branica29.01.2008 13:19

Etapa 24

mihainho_86 v fifa_for_fun 0-3 .... Mare bun simt acest jucator , mult respect pentru el ;)

mihai141129.01.2008 16:01

ionute baga si tu mai multe etape ca nu avem activitate deloc,3 etape luni-miercuri,4 etape-joi duminica,cate 1 pe fiecare zi a saptamanii,7 meciuri in o saptamana banuiesc ca e la indemana oricui

i0nutz8329.01.2008 16:45

clasament, etape

 

ATENTIE: nu se mai permit amanari ! Toate meciurile (inclusiv restante) se joaca pana sambata !

mihai141129.01.2008 17:18

Etapa 29

 

roby29steaua v mihai1411 3-1

RobYnho29.01.2008 17:18

Etapa 29 : roby29steaua 3 - 1 mihai1411 Cu mari emotii... ;))

mihai141129.01.2008 18:04

Etapa 28

 

mihai1411 v ronaldo_0201 1-4,gg cech :D

 

 

ps:mama,nu m-am uitat atent si credeam ca sunt 15 echipe doar :((,tre sa ma pun sa joc cu prima echipa,ca cine stie ;))

PoWeR29.01.2008 18:42

ce ziceam, unii sunt slabi daca le dai o echipa obisnuita ;)

 

Etapa 22: power_steaua_6 v i0nutz83 3-1 ... frumos

ronaldo_020129.01.2008 18:53

Etapa 29

 

 

ronaldo_0201 v niculaeflorinel 5-2 ti-am zis in tur ca ai avut noroc:P

mihai141129.01.2008 19:03

Etapa 27

 

danny1ok v mihai1411 0-4

da power si se pare ca unii sunt slabi si cu o echipa f buna cum e MU :)),cand o sa bati cu Chelsea tot,atunci sa te aud,pana atunci ,bafta sezonul viitor la retrogradare,si sper ca etapa care o sa o am cu tine,sa misti si tu ceva,nu sa iei 7 iar :|

RobYnho29.01.2008 19:14

Etapa 28 : power_steaua_6 2 - 3 roby29steaua Un joc urat, prestat de mine...

«1171819202126»