nu exista comparatie nici macar intre rezervele barcelonei si newcastle ... de aceea si motivul aglomerarii
oricum nu vad ce rost mai au discutiile astea ... 1-1 sezonu asta
vedem sezonu viitor cand o sa prind si eu echipa mai buna ...
nu exista comparatie nici macar intre rezervele barcelonei si newcastle ... de aceea si motivul aglomerarii
oricum nu vad ce rost mai au discutiile astea ... 1-1 sezonu asta
vedem sezonu viitor cand o sa prind si eu echipa mai buna ...
corect,bafta ![]()
@ Mihai : o sa vedem un duel Krkic - Nesta ? ![]()
et23 bezmetiq - marinescu 2 1
pana nu se apropie careva la mai mult de 6 puncte o sa vedem ![]()
daca sunt condus la cateva goluri diferenta normal ca bag artileria grea
)
ioane... cu inscrierile se mai aude ceva?
Rog amanarea et22:)
et23 danny1ok v alexxx_tzupy 3-3 ![]()
Etapa 21
dumy_wazzy v blind1ro 1 - 1 ( merci ca mi-ati permis sa indeplinesc baremul )
Etapa 23
mihainho_86 v blind1ro 3-1
Blindi parca ziceai ca nu ai timp de etape;;;;![]()
iaca si-a facut si timp... i0ANE, un clasament vedem si noi zilele astea???
et 22 alexxx_tzupy v marinescu_dani2005 3-3 eu nu pot s inteleg c m ei d echipa e Real Madrid asta X(X(X(
Etapa 22
ady_adinho-marseilais 3-0
Etapa 23
ady_adinho-power 3-1
Etapa 22
blind1ro v ronaldo_0201 2 -0 . mi-am fct timp, asta nu inseamna ca cererea mea nu e tot valabila.
Etapa 22
blind1ro v ronaldo_0201 2 -0
bft blindi!!!
etape, clasament
etapa 26
marseillais_666 v ronaldo_0201 0-3
Mihai campion? ;![]()
evident
,mai trebuie sa castig 4 din 7,iar bezmetiqu sa castige tot ![]()
Etapa 26
mihai1411 v marinescu_dani2005 6-0
mai raman 3 ![]()
Etapa 24 : dumy_wazzy 1 - 3 klaus_e89 ... sper sa ramai in A dumy :*
Etapa 25 : klaus_e89 5 - 1 mihainho_86 ... respect mihainho , bafta
Etapa 26 : bezmetiqu_alex 0 - 2 roby29steaua
joint alex: esti antrenor mare d faci schimbari?
joint alex: am iesit intentionat
joint alex: ca sa-ti raspund la ?
RobY 29: hai ca esti penibil rau
RobY 29: nu am voie sa schimb tactica?
RobY 29: sau nu te inteleg
RobY 29: mai ai chef de alea 15 min sau nu
RobY 29: ?
Nu a mai raspuns.
Remarcile adversarului, pe care nu le inteleg.
si eu fac schimbari,cand obosesc atacantii,bag altii proaspeti si da roade mereu ![]()
deci mi-am adjudecat al 2 lea titlu consecutiv ![]()
hegemonieeee
)))))))
esti praf ![]()
conduceai cu 2 0, eu ieseam cu portaru, ma prosteam pe acolo, era clar ca o sa castigi si tu hopa schimbare. crezi ca am chef de prostii din astea?
cat de ratat sa fii?