FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«1151617181926»
klaus_e8922.01.2008 19:12

nu exista comparatie nici macar intre rezervele barcelonei si newcastle ... de aceea si motivul aglomerarii :) oricum nu vad ce rost mai au discutiile astea ... 1-1 sezonu asta :) vedem sezonu viitor cand o sa prind si eu echipa mai buna ...

mihai141122.01.2008 19:30

corect,bafta :)

RobYnho22.01.2008 19:36

@ Mihai : o sa vedem un duel Krkic - Nesta ? :wub:

Jo1n722.01.2008 19:50

et23 bezmetiq - marinescu 2 1

mihai141122.01.2008 20:04

pana nu se apropie careva la mai mult de 6 puncte o sa vedem :D

 

daca sunt condus la cateva goluri diferenta normal ca bag artileria grea ;))

alin_jeleu22.01.2008 21:45

ioane... cu inscrierile se mai aude ceva?

Dani200523.01.2008 13:25

Rog amanarea et22:)

alexxx_tzupy23.01.2008 15:24

et23 danny1ok v alexxx_tzupy 3-3 :wacko:

blindica23.01.2008 16:15

Etapa 21

 

dumy_wazzy v blind1ro 1 - 1 ( merci ca mi-ati permis sa indeplinesc baremul )

mihainho8623.01.2008 16:36

Etapa 23

mihainho_86 v blind1ro 3-1

ronaldo_020123.01.2008 18:51

Blindi parca ziceai ca nu ai timp de etape;;;;:D

dumy3l23.01.2008 20:25

iaca si-a facut si timp... i0ANE, un clasament vedem si noi zilele astea???

alexxx_tzupy23.01.2008 21:35

et 22 alexxx_tzupy v marinescu_dani2005 3-3 eu nu pot s inteleg c m ei d echipa e Real Madrid asta X(X(X(

ady_4steaua24.01.2008 00:54

Etapa 22

ady_adinho-marseilais 3-0

Etapa 23

ady_adinho-power 3-1

blindica24.01.2008 14:57

Etapa 22

 

blind1ro v ronaldo_0201 2 -0 . mi-am fct timp, asta nu inseamna ca cererea mea nu e tot valabila.

ronaldo_020124.01.2008 15:51

Etapa 22

 

blind1ro v ronaldo_0201 2 -0

 

 

bft blindi!!!

i0nutz8324.01.2008 16:35

etape, clasament

ronaldo_020124.01.2008 16:57

etapa 26

 

 

marseillais_666 v ronaldo_0201 0-3

Prodigy_andrey24.01.2008 17:00

Mihai campion? ;;)

mihai141124.01.2008 17:04

evident :)),mai trebuie sa castig 4 din 7,iar bezmetiqu sa castige tot :P

 

 

Etapa 26

 

 

mihai1411 v marinescu_dani2005 6-0

 

mai raman 3 :P

klaus_e8924.01.2008 17:49

Etapa 24 : dumy_wazzy 1 - 3 klaus_e89 ... sper sa ramai in A dumy :*

Etapa 25 : klaus_e89 5 - 1 mihainho_86 ... respect mihainho , bafta

RobYnho24.01.2008 17:56

Etapa 26 : bezmetiqu_alex 0 - 2 roby29steaua

 

 

joint alex: esti antrenor mare d faci schimbari?

joint alex: am iesit intentionat

joint alex: ca sa-ti raspund la ?

RobY 29: hai ca esti penibil rau

RobY 29: nu am voie sa schimb tactica?

RobY 29: sau nu te inteleg

RobY 29: mai ai chef de alea 15 min sau nu

RobY 29: ?

 

Nu a mai raspuns.

Remarcile adversarului, pe care nu le inteleg.

mihai141124.01.2008 18:02

si eu fac schimbari,cand obosesc atacantii,bag altii proaspeti si da roade mereu :P

deci mi-am adjudecat al 2 lea titlu consecutiv :D

hegemonieeee :)))))))))

PoWeR24.01.2008 18:04

esti praf :)

Jo1n724.01.2008 18:04

conduceai cu 2 0, eu ieseam cu portaru, ma prosteam pe acolo, era clar ca o sa castigi si tu hopa schimbare. crezi ca am chef de prostii din astea?

cat de ratat sa fii?

«1151617181926»