FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«1131415161726»
PoWeR17.01.2008 19:40

Etapa 18: power_steaua_6 v dumy_wazzy 4-1 ... joc prost

mihai141117.01.2008 19:46

@dummy fara barca as fi tot de locul 1,am demonstrat-o cand erau in campionat tores,god jeleu,pe care i-am batut cu Chelsea ;),tu vad ca esti slab si fara ei in campionat

 

acu doar ma joc cu voi,ii astept pe ei sa revina ca sa devina mai interesant :))

 

vad ca te-a batut si power pe care l-am batut mereu rau :)),deci esti super jucator tegule :))

dumy3l17.01.2008 20:11

eshti de treaba :|

GOD17.01.2008 22:36
@dummy fara barca as fi tot de locul 1,am demonstrat-o cand erau in campionat tores,god jeleu,pe care i-am batut cu Chelsea ;),tu vad ca esti slab si fara ei in campionat

 

acu doar ma joc cu voi,ii astept pe ei sa revina ca sa devina mai interesant :))

 

vad ca te-a batut si power pe care l-am batut mereu rau :)),deci esti super jucator tegule :))

 

M-ai batut bine zis.Atunci nu stiam jocul klumea.Tu jucasei mult demo.

Ultima oara daca imi aduc aminte te-am batut cu 4-3,tu jucai cu Barca

:).

 

Va astept la Amicale Ibrahimovici_skil

mihai141118.01.2008 06:40

amicale nu prea joc,iar cand joc,joc pentru a testa noi asezari in teren,oricum rezultatele vorbesc de la sine :))

branica18.01.2008 07:30

ce modest esti tu mihai1411 ..... ;))

alin_jeleu18.01.2008 11:52
pai de ce sa va primeasca,ca sa aveti de unde va retrage ;))?daca pici cu mine la testare jeleu,a 2 a oara nu mai fac greseala sa te primesc decat daca meriti,nu ca prima oara ;)

sa-ti reamintesc ca am castigat si eu 2 campionate la 07, si vreo 2 cupe.... aaa da, si am un bug mare la cornere, abia astept sa ti-l arat :X

GOD18.01.2008 12:07

da,chiar are.:))

 

Mihai sa iti reamintesc,eu cu Atl.Madrid si tu cu o echipa mare numai stiu care.

Am iesit in fata ta.Cei drept tu ai si retrogradat.

 

iar eu 2 campionate le-am pierdut la 1p diferenta.

RobYnho18.01.2008 12:18

@ Ioane : fa si tu un topic dedicat statisticilor. :))

mihai141118.01.2008 13:00

@god eu nu am retrogradat niciodata de cand am promovat ;)

amicale nu joc god ca esti mai bun ca mine si nu vreau sa ma fac de ras =))

diferenta e ca tu ai pierdut campionate la 1 punct,iar eu am castigat la 1 punct un campionat :P

branica18.01.2008 15:11

iar se afiseaza etape peste 3 zile , ca nu mai e rabdare pana la intalnirea dintre mn si Mihai :))

klaus_e8919.01.2008 00:14

si totusi bezmetiqu nu e de gasit :| lasa si tu macar un offline cand intri omule ...

ronaldo_020119.01.2008 11:46

Bezmetiqu sta tot timpul offline.....de aia nu il vede nimeni

 

 

PS:Etape clasament???

branica19.01.2008 14:18

haide ma nene odata cu clasamentu si cu etapele alea ca mereu se intarzie ... pune 3 etape intr`o saptamana dak tu crezi ca nu poti sa tii ritmu ;)

Jo1n719.01.2008 14:43
si totusi bezmetiqu nu e de gasit :| lasa si tu macar un offline cand intri omule ...

sunt acum. raspunde pe messsssss

klaus_e8919.01.2008 15:09

mancaaam :)) am raspuns hai sa jucam

Prodigy_andrey19.01.2008 15:26
Cam plictiseala p`aici,las ca revine jeleu si god,in Forza(Style Gutza)

 

app:cam slabutza Steaua CU TRANSFERURILE. :steag_steaua_ro:

 

=)) .... No ati pus-o ca vine :))

GOD19.01.2008 17:04
=)) .... No ati pus-o ca vine :))

 

 

O gogo,mie dor de tine.Cine mai comenta p`aici.

klaus_e8919.01.2008 17:38

Etapa 19 : klaus_e89 1 - 1 bezmetiqu_alex ... meci frumos , si-a sacrificat 1 jucator doar ca sa nu ia gol in min 80 :| bafta mai departe

i0nutz8319.01.2008 19:27

clasament, etape

 

*tzupy, nu-mi mai amintesc ce si cum am jucat ;) am pus 3-1 la un meci, celalalt nu retin cum sta treaba cu el

* god: cauta-ti parteneri de amicale in alte parti, aici e o competitie serioasa

* branica: tu chiar ai probleme, nene..

klaus_e8919.01.2008 20:07

Etapa 21 : klaus_e89 2 - 1 power_steaua_6 ... super meci :X respect power

Etapa 23 : klaus_e89 3 - 0 niculaeflorinel ... bafta florinele

ronaldo_020119.01.2008 20:28

Etapa 23

 

ronaldo_0201 v roby29steaua 3-2 bft roby!!!

RobYnho19.01.2008 20:30

Etapa 23 : ronaldo_0201 3 - 2 roby29steaua E ceva, sa da'i de 3x in bara si sa "ti'o bagi" singur in poarta.

DannY_120.01.2008 09:56

Etapa 21:danny1ok-ronaldo_0201 2-0,multe ocazii de ambele parti,2 goluri inscrise pe final de meci.

F1oRinho20.01.2008 10:29

Etapa 23

 

f1or_cs v marseillais_666 1-0

«1131415161726»