Etapa 18: power_steaua_6 v dumy_wazzy 4-1 ... joc prost
Etapa 18: power_steaua_6 v dumy_wazzy 4-1 ... joc prost
@dummy fara barca as fi tot de locul 1,am demonstrat-o cand erau in campionat tores,god jeleu,pe care i-am batut cu Chelsea
,tu vad ca esti slab si fara ei in campionat
acu doar ma joc cu voi,ii astept pe ei sa revina ca sa devina mai interesant ![]()
vad ca te-a batut si power pe care l-am batut mereu rau
,deci esti super jucator tegule ![]()
eshti de treaba ![]()
@dummy fara barca as fi tot de locul 1,am demonstrat-o cand erau in campionat tores,god jeleu,pe care i-am batut cu Chelsea,tu vad ca esti slab si fara ei in campionat
acu doar ma joc cu voi,ii astept pe ei sa revina ca sa devina mai interesant
vad ca te-a batut si power pe care l-am batut mereu rau
,deci esti super jucator tegule
M-ai batut bine zis.Atunci nu stiam jocul klumea.Tu jucasei mult demo.
Ultima oara daca imi aduc aminte te-am batut cu 4-3,tu jucai cu Barca
.
Va astept la Amicale Ibrahimovici_skil
amicale nu prea joc,iar cand joc,joc pentru a testa noi asezari in teren,oricum rezultatele vorbesc de la sine ![]()
ce modest esti tu mihai1411 .....
)
pai de ce sa va primeasca,ca sa aveti de unde va retrage)?daca pici cu mine la testare jeleu,a 2 a oara nu mai fac greseala sa te primesc decat daca meriti,nu ca prima oara
![]()
sa-ti reamintesc ca am castigat si eu 2 campionate la 07, si vreo 2 cupe.... aaa da, si am un bug mare la cornere, abia astept sa ti-l arat :X
da,chiar are.![]()
Mihai sa iti reamintesc,eu cu Atl.Madrid si tu cu o echipa mare numai stiu care.
Am iesit in fata ta.Cei drept tu ai si retrogradat.
iar eu 2 campionate le-am pierdut la 1p diferenta.
@ Ioane : fa si tu un topic dedicat statisticilor. ![]()
@god eu nu am retrogradat niciodata de cand am promovat ![]()
amicale nu joc god ca esti mai bun ca mine si nu vreau sa ma fac de ras =))
diferenta e ca tu ai pierdut campionate la 1 punct,iar eu am castigat la 1 punct un campionat ![]()
iar se afiseaza etape peste 3 zile , ca nu mai e rabdare pana la intalnirea dintre mn si Mihai ![]()
si totusi bezmetiqu nu e de gasit
lasa si tu macar un offline cand intri omule ...
Bezmetiqu sta tot timpul offline.....de aia nu il vede nimeni
PS:Etape clasament???
haide ma nene odata cu clasamentu si cu etapele alea ca mereu se intarzie ... pune 3 etape intr`o saptamana dak tu crezi ca nu poti sa tii ritmu ![]()
si totusi bezmetiqu nu e de gasitlasa si tu macar un offline cand intri omule ...
sunt acum. raspunde pe messsssss
mancaaam
am raspuns hai sa jucam
Cam plictiseala p`aici,las ca revine jeleu si god,in Forza(Style Gutza)
app:cam slabutza Steaua CU TRANSFERURILE. :steag_steaua_ro:
=)) .... No ati pus-o ca vine ![]()
=)) .... No ati pus-o ca vine![]()
O gogo,mie dor de tine.Cine mai comenta p`aici.
Etapa 19 : klaus_e89 1 - 1 bezmetiqu_alex ... meci frumos , si-a sacrificat 1 jucator doar ca sa nu ia gol in min 80
bafta mai departe
clasament, etape
*tzupy, nu-mi mai amintesc ce si cum am jucat
am pus 3-1 la un meci, celalalt nu retin cum sta treaba cu el
* god: cauta-ti parteneri de amicale in alte parti, aici e o competitie serioasa
* branica: tu chiar ai probleme, nene..
Etapa 21 : klaus_e89 2 - 1 power_steaua_6 ... super meci :X respect power
Etapa 23 : klaus_e89 3 - 0 niculaeflorinel ... bafta florinele
Etapa 23
ronaldo_0201 v roby29steaua 3-2 bft roby!!!
Etapa 23 : ronaldo_0201 3 - 2 roby29steaua E ceva, sa da'i de 3x in bara si sa "ti'o bagi" singur in poarta.
Etapa 21:danny1ok-ronaldo_0201 2-0,multe ocazii de ambele parti,2 goluri inscrise pe final de meci.
Etapa 23
f1or_cs v marseillais_666 1-0