Etapa 21
mihainho_86 v niculaeflorinel 3-0
Etapa 21
mihainho_86 v niculaeflorinel 3-0
etapa 22
niculaeflorinel 2-2 fifa_for_fun
![]()
Etapa 22
niculaeflorinel v fifa_for_fun 2-2
Etapa 21:danny1ok-ronaldo_0201 2-0
*tzuppy buzz cand apari
*Mihai ti-am scos ignore sa jucam etapa
etapa 21 ady_adinho- alex_bexmetiq 1-2
Etapa 22 : roby29steaua 0 - 2 danny1ok
et22
bezmetiqu - f1or 3 1
Etapa 23
i0nutz83 v mihai1411 3-3,bojan si dos santos in zi mare,jorquera din pacate a pierdut 2 puncte
Eu ma retrag. Nu mai suport joku asta. Mi-a facut placere sa cunosc lume noua si de treaba. N-am avut probleme cu nimeni si nu mai am ce sa va spun decat bye-bye si Forza Dinamooo. Lol. Dinamo Zagreb. De fapt eu tin cu Rapid. Lol. Rapid Viena. De fapt Forza Steaua Rosie Belgrad. Sau hai sa fie Steaua Bucuresti. Sper sa ne vedem la o bere, dupa ce luam campionatul cu Daryo in frunte. Ciao.
lol,te retragi cand esti pe locul 2
?
O gogo,mie dor de tine.Cine mai comenta p`aici.
mai dam si noi pe aici din cand in cand... ca suporterii adevarati... ![]()
lol,te retragi cand esti pe locul 2?
Mihai pazea
)
Etapa 21 : marinescu_dani2005 1 - 2 roby29steaua Greu . . .
etapa 18 : alexxx_tzupy 1 - 2 klaus_e89 ... victorie venita in ultimele secunde de joc :X bafta tzuppy mai departe
Etapa 21
fifa_for_fun v mihai1411 2-2 echipa a 2 a a barcei o tine numai in egaluri
)
Etapa 21
fifa_for_fun v mihai1411 2-2
Etapa 23
fifa_for_fun v dumy_wazzy 0-0
Etapa 22
dumy_wazzy v mihainho_86 4-0...prefer sa nu comentez prezenta zidurilor invizibile care l-au incomodat pe robinson la primul gol..poate soarta meciului ar fi fost alta..dar asta e... 4-0 e 4-0.felicitari adversarului
etapa 22
dumy_wazzy v mihainho_86 4-0.... super perotta :X
etapa 23
fifa_for_fun-dumy_wazzy 0-0... meci spectaculos da' cu un rezultat alb ![]()
Salutare, pentru cei cu care am etapa, am vb cu ionutz sa ma "pasuiasca" saptamana asta. Am un program incarcat si niste probleme personale. Multumesc, nu o sa dureze mai mult de cat am zis.
Etapa 21
f1or_cs v alexxx_tzupy 1-0
Etapa 22
mihai1411 v klaus_e89 3-1,sper sa nu mai traga nimeni de timp cu mine,ca sa nu am ocazia sa trag si eu cand conduc,bojan 2 goluri :X,prima victorie pentru juniorii barcelonei ![]()
ps:cum sa pui 5 fundasi conta a 2 atacanti de 76
))
oricum sunt singurul care te-a batut sezonu asta ... miai luat doar 3 puncte din 6 , Barcelona vs newcastle ... rusinos , mai ales ca la scorul de 1-1 trageai de timp fara a avea un motiv intemeiat ... pasele mele de la mijlocul terenului erau pentru a dezvolta o faza ( nu am pasat nici macar odata la portar sau intre fundasi ) , pasele tale pana la jumate si inapoi la portar erau clar tragere de timp ... victoria a venit strict in urma valorilor individuale a celor 2 atacanti ai tai ... cat despre remarcile tare ironice si rautacioase nu pot spune decat : caracterul tau nu mai reprezinta o enigma pentru nimeni ![]()
victoria a venit strict in urma valorilor individuale a celor 2 atacanti ai tai
corect,bojan si dos santos au 76 =))
martins si owen cat au
?
si eu vroiam sa construiesc si nu prea puteam ca erai prea aglomerat,asteptam sa faci si tu un presing ceva,ca sa pot pasa la mijloc