FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«1141516171826»
mihainho8620.01.2008 11:29

Etapa 21

mihainho_86 v niculaeflorinel 3-0

Allexx10x20.01.2008 11:54

etapa 22

niculaeflorinel 2-2 fifa_for_fun

:steagcruce:

branica20.01.2008 11:54

Etapa 22

niculaeflorinel v fifa_for_fun 2-2

ronaldo_020120.01.2008 12:35

Etapa 21:danny1ok-ronaldo_0201 2-0

klaus_e8920.01.2008 13:08

*tzuppy buzz cand apari

 

*Mihai ti-am scos ignore sa jucam etapa

ady_4steaua20.01.2008 13:20

etapa 21 ady_adinho- alex_bexmetiq 1-2

RobYnho20.01.2008 13:38

Etapa 22 : roby29steaua 0 - 2 danny1ok

Jo1n720.01.2008 16:37

et22

bezmetiqu - f1or 3 1

mihai141120.01.2008 17:38

Etapa 23

 

i0nutz83 v mihai1411 3-3,bojan si dos santos in zi mare,jorquera din pacate a pierdut 2 puncte

kosmyn66620.01.2008 23:40

Eu ma retrag. Nu mai suport joku asta. Mi-a facut placere sa cunosc lume noua si de treaba. N-am avut probleme cu nimeni si nu mai am ce sa va spun decat bye-bye si Forza Dinamooo. Lol. Dinamo Zagreb. De fapt eu tin cu Rapid. Lol. Rapid Viena. De fapt Forza Steaua Rosie Belgrad. Sau hai sa fie Steaua Bucuresti. Sper sa ne vedem la o bere, dupa ce luam campionatul cu Daryo in frunte. Ciao.

mihai141121.01.2008 09:48

lol,te retragi cand esti pe locul 2 :))?

johnny0621.01.2008 10:36
O gogo,mie dor de tine.Cine mai comenta p`aici.

 

mai dam si noi pe aici din cand in cand... ca suporterii adevarati... :)

Jo1n721.01.2008 11:18
lol,te retragi cand esti pe locul 2 :))?

Mihai pazea ;))

RobYnho21.01.2008 14:28

Etapa 21 : marinescu_dani2005 1 - 2 roby29steaua Greu . . .

klaus_e8921.01.2008 14:31

etapa 18 : alexxx_tzupy 1 - 2 klaus_e89 ... victorie venita in ultimele secunde de joc :X bafta tzuppy mai departe

mihai141121.01.2008 17:03

Etapa 21

 

fifa_for_fun v mihai1411 2-2 echipa a 2 a a barcei o tine numai in egaluri ;))

branica21.01.2008 17:04

Etapa 21

fifa_for_fun v mihai1411 2-2

branica21.01.2008 18:52

Etapa 23

fifa_for_fun v dumy_wazzy 0-0

mihainho8621.01.2008 19:52

Etapa 22

dumy_wazzy v mihainho_86 4-0...prefer sa nu comentez prezenta zidurilor invizibile care l-au incomodat pe robinson la primul gol..poate soarta meciului ar fi fost alta..dar asta e... 4-0 e 4-0.felicitari adversarului

dumy3l21.01.2008 19:54

etapa 22

dumy_wazzy v mihainho_86 4-0.... super perotta :X

 

etapa 23

fifa_for_fun-dumy_wazzy 0-0... meci spectaculos da' cu un rezultat alb :)

blindica22.01.2008 10:00

Salutare, pentru cei cu care am etapa, am vb cu ionutz sa ma "pasuiasca" saptamana asta. Am un program incarcat si niste probleme personale. Multumesc, nu o sa dureze mai mult de cat am zis.

F1oRinho22.01.2008 10:40

Etapa 21

 

f1or_cs v alexxx_tzupy 1-0

mihai141122.01.2008 18:00

Etapa 22

 

mihai1411 v klaus_e89 3-1,sper sa nu mai traga nimeni de timp cu mine,ca sa nu am ocazia sa trag si eu cand conduc,bojan 2 goluri :X,prima victorie pentru juniorii barcelonei :D

 

ps:cum sa pui 5 fundasi conta a 2 atacanti de 76 :))))

klaus_e8922.01.2008 18:57

oricum sunt singurul care te-a batut sezonu asta ... miai luat doar 3 puncte din 6 , Barcelona vs newcastle ... rusinos , mai ales ca la scorul de 1-1 trageai de timp fara a avea un motiv intemeiat ... pasele mele de la mijlocul terenului erau pentru a dezvolta o faza ( nu am pasat nici macar odata la portar sau intre fundasi ) , pasele tale pana la jumate si inapoi la portar erau clar tragere de timp ... victoria a venit strict in urma valorilor individuale a celor 2 atacanti ai tai ... cat despre remarcile tare ironice si rautacioase nu pot spune decat : caracterul tau nu mai reprezinta o enigma pentru nimeni :)

mihai141122.01.2008 19:00
victoria a venit strict in urma valorilor individuale a celor 2 atacanti ai tai

 

corect,bojan si dos santos au 76 =))

 

martins si owen cat au :|?

 

si eu vroiam sa construiesc si nu prea puteam ca erai prea aglomerat,asteptam sa faci si tu un presing ceva,ca sa pot pasa la mijloc

«1141516171826»