FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«1121314151626»
branica14.01.2008 17:46

Etapa 18

bezmetiqu_alex v fifa_for_fun 0-3 ... ;)

branica14.01.2008 17:48

A mai iesit si in min 85 bezmetiqu ... ;)

 

bezmetiqu_alex: fututi alea 3 faze care le-ai avut

fifa_for_fun:

fifa_for_fun: bft mai departe !

bezmetiqu_alex: maniaci ti-ai facut id doar pentru fifa

fifa_for_fun: doar pentru ca imi place si il inteleg, nu inseamna ca sunt maniac

bezmetiqu_alex: prost mai esti

fifa_for_fun: ok

 

Ii recomand melodia lu` sorinel pustiu ... strigati , strigati cat mai tare ... ca invidia va doare :*

Allexx10x14.01.2008 19:25

etapa 20

 

niculaeflorinel 1-0 dumy_wazzy

 

adversar greu

 

:steagcruce:

alexxx_tzupy15.01.2008 09:54

vezi ca nu toata lumea d p aici asc manele ;) :*

kosmyn66615.01.2008 13:56

Etapa 20

marseillais_666 v klaus_e89 4-1.

ronaldo_020115.01.2008 15:56

Etapa 20

 

ronaldo_0201 v marinescu_dani2005 2-0

 

Restanta Etapa 15

 

marinescu_dani2005 v ronaldo_0201 2-3 inca 6 puncte valoroase!!

ady_4steaua15.01.2008 16:05

vreau sa aman meciul cu tzuppy ca nu ne prea gasim..

edit: ady_adinho -alex_tzuppy 3-2

F1oRinho15.01.2008 16:55

Etapa 18

 

danny1ok v f1or_cs 0-1

PoWeR15.01.2008 19:49

Etapa 19: mihainho_86 v power_steaua_6 1-2

alin_jeleu15.01.2008 19:50
A mai iesit si in min 85 bezmetiqu ... ;)

 

bezmetiqu_alex: fututi alea 3 faze care le-ai avut

fifa_for_fun:

fifa_for_fun: bft mai departe !

bezmetiqu_alex: maniaci ti-ai facut id doar pentru fifa

fifa_for_fun: doar pentru ca imi place si il inteleg, nu inseamna ca sunt maniac

bezmetiqu_alex: prost mai esti

fifa_for_fun: ok

 

Ii recomand melodia lu` sorinel pustiu ... strigati , strigati cat mai tare ... ca invidia va doare :*

ooo sorinel... asta e slagarul anului trecut? :))

Dani200515.01.2008 20:00

E18:blind1ro v marinescu_dani2005=0-1

GOD16.01.2008 10:09

Cam plictiseala p`aici,las ca revine jeleu si god,in Forza(Style Gutza)

 

app:cam slabutza Steaua CU TRANSFERURILE. :steag_steaua_ro:

RobYnho16.01.2008 13:05

Mda. Ne e dor, de asa zise "scandaluri" provocate de tine + alea-alea. ;))

mihai141116.01.2008 16:16

oricum a zis Ion ca nu va mai primeste,decat poate :P

 

 

Etapa 19

 

dumy_wazzy v mihai1411 0-2,dummy a iesit la acest scor cand mai era o repriza de jucat,sper sa intre sa dam si restul

RobYnho16.01.2008 18:50

Pentru toti contestatarii combinatiei cu + W, si altor tactici menite sa dea viteza jocului.

Inca o dovada ca aceste practici sunt si in fotbalul real.

 

 

Un fragment, din interviul acordat de Paraschiv publicatiei Sport Magazin.

 

 

 

SportM: Ce are caracteristic Serie B?

 

Paraschiv: Se joacã foarte tare, este un stil bazat în primul rînd pe forțã. Jucãtorii sînt extrem de puternici, dar le au mai puțin cu tehnica. Nu e povestea din Serie A, unde, din unsprezece, opt-nouã sînt mingicari. Iar fațã de ce era la Steaua, e diferențã mare. Acolo fãceam joc de pase, de la portar mingea trecea firesc prin toate compartimentele, nu lãsam adversarul sã respire. Aici, se știe: mingi lungi și joc pe vîrfuri, nu e timp de cine știe ce construcție. Oricum, Rimini e o echipã bunã și face fațã.

 

 

INTERVIU http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/4754

alexxx_tzupy16.01.2008 22:50

cred ca toti dau Qu+w in serie B :| c zci u acolo inseamna A ..dar doar pentru cne poate ;))

klaus_e8917.01.2008 14:49

in mare parte are dreptate Paraschiv ... dar diferenta intre fotbalul real si fifa este ca pe teren real se marcheaza 1 gol din 10 pase aruncate spre varf spre deosebire de fifa unde cam 7/10 pase din alea sunt gol :| (folosind combinatia aia) ... nu mai vorbim de Barcelona cand procentul chiar creste :)

 

cer amanarea etapei 19 ( cu bezmetiqu) , nu prea l-am vazut on :|

branica17.01.2008 15:18

ce va mai vaitati ... eu nu o folosesc decat de vreo 2 ori pe meci combinatia asta , rar , cateodata chiar deloc ... pentru ca nu imi vine sa o folosesc ... dar cei care o folosesc , o folosesc pentru ca atat timp cat ea este accesibila ..... nu au de ce sa nu o joace....gasiti un patch pentru sfarsitul acestei combinatii .... il instaleaza toata lumea si gata ... dar cat timp combinatia exista si o poti folosi , have fun si nu va mai plangeti atat ;)

alin_jeleu17.01.2008 15:29
oricum a zis Ion ca nu va mai primeste,decat poate :P

 

hehe... pe cuvantul tau de cercetas? ;;)

mihai141117.01.2008 16:08

pai de ce sa va primeasca,ca sa aveti de unde va retrage ;))?daca pici cu mine la testare jeleu,a 2 a oara nu mai fac greseala sa te primesc decat daca meriti,nu ca prima oara ;)

DannY_117.01.2008 16:31

Etapa20:blind1ro-danny1ok 0-1;vreau sa aman meciul cu marinescu_dani,nu am apucat sa jucam. ;).

mihainho8617.01.2008 16:59

Etapa 18

marseillais_666 v mihainho_86 1-2

ronaldo_020117.01.2008 17:46

Restanta Etapa 13

 

 

ronaldo_0201 v blind1ro 3-0

mihai141117.01.2008 19:07

Etapa 19

 

dumy_wazzy v mihai1411 2-5,adversar care mai mult vb decat face,pace :|

dumy3l17.01.2008 19:13

etapa 19

dumy_wazzy v mihai1411 2-5... ultimele 3 goluri ale lui date in ultimele 5 min. Mihai fara barca e un jucator de locurile 13-16

«1121314151626»