FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«1111213141526»
dumy3l10.01.2008 19:42

etapa 17

dumy_wazzy v power_steaua_6 4-3... un perotta senzational 8-> cel mai bun meci al meu in stagiunea actuala de campionat

Allexx10x11.01.2008 07:53

etapa 16

 

blind1ro 1-1 niculaeflorinel

 

:steagcruce:

blindica11.01.2008 08:10

Etapa 16

 

blind1ro v niculaeflorinel 1 - 1 .

Jo1n711.01.2008 13:09

restanta ep15 i0nutz83 v bezmetiqu_alex 0 4

Dani200511.01.2008 15:56

E16:danny1ok v marinescu_dani2005=2-3 min90:)

blindica11.01.2008 21:07

Etapa 17

 

marinescu_dani2005 v blind1ro 0 - 1

branica13.01.2008 13:47

Meciurile se joaca pana vineri 11 ianuarie 2008, ora 20.00.

 

13 Ianuarie 2008, ora 15:41 ... Mai afisam si noi ceva etapa, un clasament ceva ? ;))

PoWeR13.01.2008 16:40

Etapa 16: power_steaua_6 v mihainho_86 6-1 ... se mai intampla sa si castig :)

i0nutz8313.01.2008 16:43

Cand sa-l anulez ..

 

Clasament, etape

 

PS pe tzupy nu-l mai aveam in lista, nu stiu de ce; astept sa binevoiasca sa-mi dea allow si jucam etapa:)

RobYnho13.01.2008 16:47

S'a strecurat o greseala in program / clasament.

 

Etapa 16 : roby29steaua v ady_adinho 2 - 0, nu roby29steaua v ady_adinho 0-2.

 

Deci 25 de p, nu 22. :)

i0nutz8313.01.2008 17:27

13 (restanta): i0nutz83 - power 1-0. Nedved 82, a doua victorie :)

mihai141113.01.2008 17:30

Etapa 20

 

mihai1411 v mihainho_86 4-2

 

 

Etapa 18

 

mihai1411 v niculaeflorinel 4-0,3 greseli grave ale lui Florin au adus victoria,jucator bun,dar echipa slaba

RobYnho13.01.2008 17:54

etapa 18 : roby29steaua 4 - 0 i0nutz83 Meci crancen, cartonase rosii alea - alea.

PoWeR13.01.2008 19:40

Am terminat un tur mizerabil as putea spune si acum incerc revenirea ... spre top 5 ! :)

branica13.01.2008 20:51

Etapa 20

power_steaua_6 v fifa_for_fun 1-1 .. nu`mi convine

RobYnho13.01.2008 20:54

Etapa 20 : roby29steaua 1 - 2 f1or_cs Dupa un sir frumos de 5 victorii consecutive, vine si aceasta infrangere suferita in min 90. :) Felicitari adversarului !

ronaldo_020113.01.2008 21:14

Restanta Etapa 16

 

ronaldo_0201 v f1or_cs 2-1

 

Restanta Etapa 17

 

ady_adynho ronaldo_0201 4-1

 

Etapa 18

 

ronaldo_0201 v ady_adinho 2-3

 

Etapa 19

 

ronaldo_0201 v f1or_cs 2-0

 

 

nu dau de marinescu....daca mi-ai dat ignore...id e ronaldo_0201

Allexx10x13.01.2008 21:24

etapa 19

 

niculaeflorinel 3-0 blind1ro

 

aveam nevoie de o victorie... prin minutul 80 la 3-0 cantau suporterii auf wiedersen, auf wiedersen :laugh:

 

:steagcruce:

blindica13.01.2008 21:32

@ niculae, glume glume, da` la cum s-au desfasurat lucrurile si ce goluri au fost ma asteptam la alte comentarii, puteai sa zici de pe messenger direct ca vrei sa faci misto. Bafta mai departe.

RobYnho13.01.2008 21:38

Etapa 19 : ady_adinho 2 - 2 roby29steaua Am castigat 1 p, dar am pierdut 2. ;))

ronaldo_020114.01.2008 11:59

De marinescu stie cineva ceva?????

branica14.01.2008 14:22

Etapa 19

fifa_for_fun v marseillais_666 .. 1-1 ... al doilea egal nemeritat , dupa parerea mea ;)

d66enis14.01.2008 14:27

aveti idee cat costa o bluza nike cu care se antreneaza jucatorii stelisti?(din aceea rosie)

d66enis14.01.2008 14:32

aveti idee cat costa o bluza nike cu care se antreneaza jucatorii stelisti?(din aceea rosie)

ronaldo_020114.01.2008 14:48

Restanta Etapa 10

 

bezmetiqu_alex v ronaldo_0201 2-1

 

 

Cred ca ai gresit topicul denis.........

«1111213141526»