etapa 17
dumy_wazzy v power_steaua_6 4-3... un perotta senzational 8-> cel mai bun meci al meu in stagiunea actuala de campionat
etapa 17
dumy_wazzy v power_steaua_6 4-3... un perotta senzational 8-> cel mai bun meci al meu in stagiunea actuala de campionat
etapa 16
blind1ro 1-1 niculaeflorinel
![]()
Etapa 16
blind1ro v niculaeflorinel 1 - 1 .
restanta ep15 i0nutz83 v bezmetiqu_alex 0 4
E16:danny1ok v marinescu_dani2005=2-3 min90:)
Etapa 17
marinescu_dani2005 v blind1ro 0 - 1
Meciurile se joaca pana vineri 11 ianuarie 2008, ora 20.00.
13 Ianuarie 2008, ora 15:41 ... Mai afisam si noi ceva etapa, un clasament ceva ?
)
Etapa 16: power_steaua_6 v mihainho_86 6-1 ... se mai intampla sa si castig ![]()
Cand sa-l anulez ..
Clasament, etape
PS pe tzupy nu-l mai aveam in lista, nu stiu de ce; astept sa binevoiasca sa-mi dea allow si jucam etapa:)
S'a strecurat o greseala in program / clasament.
Etapa 16 : roby29steaua v ady_adinho 2 - 0, nu roby29steaua v ady_adinho 0-2.
Deci 25 de p, nu 22. ![]()
13 (restanta): i0nutz83 - power 1-0. Nedved 82, a doua victorie ![]()
Etapa 20
mihai1411 v mihainho_86 4-2
Etapa 18
mihai1411 v niculaeflorinel 4-0,3 greseli grave ale lui Florin au adus victoria,jucator bun,dar echipa slaba
etapa 18 : roby29steaua 4 - 0 i0nutz83 Meci crancen, cartonase rosii alea - alea.
Am terminat un tur mizerabil as putea spune si acum incerc revenirea ... spre top 5 ! ![]()
Etapa 20
power_steaua_6 v fifa_for_fun 1-1 .. nu`mi convine
Etapa 20 : roby29steaua 1 - 2 f1or_cs Dupa un sir frumos de 5 victorii consecutive, vine si aceasta infrangere suferita in min 90.
Felicitari adversarului !
Restanta Etapa 16
ronaldo_0201 v f1or_cs 2-1
Restanta Etapa 17
ady_adynho ronaldo_0201 4-1
Etapa 18
ronaldo_0201 v ady_adinho 2-3
Etapa 19
ronaldo_0201 v f1or_cs 2-0
nu dau de marinescu....daca mi-ai dat ignore...id e ronaldo_0201
etapa 19
niculaeflorinel 3-0 blind1ro
aveam nevoie de o victorie... prin minutul 80 la 3-0 cantau suporterii auf wiedersen, auf wiedersen :laugh:
![]()
@ niculae, glume glume, da` la cum s-au desfasurat lucrurile si ce goluri au fost ma asteptam la alte comentarii, puteai sa zici de pe messenger direct ca vrei sa faci misto. Bafta mai departe.
Etapa 19 : ady_adinho 2 - 2 roby29steaua Am castigat 1 p, dar am pierdut 2.
)
De marinescu stie cineva ceva?????
Etapa 19
fifa_for_fun v marseillais_666 .. 1-1 ... al doilea egal nemeritat , dupa parerea mea ![]()
aveti idee cat costa o bluza nike cu care se antreneaza jucatorii stelisti?(din aceea rosie)
aveti idee cat costa o bluza nike cu care se antreneaza jucatorii stelisti?(din aceea rosie)
Restanta Etapa 10
bezmetiqu_alex v ronaldo_0201 2-1
Cred ca ai gresit topicul denis.........