FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«1101112131426»
i0nutz8305.01.2008 11:02

Mersi de urari, god !

blindica07.01.2008 06:55

Craciun fericit, dumy ! fular-campionii

klaus_e8907.01.2008 16:45

la multi ani tutror ionilor :)

kosmyn66607.01.2008 17:14

Ionutze sa-mi zici si mie cand vrei sa jukam etapa aia (etapa 14). Pana te decizi tu, aman eu meciul in contul meu. Si apropo . . . "LA MULTI ANI".

PoWeR07.01.2008 17:42

la fel si in meciul cu mne ... oricum, il intelegem e ziua lui totusi ;)

RobYnho07.01.2008 18:02

@ i0nutz: Sa n'ai parte de prea multa " Cezara ". :biggrin:

i0nutz8308.01.2008 09:52

Etape, clasament:

 

* Am anulat toate amanarile, toata lumea a intrat pe 0 in 2008 ;)

Restantele se disputa pana duminica ! Ronaldo e in Germania, il asteptam zilele astea..

alexxx_tzupy08.01.2008 19:29

et 13 marinescu_dani2005 v alexxx_tzupy 0-2

kosmyn66608.01.2008 19:40

Etapa 17

mihainho_86 v marseillais_666 0-1. Ce miracol, ce minune. Lol. Iar am avut . . . Stiti voi ce.

branica08.01.2008 20:08

Etapa 16

marseillais_666 v fifa_for_fun 0-2

DannY_109.01.2008 09:37

@ionutz-am 25 de puncte,nu 23 ;);meciul cu robinho s-a terminat 3-2 pentru mine,si nu 3-3 :).

branica09.01.2008 11:41

Etapa 17

fifa_for_fun v bezmetiqu_alex 3-1

RobYnho09.01.2008 12:17
@ionutz-am 25 de puncte,nu 23 ;);meciul cu robinho s-a terminat 3-2 pentru mine,si nu 3-3 :).

 

 

Dap. Deci am 19 p. :)

 

Etapa 13 :

 

danny1ok 3 - 2 roby29steaua

klaus_e8909.01.2008 16:42

Etapa 16 : bezmetiqu_alex 1 - 1 klaus_e89 ... 1 punct in fata valenciei :x

ady_4steaua09.01.2008 16:43

Etapa 16

ady_adinho-roby29steaua 0-2

RobYnho09.01.2008 16:43

Etapa 16 : roby29steaua 2 - 0 ady_adinho Bafta, Ady !

ronaldo_020109.01.2008 17:44

Salutare tuturor in anul 2008!!!eu revin in tara sambata .........si incepand de duminica imi joc etapele.....

 

 

PS:ionut am rez. si nu de oriunde......ALIANZ ARENA-----FC BAYERN MEGASTORE....

i0nutz8309.01.2008 18:51

Oho, mersi mult frate ! Vorbim cand vii in tara, vedem cum facem sa ne intalnim ..

mihai141109.01.2008 19:36

Etapa 17

 

 

niculaeflorinel v mihai1411 2-2,f bun adversar

Allexx10x09.01.2008 19:38

etapa 17

 

niculaeflorinel 2-2 mihai1411

 

oarecum surprinzator, adica nu ma asteptam sa scot puncte din meciu' asta :steagcruce:

mihai141109.01.2008 20:20

Etapa 16

 

mihai1411 v dumy_wazzy 4-2,de 2 ori cu poarta goala din careu am ratat :|

blindica09.01.2008 22:06

@ niculae, joi pe dupa 14 00 poate n vdm pe mess, la fel si pentru marinescu :D, va salut.

klaus_e8909.01.2008 22:36

Etapa 17 : klaus_e89 3 - 0 alexxx_tzupy ... de nerecunoscut tzupy :| bafta mai departe :/

F1oRinho10.01.2008 10:53

Etapa 17

 

f1or_cs v danny1ok 1-1

RobYnho10.01.2008 16:45

Etapa 17 : i0nutz83 0 - 3 roby29steaua

«1101112131426»