Mersi de urari, god !
Mersi de urari, god !
Craciun fericit, dumy ! ![]()
la multi ani tutror ionilor ![]()
Ionutze sa-mi zici si mie cand vrei sa jukam etapa aia (etapa 14). Pana te decizi tu, aman eu meciul in contul meu. Si apropo . . . "LA MULTI ANI".
la fel si in meciul cu mne ... oricum, il intelegem e ziua lui totusi ![]()
@ i0nutz: Sa n'ai parte de prea multa " Cezara ". :biggrin:
Etape, clasament:
* Am anulat toate amanarile, toata lumea a intrat pe 0 in 2008 ![]()
Restantele se disputa pana duminica ! Ronaldo e in Germania, il asteptam zilele astea..
et 13 marinescu_dani2005 v alexxx_tzupy 0-2
Etapa 17
mihainho_86 v marseillais_666 0-1. Ce miracol, ce minune. Lol. Iar am avut . . . Stiti voi ce.
Etapa 16
marseillais_666 v fifa_for_fun 0-2
@ionutz-am 25 de puncte,nu 23
;meciul cu robinho s-a terminat 3-2 pentru mine,si nu 3-3
.
Etapa 17
fifa_for_fun v bezmetiqu_alex 3-1
@ionutz-am 25 de puncte,nu 23;meciul cu robinho s-a terminat 3-2 pentru mine,si nu 3-3
.
Dap. Deci am 19 p. ![]()
Etapa 13 :
danny1ok 3 - 2 roby29steaua
Etapa 16 : bezmetiqu_alex 1 - 1 klaus_e89 ... 1 punct in fata valenciei :x
Etapa 16
ady_adinho-roby29steaua 0-2
Etapa 16 : roby29steaua 2 - 0 ady_adinho Bafta, Ady !
Salutare tuturor in anul 2008!!!eu revin in tara sambata .........si incepand de duminica imi joc etapele.....
PS:ionut am rez. si nu de oriunde......ALIANZ ARENA-----FC BAYERN MEGASTORE....
Oho, mersi mult frate ! Vorbim cand vii in tara, vedem cum facem sa ne intalnim ..
Etapa 17
niculaeflorinel v mihai1411 2-2,f bun adversar
etapa 17
niculaeflorinel 2-2 mihai1411
oarecum surprinzator, adica nu ma asteptam sa scot puncte din meciu' asta ![]()
Etapa 16
mihai1411 v dumy_wazzy 4-2,de 2 ori cu poarta goala din careu am ratat ![]()
@ niculae, joi pe dupa 14 00 poate n vdm pe mess, la fel si pentru marinescu
, va salut.
Etapa 17 : klaus_e89 3 - 0 alexxx_tzupy ... de nerecunoscut tzupy
bafta mai departe :/
Etapa 17
f1or_cs v danny1ok 1-1
Etapa 17 : i0nutz83 0 - 3 roby29steaua