FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«18910111226»
ronaldo_020122.12.2007 09:10

clasament,etape...sau deja e pauza ??

i0nutz8322.12.2007 11:34

Etape, clasament:

ronaldo_020122.12.2007 12:12

multumim ionutz!:P

RobYnho22.12.2007 13:24

Etapa 13 : danny1ok 3 - 2 roby29steaua Nebunie de meci . . . Reina, intra cu "gaina" in poarta, iar Pennant aduce victoria pe Anfield in min 90+. :) Felicitari adversarului !

mihai141122.12.2007 17:02

Etapa 15

 

mihainho_86 v mihai1411 2-3,adversar f bun

RobYnho22.12.2007 17:22

Etapa 15 : f1or_cs 0 - 4 roby29steaua Mai respir . . . ;))

blindica22.12.2007 21:27

Etapa 15

 

danny1ok v blind1ro 0 - 0 . Probabil am avut 40 % posesie. Sau mai putin,adica am " bubuit " multe mingi. Sarbautori fericite !

DannY_123.12.2007 09:03

Etapa 14:ronaldo_0201-danny1ok 0-1

Allexx10x23.12.2007 10:38

Etapa 15

dumy_wazzy 1-2 niculaeflorinel

:steagcruce:

 

EDIT:

 

Etapa 14

niculaeflorinel 2-1 mihainho_86

:steagcruce:

mihai141123.12.2007 11:49

Etapa 13

 

klaus_e89 v mihai1411 2-1,nu vreau sa zic nimic ca sa nu se interpreteze ca zic pentru ca am pierdut,dar acum ii inteleg pe multi care au avut scandaluri cu klaus

klaus_e8923.12.2007 11:49

Etapa 13 : klaus_e89 2 - 1 mihai1411 ... surprize surprize :X ... nu inteleg ce vrei sa spui ; vroiai sa joc deschis in fata ta si a Barcelonei ? am jucat ce a trebuit sa imi asigur 3 puncte ; asta e ... nu mereu castigi

 

comentariul tau rautacios vine DOAR pentru ca ai pierdut ... nu imi aduc aminte sa fi avut vreo disputa verbala ...

mihai141123.12.2007 11:50

mi-am adus aminte de meciurile contra lui ionut cand venea pana langa careul meu ,si apoi se intorcea si pasa la fundasi :X

klaus_e8923.12.2007 11:54

ai Barcelona omule ... io cu newcastle nu reuseam prea multe daca nu bagam autobaza :))

DannY_123.12.2007 11:54

Lasa Mihai si cFRul a pierdut;)) Se relanseaza titlul ;))

mihai141123.12.2007 11:58

dap danny :P

 

nu am zis nimic de asezarea ta,bine a fost singurul meci in care am fost nevoit sa dau qw,ca e cam greu sa pasez printre 9 oameni :)

 

comentariul se referea la pasele repetate cu fundasii,ma rog nu conteaza mergem mai departe spre titlu :))

 

cele mai multe pase au fost pe traseul,martins-geremi-fundasi,in aceasta ordine,nu invers :))

 

bine,acu sincer si eu am gresit si am pierdut ca am ratat cu Messi singur cu portarul,deci se balanseaza :P

ronaldo_020123.12.2007 12:06

Etapa 14:ronaldo_0201-danny1ok 0-1

 

no comment bft danny

mihai141123.12.2007 13:19

Etapa 14

 

mihai1411 v fifa_for_fun 5-1

branica23.12.2007 15:33

Etapa 15

fifa_for_fun v power_steaua_6 ... 3-2

 

Sarbatoresc prima victorie ...

klaus_e8923.12.2007 15:57

Mihai oricum nu pierzi tu campionatu ca team batut io odata :) si asa e prima infrangere pentru tine :) bafta mai departe

KOSMYN 66623.12.2007 16:25

Etapa 15

klaus_e89 v marseillais_666 0-1. Meci cu ocazii multe de ambele parti si un gol de . . .

mihai141123.12.2007 16:39

din retur,daca o sa am 10 pcte avans,joc cu urmatoarea formula : jorquera-oleguer,thuram,marquez,silvinho-edmilson,iniesta,dos santos,ezquero-gudjohnsea,bojan...asta ca sa nu va mai aud ca Messi si eto o joaca singuri :))

alin_jeleu23.12.2007 20:00
din retur,daca o sa am 10 pcte avans,joc cu urmatoarea formula : jorquera-oleguer,thuram,marquez,silvinho-edmilson,iniesta,dos santos,ezquero-gudjohnsea,bojan...asta ca sa nu va mai aud ca Messi si eto o joaca singuri :))

imi amintesti de kamaciuki :)))), ce face fifa din oameni

PoWeR23.12.2007 20:39

Mihai, tu nu ai valoare sa castigi cu echipa aia ;)

branica23.12.2007 21:15

Etapa 13

fifa_for_fun v niculaeflorinel 2-2

Allexx10x23.12.2007 21:15

Etapa 13

 

fifa_for_fun 2-2 niculaeflorinel

:steagcruce:

«18910111226»