FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«191011121326»
mihai141124.12.2007 09:01

mai vedem power ;))

Jo1n724.12.2007 14:58

et13 f1or bezmetiq 0 2

et14 adinho bezmetiq 1 1

klaus_e8924.12.2007 16:03

Fie ca Santa Klaus sa va aduca liniste, caldura si armonie in suflet. Craciun fericit si un An Nou plin de impliniri!

branica24.12.2007 20:04

pentru cupa nu se mai afiseaza nimic ?

RobYnho24.12.2007 20:25

Oare s'au disputat toate meciurile ?? ;))

ady_4steaua24.12.2007 21:36

Etapa 13

ady_adinho-marseillais 4-2

Etapa 15

ady_adinho-alex-tzuppy2-2

klaus_e8925.12.2007 14:44

Etapa 14 : power_steaua_6 3 - 3 klaus_e89 ... meci nebun , echilibrat ! am egalat dupa ce a condus power cu 2-0 si 3-1 :X ... MARTINS :X

PoWeR25.12.2007 15:01

iar pierd puncte ...

DannY_125.12.2007 17:06

Noi sa fim sanatosi;))

stelistub25.12.2007 17:29

@i0nutz faci anul nou in oras? Cica vin sa ne cante unii, altii ...

ronaldo_020125.12.2007 21:39

UN an nou fericit tuturor...eu am plecat in germany......daca voi avea posibilitatea sa intru pe net mai vb daca nu inca o data happy new year!!!

 

PS; ionutz nu te uit.........bft all

i0nutz8326.12.2007 08:22

@stelistub: aseara a fost super ger, la masina imi arata ca sunt -6 grade, si n-am vazut pe nimeni sa cante pe platou. Acu plec pana la Predeal sa m-arunc un pic pe sanie, revin diseara in oras ;)

stelistub26.12.2007 08:44
@stelistub: aseara a fost super ger, la masina imi arata ca sunt -6 grade, si n-am vazut pe nimeni sa cante pe platou. Acu plec pana la Predeal sa m-arunc un pic pe sanie, revin diseara in oras ;)

De anul nou ma :smile: nu de Craciun, a fost o mica eroare steagro;)

Apropo de ger au fost si -25 C cu ceva timp in urma

blindica26.12.2007 11:49

Etapa 14

 

blind1ro v dumy_wazzy 1 - 0

 

5 shuturi in total, eu + dumy.

i0nutz8327.12.2007 10:27

@stelistub: -25 de grade la Miercurea Ciuc, nu la noi ;) Din ce am vazut prin oras parca pe 29 e ceva, Iris si Trooper, dar la ora aia o sa fiu iar pe partie cred ;)

mihai141127.12.2007 13:39

ionute mai baga niste etape,ca e plictiseala mare :P

i0nutz8328.12.2007 10:06

Etape dupa revelion, si asa nu s-a jucat mare lucru.

stelistub28.12.2007 15:07
@stelistub: -25 de grade la Miercurea Ciuc, nu la noi ;) Din ce am vazut prin oras parca pe 29 e ceva, Iris si Trooper, dar la ora aia o sa fiu iar pe partie cred ;)

Au fost acum patru ani de Craciun -29 C mi-am notat eu ;):happy:

alexxx_tzupy29.12.2007 18:07

et 14 alexxx_tzupy v f1or_cs 3-2

RobYnho30.12.2007 19:29

Etapa 14 : roby29steaua 5 - 0 marinescu_dani2005 Samba Do Brasil ! Kaka :wub:

mihai141103.01.2008 16:51

hai cu etape,hai sa dam drumul la cupa hohoho :D

PoWeR03.01.2008 21:13

obsedel :)

mihai141104.01.2008 08:30

r@t0n iar ma provoci fara sa te bag in seama

GOD04.01.2008 10:30

La Multi Ani Ionut,ca eu nu o sa mai fiu si nu pot sa iti zic la Multi Ani.

Sa ai implinirii si bucurii cate vrei tu,si sa realizez mai multe decat pe 2007 ! :steag_steaua_ro:

mihainho8604.01.2008 17:24

Etapa 13

mihainho_86 v dumy_wazzy 2-0

«191011121326»