FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«1161718192026»
ronaldo_020124.01.2008 18:05

Eatpa 25

 

 

ronaldo_0201 v bezmetiqu_alex 2-0

RobYnho24.01.2008 18:09
conduceai cu 2 0, eu ieseam cu portaru, ma prosteam pe acolo, era clar ca o sa castigi si tu hopa schimbare. crezi ca am chef de prostii din astea?

cat de ratat sa fii?

 

 

Vorba lu' i0nutz, se pare ca si tu suferi de mania persecutiei. Dar, nu prea as vrea sa'ti mai raspund ca i'ar intru in polemica cu un incapabil.

mihai141124.01.2008 18:11
esti praf :)

 

 

nu bag in seama pe cei mai jos de locul 3 :))

ronaldo_020124.01.2008 18:22

ma superi Mihai.......nu bagi in seama nici fosta ta echipa....,echipa care te-a dus pe locu 1??:((((

i0nutz8324.01.2008 18:53

24. i0nutz83 - niculaeflorinel 3-2.

 

Super goluri !

 

PS: doar lu' florinel si marseillais le-am luat cate 6 p :)

Allexx10x24.01.2008 18:55

e clar... daca mai sper la un loc bun de acu incolo tre' sa joc fiecare meci ca pe o finala :laugh:

dumy3l24.01.2008 19:45

etapa 25

i0nutz83 v dumy_wazzy 0-4... victorie de palmares deoarece nu cred ca mai raman in A :)

mihai141125.01.2008 10:52

Etapa 24

 

mihai1411 v ady_adinho 4-3,gol in min 90 :D,mai meritat era egal,dar asta e

RobYnho25.01.2008 11:47

Etapa 24 : blind1ro 1 - 4 roby29steaua

alexxx_tzupy25.01.2008 12:32

et 24 alexxx_tzupy v ronaldo_0201 2-1

PoWeR25.01.2008 12:44

Etapa 24: power_steaua_6 v f1or_cs 3-1 ... inca mai respir :P

ronaldo_020125.01.2008 12:59

et 24 alexxx_tzupy v ronaldo_0201 2-1

Allexx10x25.01.2008 14:54

etapa 25

ady_adinho 4-4 niculaeflorinel

 

superb meciul, bafta mai departe ady

DannY_125.01.2008 17:19

Etapa 25:danny1ok-marseillais_666 3-0

Etapa 26:power_Steaua_6-danny1ok 0-3

RobYnho25.01.2008 17:36

Etapa 25 : roby29steaua 1 - 4 alexxx_tzupy Robinho face diferenta. :)

mihai141125.01.2008 17:51

de fior cs stie careva ceva?

Allexx10x25.01.2008 19:32

da, am jucat eu cu el etapa acu cateva ore

 

etapa 26

 

niculaeflorinel 0-1 f1or_cs

alexxx_tzupy25.01.2008 20:38

et 26 blind1ro v alexxx_tzupy 1-1

blindica25.01.2008 20:40

Etapa 26

 

 

blind1ro v alexxx_tzupy 1 - 1 .

F1oRinho25.01.2008 20:57

Etapa 25

 

 

f1or_cs v mihai1411 3-1 :D :tongue:

mihai141125.01.2008 21:12

gg :)

Jo1n726.01.2008 14:36

et24 bezmetiqu - danyok 5 1

branica26.01.2008 15:00

rog si eu amanarea celor 3 etape postate ... va rog frumos ... ca se lucreaza la retea la mine si momentan nu am net , nu stiu cat o sa dureze ... in caz ca se remediaza mai devreme, o sa imi joc etapele ... va multumesc !

Dani200526.01.2008 15:07

E19:marinescu_dani2005 v danny1ok=0-0

klaus_e8926.01.2008 15:33

vad ca a amanat branica etapa :) sa dai 1 semn d viata cand iti rezolvi problemele

«1161718192026»