stai tu calm Mihai ca daca am avea amandoi o echipa slaba atunci nu as avea nicio problema in a te invinge ![]()
btw, Etapa 27: ronaldo_0201 v power_steaua_6 2-3 .. respect Ronaldo
cat despre meciul cu robinho .. no comment
stai tu calm Mihai ca daca am avea amandoi o echipa slaba atunci nu as avea nicio problema in a te invinge ![]()
btw, Etapa 27: ronaldo_0201 v power_steaua_6 2-3 .. respect Ronaldo
cat despre meciul cu robinho .. no comment
Etapa 28
mihainho_86 v f1or_cs 2-0
Etapa 27 : roby29steaua 3 - 0 marseillais_666
tu pe mine =)) hahaha bancul etapei =))
pai tu nu vezi ce slab esti?cu Manchester esti pe 11 =)),cand Manchester are atacanti mai buni ca barca,uita-te la finishingul lor
,am sa joc cu rezervele cu tine ca sa te vad ![]()
stai calm maestre, ca nici eu nu am de gand sa folosesc titularii pentru un meci cu tine ![]()
Etapa 29 : ady_adinho 1 - 1 klaus_e89 ... multe ratari de ambele parti ...
stai calm maestre, ca nici eu nu am de gand sa folosesc titularii pentru un meci cu tine![]()
bine atunci am sa ii folosesc eu ![]()
bravo tie ![]()
ionute ai bagat 3 etape,si termen 5 zile?pffff
baga cte o etapa p ora s multumesti lumea
E29:marinescu_dani2005 v mihainho_86=0-1 n-am miscat
E27:marinescu_dani2005 v niculaeflorinel=0-0
E28:dumy_wazzy v marinescu_dani2005=1-0 mda
Etapa 29
f1or_cs v fifa_for_fun 1-1
Restanta etapa 25
fifa_for_fun v blind1ro 3-1
Etapa 27 : klaus_e89 3 - 0 blind1ro ... bafta blindelu
etapa 27
marinescu_dani2005 0-0 niculaeflorinel
![]()
etapa 28
dumy_wazzy v marinescu_dani2005 1-0
Etapa 27
f1or_cs v dumy_wazzy 1-0
Cu mult noroc,din nou gol in min 90 ![]()
Etapa 27
ady_adinho v mihainho_86 0-1
et 29 alexxx_tzupy v power_steaua_6 1-1
et28 marseillais_666 v alexxx_tzupy 0-3
et 27 alexxx_tzupy v bezmetiqu_alex 2-1
Etapa 28
fifa_for_fun v ady_adinho 0-4
Nu stiu cat d drept a fost scoru ... oricum , bv ...
Etapa 27
klaus_e89 v blind1ro 3 - 0 :biggrin:
Etapa 29
i0nutz83 v blind1ro 0 - 3 ![]()
@branica : las'ca nici 3-1 al tau cu golurile alea n-a fost prea drept .
bine ma blind, dak tu spui ...inseamna ca asa e ![]()
@ branica, pai, cu capu` de la 16 m dupa ce-a sarit din portar, deviere din fundasi, si ultimu`, in 10, ce-i drept, ca a ajuns mingea aiurea . Ai fost mai bun, dar golurile au fost de noroc, doar atat zic.
2 goluri cu capu` ... am detenta buna :x
restanta et 16 alexxx_tzupy v i0nutz83 6-0