Etapa 33 : roby29steaua 2 - 1 fifa_for_fun Si cu asta s'a terminat si cel mai bun sezon al meu.
Chiar daca la inceput parea un dezastru cu Milan, Kaka & Co si'au aratat valoarea.
)
Respect, Kaka - Ronaldo & Co !
Etapa 33 : roby29steaua 2 - 1 fifa_for_fun Si cu asta s'a terminat si cel mai bun sezon al meu.
Chiar daca la inceput parea un dezastru cu Milan, Kaka & Co si'au aratat valoarea.
)
Respect, Kaka - Ronaldo & Co !
Etapa 34 ...fifa_for_fun v alexxx_tzupy 3-2
Ultimu` meci in Divizia A ... frumos meci .... :x
Etapa 33
alexxx_tzupy v mihainho_86 1-2
et 34 fifa_for_fun v alexxx_tzupy 3-2 4 suturi 3 goluri
et 33 alexxx_tzupy v mihainho_86 1-2 2 suturi 2 goluri :laugh:
procentaj maxim aproape,asa si trebuie degeaba ai 10 ocazii si dai doar 1 gol ![]()
e forum day la tine? ![]()
ce sa mai .... 4 suturi, 3 goluri ..al 4-lea sut a fost bara
sunt bun may nene may ![]()
chiar ![]()
Etapa 33 : ronaldo_0201 0 - 1 klaus_e89 ... ultimu meci cu newcastle in Liga I si ultima victorie din sezonul asta ... nu ma asteptam sa termin atat de sus
"MARTINS & OWEN & CO." sunt foarte tari
respect newcastle ... s-a mai dus un sezon cu bune si rele , felicitari tuturor ![]()
ti am zs eu
pentru asta trebuie s mi dai 1 2 puncte d la u ![]()
:* tzupp
nu mai postez nimic aici .. ca nu e de mine ... ma duc la procesul etapei pentru divizia B
... sezonu` urmator o sa fiu Forza in B ... ca m-am experimentat cu baietii din A...mi`a parut bine sa joc cu voi .... promovez la anul , nu e panica :x ... sal baetzi .... scz si lu` ionutz pentru certurile avute ... sper sa promovam aman2 sez urmator ... :*
pai si cine face scandaluri,noi vorbim civilizat,mana sus cui am dat qw,f f rar dau qw,ca nu prea am nevoie
o intrebare,god nu ai treaba in alt campionat?
cu mine in cupa incepusei sa dai qw cand t conduceam, nu ti-a iesit si ai renuntat dupa 3 4 incercari ![]()
blindele si eu am jucat cu power si ii tinea la jumatea terenului. asta nu implica ca tre sa dai obligatoriu pe sus ![]()
lol
daca vroiam sa joc cu qw numai asa jucam,normal ca mai dau 2-3 pe meci,si oricine da asa,atata timp cat nu luati gol din qw nu inteleg de ce va plangeti
mda 1 1 cu mihainho
de 5 ori cu portaru singur si am supt-o. c penibilitate de joc.
dc nu sutati tare,sau incet pe jos?
etapa 34
niculaeflorinel 2-1 power_steaua_6
ultima etapa... sunt curios sa vad clasamentul final sa vad daca mai raman in A
:steag_steaua_ro:
et33 bezmetiqu_alex v dumy_wazzy 5 1
et34 bezmetiq - mihainho 1 1
am incercat toate modalitatile posibile de a suta....degeaba ![]()
Etapa 33
f1or_cs v blind1ro 4-0
Etapa 34
f1or_cs v marinescu_dani2005 2-0
:steag_steaua_ro: Si cu asta am incheiat si sezonul asta
.Asteptam sa inceapa urmatorul. ![]()
Etapa 34
blind1ro v mihai1411 0-0
Etapa 34
blind1ro v mihai1411 0-0 Aplauze pentru campion. ( Mc God
)
in ciuda conflictelor avute , felicitari Mihai
dar te avertizez ca sezonul viitor nu vei mai castiga asa usor >![]()
ms,pai sper sa am mai multe belele sezoul viitor,ca am jucat cam singur
) (stiu sunt modest ca de obicei
) si nu prea are farmec
ca sezonul trecut e frumos,in ultima etapa sa se decida ![]()
adinho si ionutz..intrati sa jucam etapa..![]()
Etapa 34:ady_adinho-danny1ok 0-0