FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei.

«12223242526»
RobYnho06.02.2008 09:24

Etapa 33 : roby29steaua 2 - 1 fifa_for_fun Si cu asta s'a terminat si cel mai bun sezon al meu. :P Chiar daca la inceput parea un dezastru cu Milan, Kaka & Co si'au aratat valoarea. ;))

Respect, Kaka - Ronaldo & Co !

branica06.02.2008 09:42

Etapa 34 ...fifa_for_fun v alexxx_tzupy 3-2

 

Ultimu` meci in Divizia A ... frumos meci .... :x

mihainho8606.02.2008 10:01

Etapa 33

alexxx_tzupy v mihainho_86 1-2

alexxx_tzupy06.02.2008 10:03

et 34 fifa_for_fun v alexxx_tzupy 3-2 4 suturi 3 goluri

et 33 alexxx_tzupy v mihainho_86 1-2 2 suturi 2 goluri :laugh:

mihai141106.02.2008 10:04

procentaj maxim aproape,asa si trebuie degeaba ai 10 ocazii si dai doar 1 gol :P

alexxx_tzupy06.02.2008 10:07

e forum day la tine? :))

branica06.02.2008 10:17

ce sa mai .... 4 suturi, 3 goluri ..al 4-lea sut a fost bara :)) sunt bun may nene may :))

alexxx_tzupy06.02.2008 10:21

chiar :))

klaus_e8906.02.2008 11:41

Etapa 33 : ronaldo_0201 0 - 1 klaus_e89 ... ultimu meci cu newcastle in Liga I si ultima victorie din sezonul asta ... nu ma asteptam sa termin atat de sus :)"MARTINS & OWEN & CO." sunt foarte tari :D respect newcastle ... s-a mai dus un sezon cu bune si rele , felicitari tuturor :)

alexxx_tzupy06.02.2008 12:08

ti am zs eu :D pentru asta trebuie s mi dai 1 2 puncte d la u :))

klaus_e8906.02.2008 12:14

:* tzupp

branica06.02.2008 12:28

nu mai postez nimic aici .. ca nu e de mine ... ma duc la procesul etapei pentru divizia B :)) ... sezonu` urmator o sa fiu Forza in B ... ca m-am experimentat cu baietii din A...mi`a parut bine sa joc cu voi .... promovez la anul , nu e panica :x ... sal baetzi .... scz si lu` ionutz pentru certurile avute ... sper sa promovam aman2 sez urmator ... :*

Jo1n706.02.2008 13:44
pai si cine face scandaluri,noi vorbim civilizat,mana sus cui am dat qw :)),f f rar dau qw,ca nu prea am nevoie

o intrebare,god nu ai treaba in alt campionat?

cu mine in cupa incepusei sa dai qw cand t conduceam, nu ti-a iesit si ai renuntat dupa 3 4 incercari :))

 

blindele si eu am jucat cu power si ii tinea la jumatea terenului. asta nu implica ca tre sa dai obligatoriu pe sus ;)

mihai141106.02.2008 14:13

lol

daca vroiam sa joc cu qw numai asa jucam,normal ca mai dau 2-3 pe meci,si oricine da asa,atata timp cat nu luati gol din qw nu inteleg de ce va plangeti

Jo1n706.02.2008 14:18

mda 1 1 cu mihainho

 

de 5 ori cu portaru singur si am supt-o. c penibilitate de joc.

mihai141106.02.2008 15:27

dc nu sutati tare,sau incet pe jos?

Allexx10x06.02.2008 15:55

etapa 34

niculaeflorinel 2-1 power_steaua_6

 

ultima etapa... sunt curios sa vad clasamentul final sa vad daca mai raman in A :D :steag_steaua_ro:

Jo1n706.02.2008 16:25

et33 bezmetiqu_alex v dumy_wazzy 5 1

et34 bezmetiq - mihainho 1 1

alexxx_tzupy06.02.2008 17:21

am incercat toate modalitatile posibile de a suta....degeaba :))

F1oRinho06.02.2008 18:21

Etapa 33

 

f1or_cs v blind1ro 4-0

 

Etapa 34

 

f1or_cs v marinescu_dani2005 2-0

 

 

:steag_steaua_ro: Si cu asta am incheiat si sezonul asta :D.Asteptam sa inceapa urmatorul. :steagcruce:

mihai141106.02.2008 18:28

Etapa 34

 

blind1ro v mihai1411 0-0

blindica06.02.2008 18:30

:wub: Etapa 34

 

blind1ro v mihai1411 0-0 Aplauze pentru campion. ( Mc God :D )

klaus_e8906.02.2008 19:03

in ciuda conflictelor avute , felicitari Mihai :) dar te avertizez ca sezonul viitor nu vei mai castiga asa usor >:)

mihai141106.02.2008 19:49

ms,pai sper sa am mai multe belele sezoul viitor,ca am jucat cam singur :))) (stiu sunt modest ca de obicei :D) si nu prea are farmec

 

ca sezonul trecut e frumos,in ultima etapa sa se decida :D

DannY_107.02.2008 15:56

adinho si ionutz..intrati sa jucam etapa..;)

Etapa 34:ady_adinho-danny1ok 0-0

«12223242526»