FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Buzau - Steaua 1 - 1

«1345679»
Bundy30.11.2007 15:31
Lumea fuge ,se scuza de la servici. Elevii,licenii ,studentii fug de la ore/cursuri.Toti gasim scuze,ne grabim la "teatru".

Ca sa ce? Ca sa ne uitam la Steaua!

Si ce vad? AM FACUT BLAT CA SA AJUTAM GLORIA SA NU RETROGRADEZE!

Becali A PROFITAT DE FAPTUL CA AM FOST PREA FERICITI DUPA MECIUL CU JAVRELE SI PREA MULTUMUTI DE MEICUL CU SLAVIA PE CARE TREBUIA SA-L CASTIGAM si le-a dat meciul buzoienilor.

AM FOST VANDUTI GLORIEI BUZAU ! FENOMENAL!

Oamenii vin LA 13 la meci la mama dracu' VINEREA ca sa fie batjocoriti de un cioban care da puncte Buzaului.STRIGATOR LA CER!

ZAPATA E UN BLATIST!!!!

TOTI CEI CARE AU STAT IN ZID SUNT BLATISTI!

Singurul care n-a fost blatist ,care s-a vazut ca nu e, si care va pleca cu capul sus este Dica!Singurul corect!

Atat,restul blatisti!

MORI CIOBANE,MOOOOOOOOOOORI!

Tu ce meci ai vazut? ....cum naiba sa dam Buzaului meciul, ai vazut cum stateau aia in careau la golul nostru? Golul lui Bunica a fost la fel ca al spurcatului Cristea din meciu cu CFR, a incercat si el sa Para ca isi apara corect sansele si i-a intrat:)))

fcr196930.11.2007 15:33

multumim tuturor fotbalistilor care prin aceste rezultate pun si ei umarul la plecarea lui Becali din Ghencea !!tineti-o tot asa pana cand vom scapa de acest blestem pe nume Becali !!!

Wally30.11.2007 15:40

Nu scapam noi asa usor de cioban...

dr.adrian930.11.2007 15:40

il acuzati pe badoi ca nu e de Steaua.

dar pe voi daca va *** seful la cap nu il **** si tu daca poti

asa si el. dupa ce Lacatus (nici ca jucator nu ai fost numa un cersator,unhot si un nebun ce rupea picioare) zice in presa ca nu e serios. ce mai astepti.

plus badoi este ca si transferat si tratat ca un outsider de stelisti. va mai amititi faza aia dintrun meci de pregatire de la inceputul campionatului. cand Dica nici nu ia dat macar mingea sa o arunce din aut. pai bai Dica pleaca odata ca m-am saturat de fitele tale.

eu in meciul de azi sa fi fost in locul lui badoi mias fi dat autogol numa sa piarda echipa.

Lacatus e profesionist??? caracter zero. cati de la Steaua au caracter. nimeni in afara de golanski emeghara si zapata. poate si Nicolita ( in fiecare luna doneaza 500 ? unei case de copii) in plus macar si fuge pe teren. nu doarme ca Dica.

 

bravo badoi ceea ce ai facut tu se numeste antijoc impotriva echipei tale. stiu e neprofesionist dar trebuie sa ai tupeu sa il practici si de asta respect. asta merita toti de la Steaua in afara suporterilor. dar se pare ca doar noi suferim.

flo220330.11.2007 15:53
dupa un surd cred ca o sa avem si o bunica la Steaua :| incredibil :| cred ca ala bunica no sa mai ajunga titular la buzau ... pentru greseala de a da golu asta =))

 

pai oricum a fost rezerva!!!!!!

sile-jardel30.11.2007 15:57

ne trebuie neaparat un antrenor adevarat,cu experienta,sigur unu de afara.unu care sa stie sa-i puna in teren,sa stie sa le vorbeasca[l-am vazut pe Lacatus la antrenament vorbea cu "ba,ba da-i ba tupeistule!].pai ce respect e asta?cum vrei sa mai joace Badoi cind l-ai terminat,nu-l bagi in seama,fotbalist care de 3-4 ani joaca constant bine?sunt numai bisericute in echipa,Golanski a declarat ca nu are cu cine sa mai iasa la o plimbare.Meme cit de prost era,stia macar sa-i apropie.acum sunt grupuri,grupuri.antrenor ca Protasov ne-ar trebui.

suportera_nr.130.11.2007 16:02

bai ce suporteri sunteti voi daca sunteti de acord cu toate ineptiile pe care le debiteaza niste kakanari de comentatori antistelist? chiar asa nici unul dintre noi nu mai vedem altceva decat blaturi? rusine celor pe care asa zisa "presa obiectiva" le-a spalat creierele

greenyes30.11.2007 16:06
!!

 

Nu ti bate gura degeabu cu astia care atunci cand afara e noapte ei spun ca e zi, ca nu are rost. Evoluiezi daca imbunatatesti ceea ce faci pentru a avea rezultate si mai bune nu multumindu te cu ce ai sau inchinzand ochii la eventualile greseli.

 

Legat de ..... nu un leocoplast la gura ii trebuie......gandacii de bucatarii ii omori ca sa scapi de ei, pui otrava in cantitate suficienta ca sa fii sigur ca daca o mananca au murit, nu le pui o bobita, poate paote isi dau seama ca nu sunt doriti si pleaca singuri!!

1uLy4Nn30.11.2007 16:21

fiti seriosi...si eu sunt extrem de nervos si de revoltat pentru ceea ce se intampla dar nu pot sa cred ca Steaua a dat meciul buzoienilor....daca incercau sa faca blat pentru a-l castiga mai zicea, dar asa :|...

 

Echipa noastra, echipa noastra.....nu este Steaua e o gluma proasta :|

bubylycy30.11.2007 16:23

AM vazut doar prima repriza si ma gandeam ca dupa pauza o sa inscriem.. ceva goluri.. pakat. nu mai avem sanse la tiltu..chiar dak Becali se ca..a pe el ca in 7 etape Steaua o sa fie pe primu loc... a inceput bin.. cu un egal... mai sunt 6 .. sa vad... dak ajunge macar pe locul 2 nu primul... forzateaua forzateaua forzateaua forzateaua

ANTIgigi30.11.2007 16:26
il acuzati pe badoi ca nu e de Steaua.

dar pe voi daca va fute seful la cap nu il **** si tu daca poti

asa si el. dupa ce boul de Lacatus (nici ca jucator nu ai fost numa un cersator,unhot si un nebun ce rupea picioare) zice in presa ca nu e serios. ce mai astepti.

plus badoi este ca si transferat si tratat ca un outsider de stelisti. va mai amititi faza aia dintrun meci de pregatire de la inceputul campionatului. cand Dica nici nu ia dat macar mingea sa o arunce din aut. pai bai Dica pleaca in pzd matii odata ca m-am saturat de fitele tale.

eu in meciul de azi sa fi fost in locul lui badoi mias fi dat autogol numa sa piarda echipa.

Lacatus e profesionist??? caracter zero. cati de la Steaua au caracter. nimeni in afara de golanski emeghara si zapata. poate si Nicolita ( in fiecare luna doneaza 500 € unei case de copii) in plus macar si fuge pe teren. nu doarme ca Dica.

 

bravo badoi ceea ce ai facut tu se numeste antijoc impotriva echipei tale. stiu e neprofesionist dar trebuie sa ai tupeu sa il practici si de asta respect. asta merita toti de la Steaua in afara suporterilor. dar se pare ca doar noi suferim.

 

Nu stiu de ce te agiti atat. Te-ai gandit poate ca vorbesti fara sa cunosti o persoana? Te unde stii ca Lacatus e un zero caracter? Ca si cersetor pe teren iti dau dreptate, intr-un fel, asa e. Dar uita-te la Croitoru...de el de ce nu spui ca e ca si un bibelou de portelan?(pentru ca el se arunca si mai mult pe teren, dar partea proasta ca nu stie cum). La faza respectiva din meciul de pregatire cu executia de la aut sunt convins ca avea Dica niste polite de platit de pe vremea cand Badoi era la ciori. Nu e de mirare, mai ales ca stim cu totii ca fostul cioroi avea un "dar" de a enerva suporterii adversi. Si crede-ma....la sutele de mii de euro care Banel forrest gump ii castiga pe an...isi permite sa dea o suma asa "modica" la o casa de copii. Cu fotbalul sta mai prost in schimb...

O seara frumoasa...

Living_Dead_Stripper30.11.2007 16:29

Cred ca Lacatus incearca sa ne obisnuiasca cu astfel de goluri luate de la astfel de jucatori.Macar anul trecut luam goluri de la Real Madrid,dar cu antrenor de Inter Gaz sau Chiajna cam tot acolo va ajunge si valoarea echipei...

NE TREBUIE ANTRENOR ! ! !

URGENT !

sunchaser30.11.2007 16:39
bravo badoi ceea ce ai facut tu se numeste antijoc impotriva echipei tale. stiu e neprofesionist dar trebuie sa ai tupeu sa il practici si de asta respect. asta merita toti de la Steaua in afara suporterilor. dar se pare ca doar noi suferim.

 

sa mor daca tu nu esti retardat. Pai sa plece dreacu cioara ca un meci bun nu a facut de cand a venit la echipa.

Numai comentarii d-astea de spitalu 9 ai. I-auzi bravo lui ca a facut antijoc impotriva Stelei. Du-te si tine cu ciorile sub pod daca il admiri asa mult pe badoi

eusunt30.11.2007 16:39
multumim tuturor fotbalistilor care prin aceste rezultate pun si ei umarul la plecarea lui Becali din Ghencea !!tineti-o tot asa pana cand vom scapa de acest blestem pe nume Becali !!!

 

ESTI @@@@ TATA daca crezi ca daca Steaua ajunge pe ultimul loc GG pleaca...hehehehehe ce vise prostesti ai tata... Auzi sa iti intre bine in tartaguta CIOBANUL nu va pleca in veci de la Steaua si daca vrei si daca nu vrei...ASEA ca mai bine sa te rogi sa ii aduca ciobanelul pe Camus si Cyril la Steaua si sa se faca mai repede Radoi ,Plesean,Gionea si apoi mai vorbim:

 

Zapata - Golanski,Ghionea-Rada,Emegara - Banel-ov.Petre-Radoi,Camus -Neaga,Cyril

ANTIgigi30.11.2007 16:47

@eusunt

Tu crezi ca daca vor veni cei doi "stranieri" si accidentatii vor reveni in echipa, Steaua va avea un joc mult mai bun? Te inseli. De la cap se-mpute pestele. Si te las pe tine sa ghicesti cine e capul...

predatorpulse730.11.2007 16:49
il acuzati pe badoi ca nu e de Steaua.

dar pe voi daca va fute seful la cap nu il **** si tu daca poti

asa si el. dupa ce boul de Lacatus (nici ca jucator nu ai fost numa un cersator,unhot si un nebun ce rupea picioare) zice in presa ca nu e serios. ce mai astepti.

plus badoi este ca si transferat si tratat ca un outsider de stelisti. va mai amititi faza aia dintrun meci de pregatire de la inceputul campionatului. cand Dica nici nu ia dat macar mingea sa o arunce din aut. pai bai Dica pleaca in pzd matii odata ca m-am saturat de fitele tale.

eu in meciul de azi sa fi fost in locul lui badoi mias fi dat autogol numa sa piarda echipa.

Lacatus e profesionist??? caracter zero. cati de la Steaua au caracter. nimeni in afara de golanski emeghara si zapata. poate si Nicolita ( in fiecare luna doneaza 500 € unei case de copii) in plus macar si fuge pe teren. nu doarme ca Dica.

 

bravo badoi ceea ce ai facut tu se numeste antijoc impotriva echipei tale. stiu e neprofesionist dar trebuie sa ai tupeu sa il practici si de asta respect. asta merita toti de la Steaua in afara suporterilor. dar se pare ca doar noi suferim.

 

Nu e corect ce i s-a facut lui badoi,a dezamagit azi,dar daca i se acorda sprijin putea reveni la forma de la milogi. Daca nu era placut de colectiv de ce dracu' l-au mai adus. Plus ca badoi nu-mi pare omul care sa fie "popular" si nu cred ca se intelege prea bine nici cu colegii nici cu staf-ul tehnic si nici cu conducerea.

Doar "managementul" Stelei putea sa transfere cel mai bun pasator de anul trecut din prima Liga si sa-l transforme intr-un anonim. Golanski isi revenise de ceva timp si totusi abia azi a fost pus titular desi ii da clasa lui Petre Marin pe dreapta,formula corecta ar fi cu golanski pe dreapta si emeghara pe stanga.

La Steaua fiecare trage pentru el,stati linistiti,a fost o vreme cand erau o echipa, MM incerca sa-i apropie pe toti,acum sunt bisericute la greu,credeti ca da cineva doi bani pe tanarul bicfalvi,pe strainii emeghara,zapata,golanski, Ochirosii a fost expediat si exemplele continua. Si inca nu s-a intors Radoi sa faca "ordine" in vestiar....

Toti incearca sa dovedeasca ceva si trag in directii diferite:

-Adi Ilie vrea sa dovedeasca ca stie sa aduca jucatori si acum reincalzeste ciorba "Thereau si camus"

-unii jucatori mediocri incearca sa dovedeasca ca pot fi jucatori de baza(ov Petre,Banel,Lovin,Croitoru,surdu) dar se lovesc de anti-talentul lor.

-Jiji vrea sa dovedeasca electoratului ca poate sa fie presedinte si Atotputernic dar nici nu poate sa faca blat cu satelitul sau buzau.

-unele "staruri" vor sa dovedeasca impresarilor straini ca sunt buni de transfer(Dica,Goian)

-antrenorii vor sa-i dovedeasca lui Jiji ca sunt adevarati "profesionisti" si amesteca jucatorii pe toate posturile posibile de-i ametesc(varfurile sunt puse extreme,gen surdu si Neaga) si doar ca sa-i faca ciuda niciodata nu incep cu un singur inchizator si 2 atacanti.

Toate aceste entitati steliste,si anume creditor,manager,jucatori si antrenori nu s-au pus niciodata de acord sa faca un bine acestei echipe,toti incearca sa faca ceva dar 90% dintre ei au dovedit ca sunt incompetenti.

Dupa cum vedeti,toti sunt vinovati pentru aceasta catastrofa insa ordinea dupa mine ar fi:

1)JIJIIIIIIII,pentru ca el face transferurile cu adevarat,el facea echipa(si poate inca o face),el lauda si apoi jigneste jucatorii,el Atotstiutorul care de fapt nu se pricepe decat la muls oi si sa pacaleasca fraierii. Strategia clubului porneste din capul lui si de aici in jos in organigrama clubulu vin toate ineptiile,toate ciurucurile de transferuri etc.

2)Sugatorii de ciorapi ai lui Jiji,Adi Ilie si argatul Argaseala care nu fac nimic altceva decat sa pupe ciobanul in fund,transferurile din intersezon au fost asa ca sa iasa la numar,Adi Ilie n-a propus nimic,a adus jucatorii de 2 margarete nu de 5 stele.

3)Antrenorii,mai ales pentru ca n-au stiut sa se impuna in fata lui jijel si pentru ca au stricat atmosfera din vestiar. Olaroiu pentru ca a stricat stilul de joc(pare o eternitate de cand Steaua juca fotbal) chiar daca a avut rezultate si pentru ca prea i-a rasfatat pe fotbalisti,a fost prea prieten cu ei in loc sa ii ia la rost. Hagi pentru ca a accceptat "sugestiile" lui Jiji,si abia apoi ne-a povestit de ele si pentru ca a lasat bisericutele sa se perpetueze la Steaua,atmosfera fiind nasoala in mandatul lui,vezi episodul jucatorii la palat. Pedrazzini pentru ca si el s-a lasat calcat in picioare de Jiji si Laca pentru ca inca nu stapaneste vestiarul si face schimbari ciudate rau de tot.

4)Jucatorii. I-am pus ultimii pentru ca au fost adusi de management si nu e vina unora pentru ca,desi sunt jucatori de divizia B sau C,au fost adusi la Steaua,doar nu vroiati sa se impotriveasca unui asemenea transfer. Cam jumatate dintre ei nu au valoare,iar din cei ce au valoare unii abia asteapta transferul,altii sunt accidentati,iar pe altii ii doare in paispe.

Concluzia ar fi ca Steaua e in rahat rau de tot,rahat perpetuat de 2 ani de Jiji si antrenorii sai marioneta,de managementul pupinbecalist si de jucatorii de tot rasul adusi de acelasi Jijel,creditorul nr 1.

Vestea buna e ca se mai pot repara lucrurile,insa cu conditia ca Jiji sa plece sau macar sa stea undeva in umbra,sa ne lase in pace,si sa-si lase angajatii sa lucreze in pace,si antrenorul,si managerii si jucatorii.

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

dee30.11.2007 16:52
@dee,

faci referire la mine.Tin sa-ti aminteasc ca te afli pe "fcSTEAUA.ro".Aici discuta suporterii Stelei. Siteul e facut pentru suporterii Stelei.Opiniile contrare nu exista fiindca Steaua e superioara oricui, in orice moment in tara asta de nimic.

Du-te pe ucluj.ro si discuta cu toti oligofrenii industrializati cu forta de causescu ,cantonati in cartiere-dormitor care acum o fac pe universitarii.

asa a facut si un tiganus azi ,pana i-am zdrobit falca[ era unul dintre multii universitari de culoare]

Cum bine a spus cineva,aici discuta doar cei care iubesc Steaua neconditionat.

Eu ,ca suporter care traieste fiecare meci al Stelei ca pe-o finala,risc sa fiu subiectiv,dar am vazut limpede la faza golului lui bunica[haz de necaz] ca zidul s-a dat la o parte si am mai vazut un portar care a punctat doar la impresia artistica. Meciul a fost vandut gloriei . In primul rand in mod direct,Becali spunandu-le sa faca egal ca sa nu pice aia in b,si apoi indirect ,jucatorii probabil nici n-au tinut la victoria asta care ar fi drept urmare o presiune mult prea mare pe ei si alte lucruri mizerabile de care e capabila doar diletanta presa romana.

Singura sansa era daca Steaua defila din primele minute.Oricum,nici atunci nu s-ar fi oprit zvonistica si insinuarile. Ce sa-i faci? Ciobanul strica totul

Felictari gloriei. Mai rar sa obtii atat de usor un punct .

 

 

Replica mea s-a referit strict la comentariul tau, nu la persoana ta. Ai afirmat ca " Steaua a facut blat ca si-a vandut meciul", lucru care mie mi se pare absurd. Imi pare rau, dar asta cred. Nu-ti inteleg ironia si agresiunea ta fata de mine, ca persoana. Nu doar eu am comentat postarea ta, au fost si alti useri care asemeni mie refuza sa creada ca Steaua s-ar preta la asa ceva.!!! Curios ca doar pe mine m-ai atacat...

 

Stiu foarte bine cine sunt si unde ma aflu, nu e nevoie sa-mi aduci tu aminte. Daca nu ma cunosti, ar fi bine sa te abtii de la comentarii strict legate de persoana mea. Ia-te domnule de postarile mele daca nu-ti convin. Suntem oameni, deci diferiti, n-aveam cum sa privim totul din aceeasi perspectiva.Ar fi bine sa nu te mai consideri detinatorul 'adevarului suprem' si sa accepti ca mai exista si alte puncte de vedere diferite de ale tale.

Matteo30.11.2007 16:53

ce dracu scrii ma 10 pagini, crezi ca sta cineva sa citeasca tot?

 

cuvintele sunt de prisos, in momentul de fata doar 3-4 jucatori au fata de Steaua, asta e adevarul.

diego_cj30.11.2007 16:54
@robespierre ,

ai dreptate ,camarade.

Dar sa iti zic eu de ce suntem nervosi si "dam" in Steaua!

FIINDCA Steaua A VANDUT MECIUL GLORIEI BUZAU! UN CIOBAN SI-A OBLIGAT JUCATORII SA FACA EGAL CU O ECHIPA DE ZEROTI ,PENTRU CA CEI DIN URMA SA NU RETROGRADEZE!IN-CRE-DI-BIL!

Doare! EU dau in cioban,nu in Steaua

Si stii de ce? Fiindca Steaua n-ar vinde meciu;l nimanui! AFC Becali ,in schimb, l-a vandut

MOOOORI CIOBANE!

Ba dar tu chiar crezi ce spui ...ca ma disperi.. ori ai sub 14 ani.. ori esti chiar tampit... ce P....a mea sa faca fiecare echipa cu un egal???... daca era blat castiga una dintre ele... ma deprima rezultatul Stelei.. ma deprima ciobanul .. dar mai mult ma deprima fanii ca tine...

Lionheart30.11.2007 16:54

bai fate io nush ce sa mai zic..prestatia buna din meciul cu Arsenal,din cel cu Slavia, din cel cu dinamu...

s-ar putea ca problema sa fie totusi antrenorul si delasarea jucatorilor..dc uneori reusim meciuri f bune si alteori ne facem de ras?

cum a fost Dica azi si cum a fost in meciul cu Slavia si in cel cu dinamu..e clar ca unii nu au ce cauta la Steaua dar sa nu generalizam

Daca ar fi lipsa de valoare a lotului s-ar vedea in fiecare meci, nu poti sa domini cu Slavia(oricat de slaba ar fi in Europa) si sa te chinui cu Pandurii, eu zic ca e vb de altceva nu de valoarea lotului..

Hai sa fim seriosi..cati din voi pot spune cu mana pe inima ca Dica,Goe,Neaga,Badea sunt nulitati?!

Repet...daca am juca ca giurumelele meci de meci as zice, dar asa...?!

Ce joc am facut cu Slavia, cu pase din prima, cu ocazii ce n-am avut in toate meciurile din campionat de pana acu adunate si ce joc am facut cu Pandurii sau azi cu astia..

k_apelini30.11.2007 16:56

haidati ma ca pana la urma a fost un egal nu o infrangere.Tineti su Steaua doar la victori,rusine sa va fie,Steaua nu are nevoie de *suporteri* ca voi.la titlu nu stiu daca mai avem sanza dar o-m vedea poate reusim ceva in retur,si se impiedica celelelte echipe.neai Jiji unde sunt jucatori de 15 mil,care spunei ca ii aduci,nu esti in stare sa il cumperi pe Thereau,ca E PREA MULT. :steagcruce: Forza Steaua

eusunt30.11.2007 16:57
@eusunt

Tu crezi ca daca vor veni cei doi "stranieri" si accidentatii vor reveni in echipa, Steaua va avea un joc mult mai bun? Te inseli. De la cap se-mpute pestele. Si te las pe tine sa ghicesti cine e capul...

 

Vrei sa stii si ce ma face sa cred ca Steaua fara cizmele astea care au jucat la Buzau va merge mult mult mai bine eu consider ca de Steaua nu sunt decat astia: Zapata(Vatca), Golanski,Emegara,Goian,Ghionea,Rada,Baciu,Nesu,Radoi,Plesean,Ov.Petre,Banel,Bilv

acvi,Camus,Cyril,Neaga,Milan Rapajic +tineretul dat pe la buzau

Restul gloabelor sa plece tata,mai elibereaza niste salarii monstru

eusunt30.11.2007 17:01
Jiji unde sunt jucatori de 15 mil,care spunei ca ii aduci,nu esti in stare sa il cumperi pe Thereau,ca E PREA MULT. :steagcruce: Forza Steaua

 

Poate nu stii ca Cyril vine imprumut pana in vara si Camus cumparat si se pare ca al treilea este Milan Rapajic... dar sa speram ca nu intervine nimic

mARSHALL30.11.2007 17:06
il acuzati pe badoi ca nu e de Steaua.

dar pe voi daca va fute seful la cap nu il **** si tu daca poti

asa si el. dupa ce boul de Lacatus (nici ca jucator nu ai fost numa un cersator,unhot si un nebun ce rupea picioare) zice in presa ca nu e serios. ce mai astepti.

plus badoi este ca si transferat si tratat ca un outsider de stelisti. va mai amititi faza aia dintrun meci de pregatire de la inceputul campionatului. cand Dica nici nu ia dat macar mingea sa o arunce din aut. pai bai Dica pleaca in pzd matii odata ca m-am saturat de fitele tale.

eu in meciul de azi sa fi fost in locul lui badoi mias fi dat autogol numa sa piarda echipa.

Lacatus e profesionist??? caracter zero. cati de la Steaua au caracter. nimeni in afara de golanski emeghara si zapata. poate si Nicolita ( in fiecare luna doneaza 500 € unei case de copii) in plus macar si fuge pe teren. nu doarme ca Dica.

 

bravo badoi ceea ce ai facut tu se numeste antijoc impotriva echipei tale. stiu e neprofesionist dar trebuie sa ai tupeu sa il practici si de asta respect. asta merita toti de la Steaua in afara suporterilor. dar se pare ca doar noi suferim.

 

 

N`ai mai rezistat si ai inceput sa dai in Laca ... daca nici el nu este zeul tau atunci cine esti tu suporterule care esti si te numesti suporter stelist domnule doctor ? Mi`e rusine de oamenii ca tine ... mi`e rusine ca te vad pe acest forum cum vb despre Laca ... poate il confunzi cu Olaroiu sau Pyty ... cauta sa te corectezi omule ... esti nervos pentru acest meci , si eu sunt , dar vreau sa`ti spun ceva : singurul lucru bun pe care putem sa`l facem in mom asta este sa strangem randurile , asta ar face o adevarata familie ... asta se face in mom grele , nu mai conteaza nimik , conteaza doar sa fim impreuna si sa ne sustinem . te intreb : in jurul cui ai vrea sa strangem randurile ? in jurul oierului ? in jurul finului ? in jurul dicanului ? in jurul cui ? in jurul cui ? daca nu`mi spui tu iti spun eu ... Lacatus este radacina , noi trebuie doar sa udam .

diego_cj30.11.2007 17:09
@dee,

 

Du-te pe ucluj.ro si discuta cu toti oligofrenii industrializati cu forta de causescu ,cantonati in cartiere-dormitor care acum o fac pe universitarii.

asa a facut si un tiganus azi ,pana i-am zdrobit falca[ era unul dintre multii universitari de culoare]

Numai imi raspunde ca m-ai lamurit... deci pe tine Ceausescu nu a reusit sa te industrilizeze, sa te faca universitar.. si ai ramas la 8 clase (felicitari).. se vede dupa cum gandesti... Ok, si deci i-ai zdrobit si fatza cuiva azi... ba esti chiar un idol pentru mine.. te astepti si la laude, acuma nu? fanii ca tine, chiar daca tu nu-ti dai seama, is o rusine pentru orice club civilizat.. dar cand ai un asemnea patron, ce sa te mai miri de fani???

 

p.s. Steaua e echipa mea de suflet.. dar fiind din Cluj, tin si cu U Cluj.. daca te intrebi, INTOTDEAUNA am tzinut cu Steaua in meciurile cu U Cluj... nu intru pe ucluj.ro ca nu am de ce, deci nu stiu de ce vorbesti... dar sterge-te la gura cand vorbesti de spiritul universitar a lui U Cluj.. nu o sa-l intzelegi niciodata.. acum mars si mai sparge fatza la cineva, ca sa ne putem lauda cu fani de-ai Stelei ca tine... tzine-o tot asa...

«1345679»