Gloria Buzau: Minca, Nejneru, Jozic, Ionescu, Filip, Doicaru, Paleacu, Iovita, Vlaicu, Eze, Guda.
Antrenor: Stefan Stoica
Steaua: Zapata, Golanski, Baciu, Rada, P. Marin, Badoi, Lovin, Neaga, Dica, Croitoru, Badea.
Antrenor: Marius Lacatus
La Steaua au mai jucat: Cristocea, Bicfalvi si Zaharia.
In minutul 79 Vasilica Cristocea trimite la prima bara, Lovin prelungeste cu capul pe spate, Dica este nemarcat, pune latul si gol.
In minutul 2 de prelungiri, Bunica executa perfect o lovitura libera, Zapata respinge in bara transversala si mingea intra in plasa.
Egal dupa un joc slab, in ciuda comentatorilor spurcati care au acuzat Steaua de blat inclusiv dupa golul egalarii, insinuand ca Bunica ar regreta ca a tras pe poarta. Sa va fie rusine !
