FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Buzau - Steaua 1 - 1

«1239»
fcsteaua.ro30.11.2007 12:45

Gloria Buzau: Minca, Nejneru, Jozic, Ionescu, Filip, Doicaru, Paleacu, Iovita, Vlaicu, Eze, Guda.

 

Antrenor: Stefan Stoica

 

Steaua: Zapata, Golanski, Baciu, Rada, P. Marin, Badoi, Lovin, Neaga, Dica, Croitoru, Badea.

 

Antrenor: Marius Lacatus

 

La Steaua au mai jucat: Cristocea, Bicfalvi si Zaharia.

 

In minutul 79 Vasilica Cristocea trimite la prima bara, Lovin prelungeste cu capul pe spate, Dica este nemarcat, pune latul si gol.

 

In minutul 2 de prelungiri, Bunica executa perfect o lovitura libera, Zapata respinge in bara transversala si mingea intra in plasa.

 

Egal dupa un joc slab, in ciuda comentatorilor spurcati care au acuzat Steaua de blat inclusiv dupa golul egalarii, insinuand ca Bunica ar regreta ca a tras pe poarta. Sa va fie rusine !

ros-albastru4ever30.11.2007 12:49

se vede ca a iesit Badea de pe teren...nu atacam cine stie ce dar nu mai sunt pierdute baloane aiurea

stelistub30.11.2007 12:53

faza ca in curtea scolii

bunica goll min 91 offf

ros-albastru4ever30.11.2007 12:55

nuuuuuuuuuu se poateeeee frate asa ceva...NU SE POATEEEE

B_zkit30.11.2007 12:55

ma fratilor..vi vedeti cum comenteaza slabatura ala de la national?....

 

 

...egal.. super!... :(

ros-albastru4ever30.11.2007 12:58
ma fratilor..vi vedeti cum comenteaza slabatura ala de la national?....

 

 

...egal.. super!... :(

 

 

Mda,comentariu mizerabil ca de obicei...la faza de dinainte la golu buzaului cica am asistat la "o piesa de teatru"....

stelistub30.11.2007 12:58

Ghinion cu caru......Nu mai zic ca nu vreau sa iau ban Bunica asta imi aminteste de Ililescu :biggrin:

Asta e tot fular-campionii vom ramane

axl2330.11.2007 12:58

Romicaaaaaaaaaaa Bunicaaaaaaaaaaaaaaa!!!

 

Vai de capul meu!

1uLy4Nn30.11.2007 12:59

1-1 :|:|:|foarte tare frate...luam gol de la o bunica :((((

mirceaor30.11.2007 12:59

C'est fini la comedie...

adster30.11.2007 12:59

Rusinos! Am primit ce meritam!

yo_marius30.11.2007 13:00

clar ca avem cea mai proasta echipa din lume!!!! la un blat cu un 1-0 stiut de toti ai nostri "reusesc" sa fie egalati de un Bunica,care in mod cert a vrut sa traga peste poarta!!!!

st_194730.11.2007 13:01

salut baietzi .am plecat la Steaua-ciuc.sa sustin niste baieti care merita sustinuti;)

AdrianUltras2530.11.2007 13:01

a fost blat pe fata

 

 

e clar ca am aruncat meciul ca sa ajutam gloria sa scape de retrogradare

 

 

yo_marius

 

tie iti place sa vorbesti prostii sau ce?

daca vroia ala sa dea peste poarta o dadea linistit

cRiss4Steaua30.11.2007 13:02

du`te ba .. cum sa iei gol in min 92 ? ratatii .. Doamne ce nervos sunt !

dica_10steaua30.11.2007 13:02

Asta ne lipsea, un egal la Buzau...

Riggoleto30.11.2007 13:02

hahaha!Victoria era sigura!Noi suntem fular-campionii ,nu ca ei,ratati!

mirceaor30.11.2007 13:03

olee oleee ,oleee olaaaa , Asta nu e Steauaaaa mea :angry:

AlcaponneAISS30.11.2007 13:03

Nu...sunt destui jucatori care nu au ce cauta la Steaua....este inacceptabil ca o echipa ce vrea sa treaca de grupele CL sa se incurce cu gloria...blatuu pwlii...este clar....asta care a dat gol acuma..zdreanta asta..o sa vina la Steaua...ca de...e bun!!treb sa se schimbe neaparat ceva ca altfel ne ducem de rapa.....Mwie garda

bogdanutz730.11.2007 13:03

Ce-au facut astia , ma??? Sunt nebuni??? 1-1 cu Buzaul??? Intr-un fel am aratat tarii intregi ca jucam numai pe teren , dar nici chiar asa....1-1???? ADIO TITLU!!!

rLz30.11.2007 13:03

nare cum...sa ferit zidu DOAMNEEEEEEe

Lionheart30.11.2007 13:03

Rusinos....Jenant...Penibil...

Atacantii daca primesc mingea cu spatele la poarta e jale, nu-s in stare sa faca o preluare ca lumea

Iar bunica ala...cand a vazut ca a marcat era sa-l podideasca plansu'...

suntem de rasu' tarii bai nene

Fan_Piturca30.11.2007 13:04
C'est fini la comedie...

 

Ce inseamna sa joci corect...

Gigi, daca tot te bagi aiurea la echipa...fa macar un blat cu Buzaul, macar atat! Uite, spurcatii au castigat multe campionate si cupe mergand pe tehnica "amicalelor" cu echipele din provincie si facand astfel imposibila misiunea noastra sau a tiganilor de a-i depasi la puncte chiar daca ii bateam in meciurile directe.

E imposibil sa te bati la campionat cand unii fac blaturi, altii fura cu arbitrii (9 meciuri decise de arbitaj favorabil) iar altii la fac pe amandoua!

AmuntBoy30.11.2007 13:04

avem o echipa si o conducere de ***

 

pana si Laca m-a dezamagit

nu prea le are cu schimbarile la echipa in timpul jocului

mai mereu le-a facut prost si tarziu

 

asta e

Joga Bonito30.11.2007 13:04

Vai de %%%%! La ultima faza, %%%%....

 

Deci faza aia cu cei 3 stelisti, facandu-si cruce e geniala! Asta e "meritul" presupusului sfant fecali...

 

Adio campionat, adio locul 2. Nicodata adio Steaua!!!

«1239»