avem nevoie de niste schimbari in echipa.
la asta ma refer la aduceri de jucatori. sa vina cine o veni dar din strainatate ca a nostri nu au caracter. valoare au dar caracterul romanesc ii mananca ca sarea fierul. apropo Romania suntem un popor blestemat si ne meritam soarta fiindca nu facem nimic in a rezolva problemele.
in fine trebuie neaparat ca Dica sa plece.de ce ? pentru ca in el sta Steaua si de ceva vreme nu joaca nimic. adusi alti mijlocasi tineri si talentati rapizi technici cuminti de preferat sudamericani.
despre plecari nu trebuie sa plece nimeni in afara de Goian (prea lent si previzibil) si Dica.
Petre Marin Croitoru surdu Lovin Badea Iacob zaharia nu au ce cauta in 11 Stelei absolut deloc....
deci trebuie adusi pentru fiecare dintre jucatorii mentionati mai sus o alternativa dar stati pe scaune oilor ca Becali nu ne mai mulge, adica nu mai baga bani
vor aduce cine stie ce naspeti gen surdu zaharia.
vrem "calitate nu cantitate" dar executivul Stelei nu intelege acest citat vechi de mii de ani
cat despre Lacatus. afara afara. nu este de Steaua. ci doar de afc Becali care joaca la retrogradare.
nicaieri nu a avut rezultate. NICAIERI.
sa vina bursucul de Dan Petrescu care macar a aratat ca face din kaka bici gen Sportul Studentesc sau Unirea Urziceni. la format pe Mazilu b.Stancu danalache lazar si lista e lunga.
ce a facut Lacatus. Hagi la format pe ribery pe vreo 4 jucatori de 17 ani la galata care sunt acuma in nationala turciei pe torje pe bicfalvi. ce juca bicfalvi pe vremea lui si ce joaca acuma.
fotbalul nu se uita in 2 luni. e vorba de antrenamente si motivatie. cu Hagi alt fotbal am jucat desi si ala scartia dar Becali la umilit.
de vina e Becali si banii lui.
m-am saturat de acest joc mizerabil si de mizeria din Ghencea.
ne trebuie niste telul de viitor. nu stie nimeni ce vrem. ba vrem sa castigam campionatul ba sa reconstruim tot. si aceste schimbari de opinie in timp de 2 zile. explicatimi logica.
sezonul e compromis trebuie inceput din iarna de la zero.
Lacatus afara. Petrescu antrenor.
Adi Ilie afara. Petrescu antrenor - manager
dezvoltarea scouting-ului nu giovannni Becali
dezvoltarea centrului de copii si juniori
si la anul sa ne propunem un loc in europa cu o echipa nou nouta (mental si valoric ) inchegata
si abia dupa 2 ani sa aspiram la titlu.
nu vedem realitatea suntem orbi. daca Becali e imbecil si penibil sa fim si noi chiar asa dobitoci si sa nu ne vedem lungul nasului?
avem nevoie de reforme