mda....cel mai bun jucator zapata:)....scorul e muuuult prea bun fata de ce s-a intamplat pe teren...daca stam stramb si judecam drept, au avut adversarii cel putin 10 ocazii de gol...2 bare...1 penalty clar....probabil cam cat au avut si arsenal cu slavia...doar ca ei au si marcat:)...macar de am vedea niste oameni rezonabili care sa accepte valoarea reala a Stelei de astazi (si de maine)...mai mult nu se poate...chiar si locul 3 ar fi o performanta uriasa.
