l.apreciez totusi evolutia lu zapata,emeghara,ov Petre,si Neaga .......................................pacat ca Badea e rezerva,pacat ca nu mai avem un antrenor ca Zenga sau Protasov.
1.uimeste-ma si pe mine cu ce a iesit in evidenta evolutia lui Neaga???poate ca spre deosebire de surdu el a reusit 2(doua) preluari in 45 de minute???senzational ce sa zic....
2.la fel cu Badea...de ce e pacat ca e rezerva?? ce a facut Badea aseara??? nu ti se pare ca e un pic,doar putin asa, iesit din forma????
3.crezi ca acum ar mai veni Protasov sau Zenga la Steaua??? in conditiile in care antrenamentele nu conteaza,ci doar visele erotice ale mamei lui Becali??? fii serios omule!!!
