Bah ia mai terminati-va cu PORCARIILE referitoare la arbitraj.Am dat 2 goluri VALABILE!
BAh voi aati vazut caseta tehnica ??!?!?!?! Am avut 18 suturi la poarta si 10 pe poarta.
Pentru aia care nu sunt specialisti in matematica inseamna ca noi am sutat la poarta o data la 5 MINUTE!Adica am stat calare pe aia de nici nu se mai vedeau.
Muream de oftica daca nu castigam cele trei puncte pentru ca astazi le-am meritat.Si va spun si DE CE AM EMRITAT!:
1.Pentru ca am jucat FOTBAL (mai putin mai mult dar ma jucat)!
2.Pentru ca Mioveniul a avut o singura semi-ocazie si a dat gol noi am avut vreo 10 okzii si am dat 2.
3.Pentru ca Pedrazzini are sange in c.oaE si a RISCAT.
4.Pentru ca aia de la MIoveni sunt niste MARLANI si niste RETARZI notorii, la fel ca si vreo 1nca 12 echipe care cand joaa cu Steaua joaca in 10 fundasi.
Mama de-abia astept sa se duca dracu coeficientul ala si sa jucam cate 7 tururi preliminare daca s-ar putea sa se mai termine cu manarelile astea odata.Sa fim dracului exclusi 5 ani din UEFA sa jucam doar noi aici sa dispara borceii,jijei coposei si restul sa vina niste oameni ca lumea.
