Ma mir ca nu o ratat Iacob golul...
uite ca s-a revansat!
Ma mir ca nu o ratat Iacob golul...
uite ca s-a revansat!
arbitrul asta-i parasuta ... singura decizie buna a fost rosu la Ov Petre .. .in rest ai de capu ligii asteia.
las ca cine castiga Liga anul asta mere in CL direct toamna viitoare
imi vine sa vars
ah ce sut de la megajucatoru de CL, Vali Badea ... suut Vali Badea ... auch a omorat barza de pe stalp.
Jocul asta e o ofensa pentru suporterii Stelei...jucatorii astia sunt o ofensa pentru gloriile adevarate ale Stelei..."patronu" asta e o ofensa la tot ce este moral,normal si,fotbalistic vorbind,la performanta...du-te tareeeeee oaieoooo si ia-ti si gloabele cu tine
Cred ca ar fi mai bine ca Steaua sa inceapa meciurile in 10. Sau in 11 si fara O. Petre!?
...sa fi noroc sa ai ![]()
Haideti sa fim corecti, Steaua a meritat victoria. Chiar daca golul victoriei a venit in minutul 90.
Desi, acuma doar vad ca a fost fault clar la Zaharia......
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bun gol ... frumos meci
/joke
PS: m-am saturat de meciuri "strategice" cu echipe de genu asta ... care nu stiu decat sa traga cu dintii de un amarat de rezultat... la noi numa' antijocul se preteaza ![]()
wooww...Steaua conduce cu 2-1!Nu-mi vine sa cred...e clar mana lui Dumnezeu si a excelentului psiholog,geniu,antrenor,scriitor,cantaret,viitor presedinte(la celulele din Jilava) Jijiiii Bekkliiii
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
da, e Sf Anton in teren
)))))
am auzit si io un fluier chiar inainte sa dea Iacob gol ... dar nush pentru ce a fost fluier si cine a fluierat ... anyway Iacob mega bulan azi sigur va zice ciobanu ca a jucat ceas ha ha
oricum adevaru este ca am jucat mult mai bine dupa ce a disparut ceasu din echipa .. adica Ov Petre ...
Forza Steaua
Da ... azi am jucat destul de bine, am avut atac, am avut aparare, au mers scimbul de pase, ... inseamna ca o sa ne descurcam de minune .... in DIVIZIA C!!!
GROAZNIC ... sa ii multumim arbitrului!
S-a fluierat din tribuna si sa-i ia dracu de comentatori
Sf Anton a fost cu noi astazi,fiilor,cred ca a facut Jiji o supradoza de rugaciuni,daca mi se permite exprimarea(sa nu ma acuzati de blasfemie).
Jenant meciul,asta era o echipa de batut cu minim 3-0,mai ales la pretentiile Stelei.
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.
Nici nu ma intereseaza cum a marcat golul Iacob. M-am saturat sa vad tarani din astia ca trag de rezultat. E bine am castigat, a fost greu conteaza ca am luat cele 3 puncte !
pai ce nu e adevarat ? nu joaca ca un ceas Ovidiu Petre ? ca un ceas stricat ?
))
Sa-mi dati si mie nr de tel a lu Berbecaru sa-l sun si sa-i multumesc pentru minunatul cadou facut...baiatu merita o bere,de fapt mai multe ![]()
Am cistigat, dar suntem slabi de tot...nu stiu ce va mai urma...Bine ca in urmatorul meci nu va mai juca Petre asta ne-mbolnaveste pe toti....
Asa e , importante sunt cele 3 puncte , deocamdata .. Forza Steaua !
Oare jucatorii astia nu pot sa joace fotbal decat daca au in tribune sute de oficiali ai unor cluburi mari sau daca au cutitul deasupra capului ? Trebuia sa jucam ca in ultimele 15 minute de la inceput si nu aveau descultii astia nicio sansa
Mai baieti...nu mai fiti atat de romani... Ma bucur ca jucatorii au jucat toate cele 90 de minute si nu doar 80 cum suntem obisnuiti.
incredibil ce am ajuns.greseala grava de arbitraj.asta nu e echipa pe care o iubim...
Ce greseala grava de arbitraj ma? De unde naiba le scoateti? Pacat ca nu va putem verifica stelismul la inscrierea pe acest site, aveti uneori niste opinii de te doare capul!
AMBELE GOLURI au fost PERFECT REGULAMENTARE!
Da ... azi am jucat destul de bine, am avut atac, am avut aparare, au mers scimbul de pase, ... inseamna ca o sa ne descurcam de minune .... in DIVIZIA C!!!
GROAZNIC ... sa ii multumim arbitrului!
poate o sa descurcii tu in divizia C......ESTI CU CAPUL......daca ai ceva cu ciobanul cearta-te cu el,,,Steaua o iubim........este echipa noastra dar nu cred ca tu esti un suporter.....poti sa ne lasiiiiiiiiiii
Becali : Daca jucam cu Sevilla ca si cu Dacia Mioveni batem sigur sursa gsp. Ce distrus
( :sad2:
ce bine-mi pare ca i-am lucrat pe taranii aia.
prea trageau de timp.
ultima faza a fost cam dubioasa dar Steaua a meritat sa castige, indiscutabil. :steag_steaua_ro:
Norocu nostru ca a fluirat unu din tribuna
)si i-a dezorientat pe pitesteni ^_^ fularsteau2 ![]()
________________________________
Europa
Romania
Oriunde
!
din Ghencea!!