FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dacia Mioveni - Steaua 1 - 2

«123458»
optarul07.10.2007 18:58
Ma mir ca nu o ratat Iacob golul...

uite ca s-a revansat!

hypno07.10.2007 18:58

arbitrul asta-i parasuta ... singura decizie buna a fost rosu la Ov Petre .. .in rest ai de capu ligii asteia.

las ca cine castiga Liga anul asta mere in CL direct toamna viitoare

imi vine sa vars

 

ah ce sut de la megajucatoru de CL, Vali Badea ... suut Vali Badea ... auch a omorat barza de pe stalp.

ros-albastru4ever07.10.2007 19:01

Jocul asta e o ofensa pentru suporterii Stelei...jucatorii astia sunt o ofensa pentru gloriile adevarate ale Stelei..."patronu" asta e o ofensa la tot ce este moral,normal si,fotbalistic vorbind,la performanta...du-te tareeeeee oaieoooo si ia-ti si gloabele cu tine

onlySteaua07.10.2007 19:17

Cred ca ar fi mai bine ca Steaua sa inceapa meciurile in 10. Sau in 11 si fara O. Petre!?

White_R07.10.2007 19:20

...sa fi noroc sa ai :)

onlySteaua07.10.2007 19:26

Haideti sa fim corecti, Steaua a meritat victoria. Chiar daca golul victoriei a venit in minutul 90.

Desi, acuma doar vad ca a fost fault clar la Zaharia......

ionut9107.10.2007 19:27

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mache07.10.2007 19:27

bun gol ... frumos meci

/joke

 

PS: m-am saturat de meciuri "strategice" cu echipe de genu asta ... care nu stiu decat sa traga cu dintii de un amarat de rezultat... la noi numa' antijocul se preteaza :mellow:

ros-albastru4ever07.10.2007 19:29

wooww...Steaua conduce cu 2-1!Nu-mi vine sa cred...e clar mana lui Dumnezeu si a excelentului psiholog,geniu,antrenor,scriitor,cantaret,viitor presedinte(la celulele din Jilava) Jijiiii Bekkliiii

hypno07.10.2007 19:30
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

da, e Sf Anton in teren :)))))))

am auzit si io un fluier chiar inainte sa dea Iacob gol ... dar nush pentru ce a fost fluier si cine a fluierat ... anyway Iacob mega bulan azi sigur va zice ciobanu ca a jucat ceas ha ha

 

oricum adevaru este ca am jucat mult mai bine dupa ce a disparut ceasu din echipa .. adica Ov Petre ...

 

Forza Steaua

angel dust07.10.2007 19:32

Da ... azi am jucat destul de bine, am avut atac, am avut aparare, au mers scimbul de pase, ... inseamna ca o sa ne descurcam de minune .... in DIVIZIA C!!!

 

GROAZNIC ... sa ii multumim arbitrului!

alexh07.10.2007 19:33

S-a fluierat din tribuna si sa-i ia dracu de comentatori

predatorpulse707.10.2007 19:33

Sf Anton a fost cu noi astazi,fiilor,cred ca a facut Jiji o supradoza de rugaciuni,daca mi se permite exprimarea(sa nu ma acuzati de blasfemie).

Jenant meciul,asta era o echipa de batut cu minim 3-0,mai ales la pretentiile Stelei.

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

SteauaToronto07.10.2007 19:33

Nici nu ma intereseaza cum a marcat golul Iacob. M-am saturat sa vad tarani din astia ca trag de rezultat. E bine am castigat, a fost greu conteaza ca am luat cele 3 puncte !

aLyNuSh07.10.2007 19:34

pai ce nu e adevarat ? nu joaca ca un ceas Ovidiu Petre ? ca un ceas stricat ? :))))

ros-albastru4ever07.10.2007 19:35

Sa-mi dati si mie nr de tel a lu Berbecaru sa-l sun si sa-i multumesc pentru minunatul cadou facut...baiatu merita o bere,de fapt mai multe :D

t-rex07.10.2007 19:35

Am cistigat, dar suntem slabi de tot...nu stiu ce va mai urma...Bine ca in urmatorul meci nu va mai juca Petre asta ne-mbolnaveste pe toti....

SteauaVancouver07.10.2007 19:36

Asa e , importante sunt cele 3 puncte , deocamdata .. Forza Steaua !

shack3r07.10.2007 19:37

Oare jucatorii astia nu pot sa joace fotbal decat daca au in tribune sute de oficiali ai unor cluburi mari sau daca au cutitul deasupra capului ? Trebuia sa jucam ca in ultimele 15 minute de la inceput si nu aveau descultii astia nicio sansa

sindrom07.10.2007 19:40

Mai baieti...nu mai fiti atat de romani... Ma bucur ca jucatorii au jucat toate cele 90 de minute si nu doar 80 cum suntem obisnuiti.

Piece of Mind07.10.2007 19:43
incredibil ce am ajuns.greseala grava de arbitraj.asta nu e echipa pe care o iubim...

 

 

Ce greseala grava de arbitraj ma? De unde naiba le scoateti? Pacat ca nu va putem verifica stelismul la inscrierea pe acest site, aveti uneori niste opinii de te doare capul!

 

AMBELE GOLURI au fost PERFECT REGULAMENTARE!

camiloiusagy07.10.2007 19:44
Da ... azi am jucat destul de bine, am avut atac, am avut aparare, au mers scimbul de pase, ... inseamna ca o sa ne descurcam de minune .... in DIVIZIA C!!!

 

GROAZNIC ... sa ii multumim arbitrului!

poate o sa descurcii tu in divizia C......ESTI CU CAPUL......daca ai ceva cu ciobanul cearta-te cu el,,,Steaua o iubim........este echipa noastra dar nu cred ca tu esti un suporter.....poti sa ne lasiiiiiiiiiii

@dy_00707.10.2007 19:46

Becali : Daca jucam cu Sevilla ca si cu Dacia Mioveni batem sigur sursa gsp. Ce distrus :(( :sad2:

Azzido07.10.2007 19:49

ce bine-mi pare ca i-am lucrat pe taranii aia.

prea trageau de timp.

ultima faza a fost cam dubioasa dar Steaua a meritat sa castige, indiscutabil. :steag_steaua_ro:

Grenada07.10.2007 19:49

Norocu nostru ca a fluirat unu din tribuna :))si i-a dezorientat pe pitesteni ^_^ fularsteau2 fular-campionii

________________________________

Europa fularsteaua2 Romania fularsteaua2 Oriunde fularsteaua2 ! fular-campionii din Ghencea!!

«123458»