cristian86
ai foarte mare dreptate
dar sincer nu mai pot!
am stat si am vazut cum in ultimele 2 luni unul dintre cei mai mari jucatori din istoria Stelei si un stelist foarte foarte mare a fost facut de tot rahatul de acest cioban imputit!
de ani buni incoace acelasi cioban ne face de rusine
vorbeste despre blaturi in public
si se da mare cu ele
desi aceste lucruri pateaza numele Stelei
insulta foste glorii Steliste
i-a dat afara pe toti fostii stelisti care antrenau grupele de copii si juniori si a pus nepoti in locul lor!!!
acum a zis ca cica il aduce pe Lacatus
dar nu il va aduce antrenor
pentru ca Lacatus nu a aruncat acest meci!
asta intelege Gigi prin stelist adevarat
pentru el stelist adevarat=sclavul ciobanului
daca nu faci ce zice el nu esti stelist
am stat si am vazut cum isi bate joc de Steaua
de emblema
de culori
NU MAI POT!
TREBUIE SA MOARA!!!!