FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

UTA Arad - Steaua 1 - 1

«13456712»
c.ronaldo1722.09.2007 15:43

@angel_dust

 

Eu cred ca tu n`ai ce face pe`acasa si ai chef de cearta.

Pentru ca te stiu deja ca esti putin cam batut in cap am sa iti spun doar cateva cuvinte. Nu am spus sa strigi sus si tare "FORZA Steaua sau Hai Banele". Ti`am spus doar ca pari a fi un copil tembel cand spui "Forza UTA". Asta doar in cazul in care nu esti stelist.

 

Speri sa intelegi ceva din ce`am scris mai sus desii am dubii in privinta asta. Numai Bine!

 

Bravo Zapata!

 

PS: Nu strigi si Hai d.inamo?

pda22.09.2007 15:45
Arsenal 4 - 0 Derby County min 75. Va dati seama ce o sa pateasca Steaua ? :D

 

Si joaca fara 5 titulari.

# Lehmann

# Rosicky

# Gallas

# Hleb

# Eboué

MALDINI_STEAUA22.09.2007 15:45

Bravo ba Ovidiu Petreeeeee !!!! FELICITARI DATI-AS LA MU**

Astristul22.09.2007 15:46

Ce meci plictisitor ... imi aduce aminte de jocul lui Zer0li cu Pandurii cand aveam stadionul suspendat in vara ....

Wow acum e si penalty pentru UTA .... bravo Ovidiu! :angry:

forzateaua

White_R22.09.2007 15:46

Doar nu a crezut cineva ca va castiga Steaua ?

pda22.09.2007 15:47
Ce meci plictisitor ... imi aduce aminte de jocul lui Zer0li cu Pandurii cand aveam stadionul suspendat in vara ....

Wow acum e si penalty pentru UTA .... bravo Ovidiu! :angry:

forzateaua

 

Cel mai bun inchizator, se stie.

angel dust22.09.2007 15:47
@angel_dust

 

Eu cred ca tu n`ai ce face pe`acasa si ai chef de cearta.

Pentru ca te stiu deja ca esti putin cam batut in cap am sa iti spun doar cateva cuvinte. Nu am spus sa strigi sus si tare "FORZA Steaua sau Hai Banele". Ti`am spus doar ca pari a fi un copil tembel cand spui "Forza UTA". Asta doar in cazul in care nu esti stelist.

 

Speri sa intelegi ceva din ce`am scris mai sus desii am dubii in privinta asta. Numai Bine!

 

Bravo Zapata!

 

PS: Nu strigi si Hai d.inamo?

 

Ma tu poate ai dubii dat copilul prost nu stiu care este ... Atat timp cat echipa joaca asa ... ce poti sa zici? Zi tu acuma ...

petrut_lk22.09.2007 15:47

bravo Ovidiu Petre :dry:

dee22.09.2007 15:47

cata agiatatie pentru. nimic ....

 

pana la urma, 1:1 e un scor echitabil, ambele echipe au aratat 0 fotbal!

aditud22.09.2007 15:47

Mai in gluma, mai in serios...da' acum ma oftic...erau bune punctele...dar astia suntem noi, astia care ne numim Steaua.

DelPiero1022.09.2007 15:48

Steaua nu merita sa castige si nu o va face,e 1-1!Cine a facut penaltiul?Oligofrenul,handicapatul ala slabanog de Ovidiu Petre!Noi nu putem sa batem pe nimeni!M-am saturat de astia,nu-i mai suport...

petrut_lk22.09.2007 15:49

SA PLECEEEEEE.....CAT O AVEA CLAUZA DE REZILERE OV.Petre???????????SA FACEM CU TOTII O CHETA ....

rosualbastru22.09.2007 15:49

multumim gg pentru echipa care ai facut-o.

cu jucatori ca Ov. Petre vrei sa joci impotriva lui Arsenal???

esti nebun!

MichaelCorleone22.09.2007 15:49

MAMA MAMA!!!!

 

OV.Petre, SURDU.....

 

AIAIAIAIAIIIII....

 

MI-E SILA VOMIT!!!!

 

MI-E SILA VOMIT!!!!

st_194722.09.2007 15:50

nu se poate baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nu mai rezist

zamainmenu22.09.2007 15:50
Iete-te la Victoras! Daca era Radoi in teren, mai vedeam si cate un picior in freza, asa trebuie sa ne multumim cu coate-n gura...

Asssssaaaaaaa, suntem buni la kickboxing, kung-fu, atletism, volei, dar la fotbal suntem impotenti, tata.

Cica, dupa plecarea lui Hagi, jucatorii se vor descatusa... :))))

baby_stelista22.09.2007 15:51

mori ciobaneeeeeeeeee !!! ai distrus echipa asta..mori!!!

brada22.09.2007 15:52

vreau sa plece Dica Goian rada zapata golansky singurii jucatori care au fata de Steaua sa plece departe in europa unde le e bine

vreau sa terminam pe locu 10 sa plece si restu cu tot cu cioban

mai bine sacrificam un sezon decat sa traim umilinte mari cu echipe de 2 lei cu jucatori care nu pot sa joace ce cauta shrek badoi cu Iacob cu Cristocea cu surdu pe teren si Nicolita in afara de gol nimic !

uitasem de magnificul handicapat ov Petre care pune mana pe minge in careu ... cu ce rost doamne ? astia gandesc oare ?

Gica Hagi ! acu se vede cine era de fapt de vina pentru rezultate

rosualbastru22.09.2007 15:53

Arsenal 5

oare ce gandeste gg?

angel dust22.09.2007 15:54

@c.ronaldo17

 

Zi acuma ... ce ai de zis? Este echipa de vis... Uite si tu la toate posturile de mi sus...

 

Faulturi, hent, cartonas rosu, galben ... joaca f bine echipa . Asta este Steaua noastra

danimarcu22.09.2007 15:55

Ciobanul mai e la meci?

Sau s-a dus dracului?...

MARYO-22.09.2007 15:55

..Mori ciobane..Mori...

MALDINI_STEAUA22.09.2007 15:56

Luam campionatu anul asta numai daca ne dau astia +50 puncte din oficiu

DelPiero1022.09.2007 15:57

Sub conducerea glorioasa a ciobanului,Steaua va trai momente de maxim succes!Victoriile impotriva Concordiei Chiajna si Metalului Baicoi din Seria a2-a a Ligii secunde vor fi maximul in urmatorii ani!De asemenea,popularitatea echipei va creste semnificativ,undeva in jur de 5%!In loc de dungi,echipamentul Stelei v-a fi imprimat cu o imensa cruce,cu Jiji(mantuitorul) rastignit pe ea!Echipa isi va schimba denumirea in ''Becali&friends''!

zamainmenu22.09.2007 15:58

"jucatorii s-au descatusat" :biggrin:

«13456712»