FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

UTA Arad - Steaua 1 - 1

«1234512»
AmuntBoy22.09.2007 15:08

a distrus echipa ciobanul ... pentru acest sezon

si vin agarici lui aici gen aia care zic ca sunt din club si ii tot iau apararea

Crash1o622.09.2007 15:08

Gata am inchis televizorul... Nu mai pot sa suport vai de Steaua noastra........ cred ca o sa stricam recordul lu as roma de anul trecut din cl la meciul cu arsenal... cat o sa fie 0-8... 0-11???... Mi-e scarba avem jucatori buni si oierul nu ii vrea din cuaza complexelor lui tampite... Imi pare rau de Golanski... Oierul asta chiar isi bate joc de carierele jucatorilor .... NUUUUUUUU IMIIIIIIIIIII VINEEEEEEEEEE SA CREDDDDDDDDDDDD... NUUUU MAAAAA MAAAAAAAAI POTTTTTT UITAAAAAAAA LAAAAAA UNNNNNNN MEEEEECIIII AL STELEEEEEEEI... MA DOARE CAPUL.

MALDINI_STEAUA22.09.2007 15:08

Ciobaneeeeeeee , uite tata cum joaca Steaua cand esti tu antrenor !!!!! Te rugam ciobaneeeee , pleaca in mo**ii ma*ii din Ghencea si i-ati o echipa de Liga a II -a si antreneaz-o tu si fai ce vrei din ea.DAR NU DIN Steaua CIOBANE !!!!!!!!!!!!!!!!! Steaua E A NOASTRA NU A TA fu**ti mo*tii ma*iiii de jegosssss

AdrianUltras2522.09.2007 15:11

bgdb

 

 

stai linistit!

Laca nu va veni niciodata antrenor cat vreme ciobanu e patron

 

nu va suporta ciobanul sa aduca un om mai iubit ca el!

 

sa nu fie el in centrul atentiei

 

sa fim seriosi!

 

a zis ca vrea sa il aduca pe Laca doar ca acesta sa arunce meciul de azi!

 

asta intelege becalii prin stelist adevarat

 

un om care se sclaveste pentru el!

angel dust22.09.2007 15:12

fratilor l-am vazut pe Dica ... inseamna ca este pe teren .... asta e bine

dr.adrian922.09.2007 15:13

hai afc Becali la culcare.

 

afc=anti-fotbal club

CaTaLiNsm StElIsTu22.09.2007 15:16

Splendida repriza....se vede ca Jiji e antrenor...exat asa arata echipa ca si o turma de oi la pascut...Mi-e groaza cand ma gandesc cum o sa aratam in CL...vom face de ras CL-ul...si Steaua nu merita sa fie privita asa dar din pacate cei de dincolo nu stiu ca Steaua de azi=Jiji ...si de la el vine "jocul de turma".Si nu pot sa inchei fara a multumii aradenilor care au strigat numele lui Gica!...da chiar....nu am auzit niciodata sa se strige undeva"Becali"fara ca ciobanul sa nu imparta bani...poate asta asteapta si pupincuristii astia care ii iau apararea pe-aici pe site;ba fraieri Jiji nici nu va baga in seama...si nu ca nu ar vrea...dar nu stie sa citeasca posturile si ii e rusina sa plateasca p cineva sa i le citeasca;)...Totusi sper ca Steaua sa castige pentru a nu compromite numele de Steaua...Forza Steaua!MEREU SUPERIORI!!!

greenyes22.09.2007 15:16
Ciobaneeeeeeee , uite tata cum joaca Steaua cand esti tu antrenor !!!!! Te rugam ciobaneeeee , pleaca in mo**ii ma*ii din Ghencea si i-ati o echipa de Liga a II -a si antreneaz-o tu si fai ce vrei din ea.DAR NU DIN Steaua CIOBANE !!!!!!!!!!!!!!!!! Steaua E A NOASTRA NU A TA fu**ti mo*tii ma*iiii de jegosssss

 

Fratie nu se merita sa faci pacate din cauza lui!!!!

 

O sa si primeasca rasplata de la CEL de SUS!!!!

angel dust22.09.2007 15:17

eu tare cred ca astia isi bat joc ... nu pot sa cred ca asa joaca ei de fapt. Sper ca joaca asa intentionat ca sa ii dea peste nas la jegosu ala de Cioban. Joaca prea distrus ... si in spatele blocului daca jucau cred ca era mai ok. Nici o faza pe poarta ... cred ca portarul de la UTA mananca seminte ... ca de ... se plictiseste omu

dr.adrian922.09.2007 15:17

gol UTA

bgdb22.09.2007 15:18

ma intreb ce gandeste Hagi acum. oare ce o fi in sufletul lui cand se uita la super jucatorii care l-au lucrat?

mori ciobane!!!!!!!!!!!!!

MALDINI_STEAUA22.09.2007 15:20

Ziceti-mi si mie pe ce sa ma uit...un film frumos ?

 

 

P.S : Bravo ba Baneleeeeee :D

c.ronaldo1722.09.2007 15:21

Gooooooooooooooooooooooool Banel.

angel dust22.09.2007 15:21

sa ma .... trebuia sa dea asta gol. HAI UTA!!!!

bgdb22.09.2007 15:22

ce gol deosebit

foarte mult bulan.

nu pot sa ma bucur

aditud22.09.2007 15:24

Ce gol...hai cu egalarea! In minutul 92, sa crape stim noi cine!

dr.adrian922.09.2007 15:24

ce ma a dat gol Banel

ca am fost fac o cafea

MALDINI_STEAUA22.09.2007 15:24

Degeaba am dat un gol asa norocos , ca Steaua TOT NU JOACA NIMIC !!!!!!!!!

Lorentzo_77722.09.2007 15:25

Doamne cat bulan am avut la gholu ala !!! Cum as putea sa ma bucur cand vad imitatia asta jalnica de football ??? Daca vreau sa vad football spectacol tre sa ma duc in curtiile scolii ca ii mai spectaculos ala si ala din Liga 2 !!! FC Lingaii Ciobanului 1-0 UTA !!! Hai UTA !!! MOARTE CIOBANULUI INFECT !!! FORZA Steaua CE-A ADEVARATA !!! steag3 fularsteau2 fular-campionii

Filotas22.09.2007 15:25
ce ma a dat gol Banel

ca am fost fac o cafea

 

 

cica da

 

eu citeam un tabloid...

 

cred ca e primul gol alstelei la care nu ma bucur

nemilosul22.09.2007 15:26

a dat t.i.g.anul un super gol

 

de acum poate sa nu mai joace nimic 2 ani ca nu ii zice nimeni nimic

stelistu din sm22.09.2007 15:26

vreti raul Stelei numa sa ii faceti din ciuda lui Gigi

nu pot sa cred ce suporteri

forzateauafular-campionii

intodeauana superiori

angel dust22.09.2007 15:26

baaa sa il schimbe pe zapata ca sa dea si UTA un gol. Ca doar portar mai avem.

MALDINI_STEAUA22.09.2007 15:27

L-ati vazut ma pe Ov Petre ?a sarit mingea din el 7 metrii , ca din gard =))) Bine , nu ca ar fi fost prima data , dar oricum

DelPiero1022.09.2007 15:27

Pot spune ca e primul gol al Stelei pe care l-am primit cu lehamite!

«1234512»