FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

UTA Arad - Steaua 1 - 1

«12345612»
angel dust22.09.2007 15:28
vreti raul Stelei numa sa ii faceti din ciuda lui Gigi

nu pot sa cred ce suporteri

forzateauafular-campionii

intodeauana superiori

 

Care STEA ma? Asta nu este Steaua ... trezeste-te. Sau tu te uiti la alt meci.

 

HAI UTA

pda22.09.2007 15:28

Un gol venit normal dupa 60 de minute de dominare clara, cu ocazii care s-au succedat cu repeziciune la poartea lui Tudor, numai ghinionul facand ca scorul sa ramana 0-0.

c.ronaldo1722.09.2007 15:28

Nu imi vine sa cred cand citesc posturile voastre ca ma aflu pe un forum al Stelei. Daca tot vreti sa de`a UTA gol duceti`va fratilor pe UTA.ro .

 

M**e celor care tin cu UTA!

 

Nici eu nu m-am bucurat la golul lui Banel cum o faceam odata.

bgdb22.09.2007 15:29
vreti raul Stelei numa sa ii faceti din ciuda lui Gigi

nu pot sa cred ce suporteri

forzateauafular-campionii

intodeauana superiori

prietene, asta nu e Steaua noastra

e o chipa condusa de un dezechilibrat si care are in componenta foarte multi iuda! asa ca scuza-ma daca nu pot fi extaziat de golul bulanos al tiganului

White_R22.09.2007 15:30
pe cine vroiai fundas central prietene.gandeste si tu!

Prietene gandeste tu ce e mai bine : un fundas doar asa ca sa fie echivalentu a zero oameni sau orice alt jucator ? Fixu ca trebuie 4 fundasi ....Si daca tot au fixuri de ce nu au inceput cu Baciu cel zero ..asa doar sa irosesca o schimbare

aditud22.09.2007 15:30
vreti raul Stelei numa sa ii faceti din ciuda lui Gigi

nu pot sa cred ce suporteri

forzateauafular-campionii

intodeauana superiori

 

Amice, asta nu prea mai e Steaua! Nu te lasa inselat de nume... Asta nu mai poate fi numita Steaua pana nu dispare sinistrul de la echipa.

MALDINI_STEAUA22.09.2007 15:30

Eu vreau sa castigam , e logic asta , dar nu ma multumesc numai cu rezultatul.Eu nu sunt Berbecali care il intereseaza doar rezultatul.EU VREAU SA VAD Steaua CA JOACA FOTBAL !!! Nu turca !!!

angel dust22.09.2007 15:31
Nu imi vine sa cred cand citesc posturile voastre ca ma aflu pe un forum al Stelei. Daca tot vreti sa de`a UTA gol duceti`va fratilor pe UTA.ro .

 

M**e celor care tin cu UTA!

 

Nici eu nu m-am bucurat la golul lui Banel cum o faceam odata.

 

 

BA dute si baga un pui de somn. Sau tu esti tatuat pe bratul drept Gigi Becali

Astristul22.09.2007 15:32
vreti raul Stelei numa sa ii faceti din ciuda lui Gigi

nu pot sa cred ce suporteri

forzateauafular-campionii

intodeauana superiori

Ai dreptate. Pana la urma, echipa nu are nicio vina pentru ca Becali e retardat!

forzateaua

FitzZe22.09.2007 15:33

pfoai :| forza Steaua ma orice ar fi ce sunteti asa prosti :| ? dak vreti ceva pentru echipa ziceti si voi jos cu oieru de Becali ....

c.ronaldo1722.09.2007 15:33
BA dute si baga un pui de somn. Sau tu esti tatuat pe bratul drept Gigi Becali

 

Cu riscul sa imi i`au un ban iti adresez niste cuvinte sincere: esti prost.

angel dust22.09.2007 15:34
Ai dreptate. Pana la urma, echipa nu are nicio vina pentru ca Becali e retardat!

forzateaua

Cum sa nu aiba nici o vina? Ei au toata vina!!! I-a chinuit Hagi .... saracii de ei.Au fost maltratai...

Asta este o echipa de BABE

DelPiero1022.09.2007 15:35
Nu imi vine sa cred cand citesc posturile voastre ca ma aflu pe un forum al Stelei. Daca tot vreti sa de`a UTA gol duceti`va fratilor pe UTA.ro .

 

M**e celor care tin cu UTA!

 

Nici eu nu m-am bucurat la golul lui Banel cum o faceam odata.

Vorbeste mah frumos,ca poate n-ai vrea sa-ti dam si noi la ue nu?Tu parca erai unu' din acei sustinatori frenetici ai lui ZerOli,nu?Tu esti multumit ce se intampla cu Steaua in momentul asta?Eu(si nu-s singurul,se vede clar) simt ca aceasta echipa nu ma mai reprezinta...aceasta nu e Steaua noastra,e o gluma proasta!

angel dust22.09.2007 15:36
Cu riscul sa imi i`au un ban iti adresez niste cuvinte sincere: esti prost.

 

Dute la colt si gandeste-te la ce ai zis

pda22.09.2007 15:37

Mama a fost Iacob pe teren, nici nu-l vazusem.

MALDINI_STEAUA22.09.2007 15:37

Victorasssssssss , ne-ai omorattttt

DelPiero1022.09.2007 15:38

Ce idiot e Iacob...un derbedeu,nu e prima data cand face asta!Halal jucatori,halal conducere,asta nu e Steaua noastra!

IL_Diablo22.09.2007 15:38
Care STEA ma? Asta nu este Steaua ... trezeste-te. Sau tu te uiti la alt meci.

 

HAI UTA

 

Nu exista scuze sub nici o forma pentru a spune Forza UTA in momentul in care joaca contra echipei tale de suflet. Nu vreau sa ma cert cu niste copii inculti care nu stiu ce inseamna dragostea pentru o echipa, pentru niste culori. Doar atat ca ne facem de ras in fata dusmanilor cu astfel de posturi. Ura pentru Becali si dragostea pentru Steaua sunt lucruri complet diferite. Forza Steaua! pentru cei care inteleg.

angel dust22.09.2007 15:38
Cu riscul sa imi i`au un ban iti adresez niste cuvinte sincere: esti prost.

 

 

Hai ma ... mai zi acuma ceva... asta este fotbal. NU? Asa trebuie sa joace Steaua? Asta este Steaua care o sustinem? Asta este Steaua cu care ne mandream?

Este o gluma proasta... asa ca lasa-ne si tine pentru tine...

Astristul22.09.2007 15:39
Mama a fost Iacob pe teren, nici nu-l vazusem.

In meciul de azi putem spune asa despre toti aproape, cu mici exceptii. Acu au iesit in evidenta Victoras si Banel! :rolleyes:

MichaelCorleone22.09.2007 15:41

MI-E SILA!!! VOMIT!!!!

 

MI-E SILA!!!! VOMIT!!!!

 

MI-E SILA!!! VOMIT!!!!

 

DOAMNE, am ajuns sa tin cu echipa adversa!!!

angel dust22.09.2007 15:42
Nu exista scuze sub nici o forma pentru a spune Forza UTA in momentul in care joaca contra echipei tale de suflet. Nu vreau sa ma cert cu niste copii inculti care nu stiu ce inseamna dragostea pentru o echipa, pentru niste culori. Doar atat ca ne facem de ras in fata dusmanilor cu astfel de posturi. Ura pentru Becali si dragostea pentru Steaua sunt lucruri complet diferite. Forza Steaua! pentru cei care inteleg.

 

Farate nici eu nu vreau sa ma cert cu nimeni dar ... zimi si mie ... esti multumit de ce vezi? esti multumit de plecarea lui Hagi? Tu confunzi echipa Steaua cu tentativa asta de echipa

MALDINI_STEAUA22.09.2007 15:42

Arsenal 4 - 0 Derby County min 75. Va dati seama ce o sa pateasca Steaua ? :D

stelistu din sm22.09.2007 15:42
MI-E SILA!!! VOMIT!!!!

 

MI-E SILA!!!! VOMIT!!!!

 

MI-E SILA!!! VOMIT!!!!

 

DOAMNE, am ajuns sa tin cu echipa adversa!!!

inseamna ca nu esti normal

scuza-ma ca-ti zic, dar........

aditud22.09.2007 15:42

Iete-te la Victoras! Hai c-a avut dreptate mooieru'...dupa plecarea anonimului aluia care nu stia nimic si mai si maltrata jucatorii, bravii nostri vitezisti au redevenit luptatorii de odinioara. Daca era Radoi in teren, mai vedeam si cate un picior in freza, asa trebuie sa ne multumim cu coate-n gura...

«12345612»