dar se apropie si sfarsitul ghinionului(Becali), care "ajutat de noi ar trebui sa plece invartindu-se. eu personal, mai optimist din fire, mai mult de 6 luni nu ii dau daca se vor porni acctiuni puternice si dese impotriva sa. dispari infectule!!!!!!!!!!!
cred ca de fapt lui bekkali i se termina banii si de aceea e disperat de cariera de parlamentar. unde se fura mai mult decat de dupa imunitatea parlamentara?
sper ca dupa alegeri, cand va pierde cu siguranta, vom scapa de el, pentru ca va avea nevoie de bani si va fi nevoit sa vanda Steaua.
de craciun, ii doresc acestui fecali sa scada preturile la terenurile din pipera la cat au fost ele la origine, sa il vedem conducand solenza si zburand cu dirijabilul!
