FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

George Becali - creditor

«1242526272830»
mountytoma24.12.2007 12:53
dar se apropie si sfarsitul ghinionului(Becali), care "ajutat de noi ar trebui sa plece invartindu-se. eu personal, mai optimist din fire, mai mult de 6 luni nu ii dau daca se vor porni acctiuni puternice si dese impotriva sa. dispari infectule!!!!!!!!!!!

 

cred ca de fapt lui bekkali i se termina banii si de aceea e disperat de cariera de parlamentar. unde se fura mai mult decat de dupa imunitatea parlamentara?

 

sper ca dupa alegeri, cand va pierde cu siguranta, vom scapa de el, pentru ca va avea nevoie de bani si va fi nevoit sa vanda Steaua.

 

de craciun, ii doresc acestui fecali sa scada preturile la terenurile din pipera la cat au fost ele la origine, sa il vedem conducand solenza si zburand cu dirijabilul!

-=Danny=-24.12.2007 17:34

Io cred ca Becali e gelos pe ala de a vandut rompetrolu si l-a intrecut in clasamentu miliardarilor ... si acum vrea sa il ajunga din urma :D

kywy26.12.2007 07:37

eu sincer cred in Gigi ...dar ar trebui sa faca el ...nu sa lase pe mana lingailor lui sa aduca jucatori si sa faca echipa.

Fa tu Gigi ce e de facut ...si asumati si raspunderea pentru ce faci,.

Nu fitze ca e echipa ta si faci ce vrei .... nu asa ... uite fa ce e de facut ...sau in doi ani ... pune echipa la vanzare ...ca si asa iubesti banii mult ...si poate atunci ne trezim si noi suporterii si o cumparam de la tine si scoatem echipa de sub robia ta!

stelistub26.12.2007 11:15
Amcitit pe sport.ro , ca Becali s-a dus in vestiar la Buzau sa ii certe pe jucatorii Buzoieni .... aia trebuie si sa il injure , pai ce e el patronul Buzaului ?!?!?!

bahhhhhhhh aia ar spune si ca Becali e homo numai ca sa faca audienta

Adrian Vlad03.01.2008 23:31

Sa speram ca o sa fie bine, pana la urma!

LEO STELISTU07.01.2008 11:50

Becali este cel mai prost om din clubul Steaua dar trebuie sa recunuastem si ca a bagat multi bani in echipa si a facut lucruri bune la Steaua forzateaua

horse3707.01.2008 16:33

nea Gigel, ai vazut bre cine are pusculita!? ai auzit bre de CFR Cluj!? te-au spart aia bre! bre nea Gigel stii ce cred, credem, eu, noi despre matale...ca esti o hahalera un verii important papagal care nu are bani nici macar de hartia igienica a lui paskany de la Cluj.

Padrese07.01.2008 17:32
Becali este cel mai prost om din clubul Steaua dar trebuie sa recunuastem si ca a bagat multi bani in echipa si a facut lucruri bune la Steaua

Spune-mi si mie cateva din aceste lucruri bune ca sunt curios.

horse3710.01.2008 06:40

il ciobandante, facu ce facu si pierdu 1200000 de euro la ruleta in marriot. pai ce facem bre cu hartia igienica, da cu biserica!?

Goro_Steaua10.01.2008 09:27
nea Gigel, ai vazut bre cine are pusculita!? ai auzit bre de CFR Cluj!? te-au spart aia bre! bre nea Gigel stii ce cred, credem, eu, noi despre matale...ca esti o hahalera un verii important papagal care nu are bani nici macar de hartia igienica a lui paskany de la Cluj.

 

Pe cine au sparta ba? Macar sti ce avere are Paszkani ma? Ala are vreo 70 de milioane. Dl. Becali are 3 MILIARDE. Aia de la CFR nu o sa aibe niciodata banii nostri si nici o echipa asa valoroasa ca a noastra. Aia sunt prea mici ca sa merite bagati in seama.

Padrese10.01.2008 09:40

Pai si eu am vreo 70 de miliarde avere, vezi ca una e a spune ca ai si alta e sa si ai, la fel cum una e sa spui ca faci si cumperi jucatori si alta e sa si cumperi cum face cel de la Cluj.

 

 

Mai bine intra pe alte situri si sustine-l de domnatu` Becali ca aici te ia lumea la misto (nu ca n-ai merita)

strezahuzum10.01.2008 10:17
Pe cine au sparta ba? Macar sti ce avere are Paszkani ma? Ala are vreo 70 de milioane. Dl. Becali are 3 MILIARDE. Aia de la CFR nu o sa aibe niciodata banii nostri si nici o echipa asa valoroasa ca a noastra. Aia sunt prea mici ca sa merite bagati in seama.

 

Goro, vezi sa nu uiti sa dezlipesti limba de ... conducatorului iubit. Expunerea prelungita poate provoca probleme de sanatate pe vremea asta. Nu legat de coloana vertebrala, pentru ca e clar nu ai asa ceva.

DelPiero1010.01.2008 12:03
Pe cine au sparta ba? Macar sti ce avere are Paszkani ma? Ala are vreo 70 de milioane. Dl. Becali are 3 MILIARDE. Aia de la CFR nu o sa aibe niciodata banii nostri si nici o echipa asa valoroasa ca a noastra. Aia sunt prea mici ca sa merite bagati in seama.

Imi pare nespus rau ca inca mai exista oameni precum acest individ... :mellow:

1uLy4Nn10.01.2008 12:43

@goro_steaua spre24

 

nu conteaza ca au mai putini bani..conteaza ca sunt investiti in echipa. campionatul asta CFR-ul a dictat tot ;)..speram sa ii ajungem din urma

stelistu_610.01.2008 17:11

@goro_steaua, nu cred ca stii ce vorbesti. si ce daca au bani mai putini? jucatorii vin pe banda rulanta, si nu la preturi astronomice. transferuri de CL, aia de la rosenborg. oara cum ia adus pe aia? :-/

amarel10.01.2008 21:28
Imi pare nespus rau ca inca m-ai exista oameni precum acest individ... :mellow:

Asta-i junior,...sa-l vedeti pe Victor !!!!!

The Flyer13.01.2008 16:30
Pe cine au sparta ba? Macar sti ce avere are Paszkani ma? Ala are vreo 70 de milioane. Dl. Becali are 3 MILIARDE. Aia de la CFR nu o sa aibe niciodata banii nostri si nici o echipa asa valoroasa ca a noastra. Aia sunt prea mici ca sa merite bagati in seama.

 

 

:laugh: tare,vere!si unde spuneai ca te-ai internat?au bagat aia net acolo?esti cam pe din-afara,ca idee!saracul ala de la Cluj are niste afaceri de-ti sta mintea-n loc daca-ti povestesc de ele,una la mina,plus ca-i vin bani si de afara,a doua la mina,gigibiul nu se compara cu el,a treia la mina!ca a patra,ala are bani cash,pe cind stapinul tau are moshii!daca ai alte nelamuriri,baga un pm,daca te-ai acomodat cu site-ul si i-ai inteles functiile!

 

@amarel

Victor cred ca e la palat si asculta indicatiile oierului,vine el prin zona,stai linistit!

MoWeed13.01.2008 16:49
Pe cine au sparta ba? Macar sti ce avere are Paszkani ma? Ala are vreo 70 de milioane. Dl. Becali are 3 MILIARDE. Aia de la CFR nu o sa aibe niciodata banii nostri si nici o echipa asa valoroasa ca a noastra. Aia sunt prea mici ca sa merite bagati in seama.

 

 

 

bah nu mai vorbi fara sa stii. La Cluj e un concern din Ungaria in spatele echipei aia baga banii nu Paszkani. Si ma indoiesc ca are 1 miliard de RON ciobanul da 3 miliarde de euro.

Aia prea mici sa fie bagati in seama au doar o infrangere si sunt la 8 puncte in fata noastra. Ei n-au anuntat transferuri ci chiar le-au facut.

Tare mi-e frica ca pana nu pleaca ciobanul nu ne vom mai putea ridica la nivelul lor :sad2:

c.ronaldo1713.01.2008 17:24

A fi destept nu inseamna totodata a fi si corect. Ciobanul stie el ce stie in mintea aia a lui comunista. Baga maxim 1 milion in transferuri iar restul in adversari. De cealalta parte, Paskany&co. baga 10 milioane in transferuri. Rezultatul final? Probabil ambele in Champions League. Lucru la care ciobanul va iesi in fata si va zice: "Eu, ciobanul luminii, am bagat doar 1 milion, si ungurii aia 10. Si? Suntem amandoi acolo sus! Dar cu noooii este D`zeu."

 

PS: Nu exclud ca si chefereu sa umble la buzunarele altor echipe sau la arbitrii.

IONUTZ-CIPRIAN14.01.2008 15:26

Ce dracu mai oamenilor,nu v-ati dat seama ca pentru cioben,Steaua este o afacere??Este o afacere pe timp ingelungat,cumpara jucatori ieftini pe care apoi dupa o vreme ii vinde la "n" ori mai scump!!BRAVO alora de la Cluj,de aia imi place,modul lor de a face echipa!

dr.adrian914.01.2008 15:37

lasati ca vinde Becali Steaua la alt hot si mercenar numit Sorin Ovidiu vantu sau prigoana

Goro_Steaua14.01.2008 20:18

Voi habar nu aveti pe ce lume traiti. Ce echipa are CFR-ul. Il au pe maimuta de Semedo, pe porcul de Fabbiani, pe chelu ala prost Tony si au transferat in iarna asta niste jucatori care vin de la niste echipe care nu cred ca le poti gasi pe harta.

Pricepeti ca noi nu facem transferuri ca avem deja o echipa valoroasa formata si nu mai avem nevoie de intariri. Mai ales ca revin si accidentatii si in special Radoi. Sau trebuie sa va desenez ca sa pricepeti si voi asta?

stelistu_614.01.2008 20:26

Tu nu pricepi ce vb noi. <_<

fane_casieru'14.01.2008 20:29

@App.Goro cu o floare,doua nu se face primavara ( vorbesc de Radoi si Ghionea) Poate la desen esti mai bun ,ca la scris nu prea ne-ai lamurit.

axl14.01.2008 20:30
Il au pe maimuta de Semedo, pe porcul de Fabbiani, pe chelu ala prost Tony

Las' ca noi venim tare din spate cu clar-vazatorul Lovin, virtuoso Banel si Super Mario Surdu.

«1242526272830»