FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

George Becali - creditor

«1232425262730»
fane_casieru'26.11.2007 19:28

Vin si eu cu carucioru` de butelii :laugh:

andyro26.11.2007 19:42

Am sa rog un moderator sa stearga ultimele 3 posturi ale moderatorilor si sa le dea warning pentru off-topic. Si pe al meu, dupa aia ^^ .

Stanici26.11.2007 20:07

Va rog sa schimbati titlul. Creditorul este creditat cu numele de "finantator".

onlySteaua26.11.2007 20:26

@Stanici

Uite o propunere cat se poate de pertinenta.

 

Sunt curios ce scuze va gasi in 2009 dupa ce va pierde si presedentia. :ohmy: Nu ca ar fi ceva nou, dar asta chiar ca traieste intr-o lume doar de el stiuta (asta ca sa fiu mai elegant).

Wally26.11.2007 21:03

Cum ce scuza va gasi? "Comunistii astia au falsificat alegerile! Dam bang hang dang bai comunistilor! Da' yo nu ma las! Yo, Becali sunt trimisul lui Dumnezeu pe pamant! Yo sunt salvatorul neamului romanesc si al poporului roman!"

onlySteaua26.11.2007 21:33

De asta uitasem. Parca-l si vad. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

MarkCortez30.11.2007 00:22

Baieti, va multumesc din suflet ca nu l-ati votat. Si vreau sa cred ca nici un suporter adevarat al Stelei nu l-a votat (desi eu il banuiesc pe unul, dar sper ca urna mobila nu a ajuns la timp la Jilava sau cand a ajuns Mustata era la dush).

Totusi, scorul de 4.86% mi se pare putin periculos asa ca va rog frumos sa va mobilizati si pentru alegerile din 2008 sa-l ajutam pe cioban sa redevina ceea ce a fost. Un anonim. Pentru ca odata ajuns un anonim dl. Basescu nu o sa mai aiba nevoie de voturile lui si in sfarsit DNA-ul va putea lucra in liniste.

Nu te votez !

Adysor92Thereau2130.11.2007 19:00

:steag_steaua_ro: despre finantatorul Gheorghe Becali am o parere buna...chiar daca a mai gresit pe colo pe coace....are cineva numarul lui de telefon il rog sa-mi dea un mesaj privat scuze dak am fost in offtopic.....multumesc

Wally30.11.2007 19:23

Trimite-i un sms de Craciun si spune-i ce om bun este si sa o tina tot asa ca face o treaba excelenta atat la Steaua cat si in politica...

MadFroG30.11.2007 19:30
:steag_steaua_ro: despre finantatorul Gheorghe Becali am o parere buna...chiar daca a mai gresit pe colo pe coace....are cineva numarul lui de telefon il rog sa-mi dea un mesaj privat scuze dak am fost in offtopic.....multumesc

 

 

n-am numarul lui dar iti pot da adresa lui de messenger :

 

c***@*** . Foloseste-o cu incredere maxima :steag_steaua_ro:

 

si sa nu o mai dai la nimeni te rog

axl2330.11.2007 19:50

Becali ia-l pe Romica

Becali ia-l pe Romicaaaaaaaaaa

Becali ia-l pe Romica

Pe Romica Bunicaaaaaaaa

-=Danny=-30.11.2007 21:42

O sa o iau si io dupa urma lui Axl ( intr-un alt topic ti-am zis Alex , sorry ) , si o sa cer lu Becali jucatoru meu preferat , care vreu mult mult mult mult mult sa fina la Steaua !!!

 

Becali , hai ma ia-l pe Camus , hai ma te rog , hai ca iti dau o cacareaza de oaie sa te joci cu ea .... promit !!!

dma06.12.2007 20:17

ba zdreanta ce esti,**** Becali,ai facut dintr-o echipa de vis cea mai mare rusine a tarii,dispari pe camp la oile tale ********* ***** cioban zdreanta ce esti,de cind ai venit tu la Steaua ai adus echipa asta la valoarea uneia de divizia c,cioban prost ce esti

 

Atentie la limbaj

AlcaponneAISS06.12.2007 20:18

Gigi BECALIII LA **** Gigi Becali :unsure:

1uLy4Nn06.12.2007 20:41

du-te Gigi du-teeeeeee

DelPiero1007.12.2007 15:23

Becali: "Lacatus NU PLEACA, DAR VA FI CURATENIE MARE IN IARNA!"

 

Gigi Becali este furios dupa eliminarea Stelei din Cupa, chiar daca stelistii au declarat ca nu sunt interesati de al doilea trofeu al Romaniei. Becali a declarat ca Lacatus nu este in pericol, dar ca va fi curatenie mare din iarna:

 

"Va fi curatenie mare. De iarna, nu de primavara, dar nu va spun voua cine pleaca si cine vine. Postul lui Lacatus nu e in pericol. Voi lua jucatori de la Buzau. Ce Buzaul nu ne-a batut? Ii aduc pe Simion, Tudose, Dino Eze, Litu, aduc jucatorii mei de acolo. Mai ales ca pot lua ce vreau de acolo. Il aduceam si pe Bunica, dar a dat un gol in 17 meciuri si ala cu Steaua", a spus Becali.

sport.ro

 

 

Sa-l impuscam fratilor,ca nu se mai poate altfel!Iubesc echipa asta mai mult decat orice pe lume,nu se poate sa o maltrateze oierul asta sifilitic cum vrea el...M-AM SATURAT DE EL!

**alex**07.12.2007 20:14
Il aduceam si pe Bunica, dar a dat un gol in 17 meciuri si ala cu Steaua", a spus Becali. [/i]

 

Axl, visul tau a fost aproape de a se realiza.

IONUTZ-CIPRIAN08.12.2007 08:13

UItati marile transferuri ale iernii,jucatori super valorosi si super cunoscuti,sunt adusi sa resusciteze Steaua,bravooo Jiji,asta vroiam de la tine!!IMPUSCATE!!

-=Danny=-10.12.2007 07:50

Amcitit pe sport.ro , ca Becali s-a dus in vestiar la Buzau sa ii certe pe jucatorii Buzoieni .... aia trebuie si sa il injure , pai ce e el patronul Buzaului ?!?!?!

john_8610.12.2007 08:04

eu tind sa cred ca acum aproximativ 7 ani s-au spart multe oglinzi in Ghencea. dar se apropie si sfarsitul ghinionului(Becali), care "ajutat de noi ar trebui sa plece invartindu-se. eu personal, mai optimist din fire, mai mult de 6 luni nu ii dau daca se vor porni acctiuni puternice si dese impotriva sa. dispari infectule!!!!!!!!!!!

DelPiero1010.12.2007 13:34

Sifiliticul il jigneste si pe Laca...duminica,voi pe stadion,indiferent cat de frig e,daca ninge sau ploua!Sa venim multi la stadion,sa facem ceva sa scapam Steaua de cancer...

jigodia10.12.2007 14:00

ati vazut ce a zis mai nou berbecali ? ..ca se face el echipa de acum , daca la meciu cu faru nu se intampla nimic in jocul echipei. Capusa va face cu Laca la fel ca cu Hagi....haideti fratilor in nr mare la meciu cu faru sa l injuram pe infect , sa tipam la idiot , sa plece odata

IONUTZ-CIPRIAN10.12.2007 15:09

O sa-l judece Dumnezeu mai incolo,cu toate ca este credincios si se sparge in figuri pe la biserici,Dumnezeu e sus si vede cea ce face pe aici si cum se joaca cu vietile oamenilor!!Poate in alta viata o sa fie si el un mare voevod sau ce o vrea el!!

stelistub10.12.2007 16:49
ati vazut ce a zis mai nou berbecali ? ..ca se face el echipa de acum , daca la meciu cu faru nu se intampla nimic in jocul echipei. Capusa va face cu Laca la fel ca cu Hagi....haideti fratilor in nr mare la meciu cu faru sa l injuram pe infect , sa tipam la idiot , sa plece odata

Noi mergem la stadion sa ne AJUTAM ECHIPA sau sa-l injuram pe Behali.Bine ar fi sa aratam ca niste suporteri adevarati.

Andrei SAVA11.12.2007 07:29
«1232425262730»