Din pacate Steaua noastra e condusa de un inapt, un om meschin, cu un caracter infect. Dupa 7 meciuri in care Steaua nu a jucat spectaculos, dar nu a fost invinsa de nimeni, e la un pas de Champions League si pe primul loc in campionat, Becali a sarit la gatul lui Hagi, pe motiv ca acesta nu ii respecta indicatiile cu privire la pozitia lui Radoi in teren, si anume fundas la marcaj.
Sincer ma astept ca Gica sa renunte la functia de antrenor si chiar vreau lucrul asta, pentru ca nu merita tratat in asemenea hal. De asemenea cred ca atat Ghionea, cat si Rada vor lustrui banca de rezerve din moment ce finul Radoi e batut in cuie in centrul defensivei, la dorinta nasului.
Sunt realmente socat de reactia necontrolata si de declaratiile absolut tampite ale lui Becali. In seara asta a trecut orice limita. A recunoscut printre altele ca Olaroiu ii facea pe plac si ca Hagi nu mai are ce discuta cu el. Tot el a spus ca nu-l intereseaza ca Steaua sa invinga, ci doar respectul, pe care nu l-a primit din partea antrenorului, cand i-a cerut sa joace cu Radoi fundas la marcaj.
Cireasa de pe tort a fost declaratia imbecilului prin care a numit echipa : "salata de vinete".
Incredibil cat de fals e acest om, care ii promitea lui Gica liniste la echipa, si iata dupa 7 partide se pare ca s-a intors roata si il forteaza sa plece.
Iar la meciul cu Bate "Berisov" dupa cum afirma chiar marele Gigi, ii va inmana personal lui Hagi o lista cu jucatorii doriti de el in teren.
I n c r e d i b i l de cine e condusa Steaua !!