dak vreti sa vedeti meciul intrati pe hub,la mad79 in h/de la TV.
mie mi-a placut jocul din seara asta in ciuda scorului,a jucat bine si asa cum a zis Lovin,pacat ca atunci cand jucam frumos pierdem,iar cand jucam urat(vezi era Olaroiu)castigam.jucatorii meciului zapata,Goian,Lovin si Nicolita.
mnicolita in opinia mea este hulit pe nedrept,iar in cazul lui Lovin se vede o crestere in jocul lui de la meci la meci,oricum a fost mai bun ca ov Petre,dar avand cartonasul galben trebuia scos.
Petre Marin pe banca,din vina lui am luat golul 1,unde era el atunci la faza cu 3 metri in urma cehului!chiar si astia de la skysports au zis ca dormea in picioare la faza aia si aia stiu fotbal!
va fi jale cu arsenal,poate ne vor cruta si aia de la sevilla de 4 goluri,atatea o sa luam de la arsenal,pe putin!
@offtopic
super meci in weekend Chelsea-man utd pe tvu player,sopcast sau tvants!