Ar fi trebuit sa constatati ca n-avem echipa dupa marile meciuri cu belarusii. Dar nu, atunci totul era bine si frumos. A fost nevoie de cateva esecuri pentru a realiza marele adevar ?
Da, exista jucatori care n-au ce cauta la Steaua si jucatori care au potential dar trebuie prelucrati de un antrenor competent pentru a ajunge sa aiba fata de Steaua. Dar de aici si pana la ii soate pe jucatori ca fiind singurii vinovati pentru esec e o cale foarte lunga.
p.s imi aduc aminte cum anul trecut Croitoru era considerat o mare valoare. Cum de s-o fi prostit intr-atat incat nici fata de Steaua sa nu mai aiba ? Sunt doua variante : ori era zero inca de atunci ori l-a prostit perioada petrecuta la Steaua.
----------------------------------
sincer poti sa-mi raspunzi si mie daca vrei:iti aduci aminte ultimul gol marcat de Croitoru pentru Steaua?dar ultima pasa de gol?
corect nu avem echipa dar latifundiarul sustine ca avem o echipa superioara celei de anul trecut ...poate ca o fi adevarat (daca ii punem la socoteala pe Ghionea,Radoi,plesan,Badea),problema e ca nu mai avem antrenor..
