FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Slavia Praga - Steaua 2 - 1

«12316»
fcsteaua.ro19.09.2007 18:44

Steaua: Zapata - Bãdoi, Goian, Rada, Petre Marin - Lovin, Ovidiu Petre - Nicolițã, Dicã, Cristocea - Iacob

 

Antrenor: Gheorghe Hagi

 

Steaua a pierdut (2 - 1) primul meci din grupele Ligii Campionilor in compania echipei cehe, Slavia Praga.

 

Golul Stelei a fost marcat de Dorin Goian dupa un corner executat perfect de Banel Nicolita.

 

La Steaua au mai intrat pe teren Romeo Surdu, Valentin Badea si Marius Croitoru.

 

Cum s-au marcat golurile:

 

13' Minge aruncata in careul nostru, Vlcek suteaza, Zapata intervine providential, insa Senkerik este acolo si introduce balonul in poarta! 1-0 pentru Slavia!

 

34' Goian egaleaza cu o superba lovitura de cap din centrarea lui Banel Nicolita!

 

63' - Badoi este depasit in flanc, centrare in careu, Belaid nemarcat, reia simplu introducand balonul in poarta!! 2-1 pentru Slavia Praga!

 

SteauaToronto

 

Click aici pentru clasamentul grupei H
schumy19.09.2007 18:49

Gata! Incepe meciul, un nou sezon in CL.

 

BAFTA BAIETI!!!

 

Slavia 1 - 2 Steaua

stelist24/2419.09.2007 18:59

cu sopcast nu merge:(((

Encipi19.09.2007 19:09

de langa cine au marcat cehii?? de langa ov Petre...a stat si s-a uitat la ala cum impinge mingea in poarta

ne-o luam zdravan din pacate :((

saphyrre19.09.2007 19:09

Incearca cu asta:

 

http://www.rojadirecta.com/canal/champions3.asx

 

 

file>open , in real player sau in media player..merge cu ceva intreruperi, dar calitatea e f buna

danimarcu19.09.2007 19:10

Petre Marin a gresit,si-a scapat omul ...

blueman19.09.2007 19:11
Gata! Incepe meciul, un nou sezon in CL.

 

BAFTA BAIETI!!!

 

Slavia 1 - 2 Steaua

 

1 - 0 ... deocamdata pronosticul tau sta in picioare ... Doamne ajuta sa fie asa

MascatuStelistu200819.09.2007 19:12

fularsteau2 slavia 1-3steaua

Miaus19.09.2007 19:17

Daca continuam acelasi joc NU AVEM CUM sa nu marcam de cel putin 2 ori in poarta cehilor.

 

Hai baieti ca se poate!

 

Later edit: Numarul 1.Urmeaza numarul 2.

mircea2719.09.2007 19:25

GOOOOL !!!

schumy19.09.2007 19:25
GOOOOOOOOL!!!!!!!
sandoqanu19.09.2007 19:25

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOOOOOOOOOOOIIIIIIAAAAAAAAAANNNN!!!!!!!!

cristian8619.09.2007 19:25

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN!

Flaviu8619.09.2007 19:25

Bravo DORINE!!!!! bravo Vali badoi(parerea mea e ca de la el a pornit golul)

BoGhY8719.09.2007 19:25

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL Goian ..........bv bv.......tine-ti tot asa........faci un 2-1 marcar......... fularsteau2

danimarcu19.09.2007 19:26

Bravo Goian.

Arsenal-Sevilla 1-0

GeorgianaBS19.09.2007 19:40

bravo Steaua! 1-1 la pauza ne duce cu gandul la un 1-3 fular-campionii fular-campionii fular-campionii

pui de dac 11219.09.2007 19:40

nu se poate sa nu batem daca o tinem tot asa si in repriza 2

merty19.09.2007 19:40

revin la citat ... experientza face diferentza... respect merty .. Forza Steaua!!!!

MALDINI_STEAUA19.09.2007 19:40

Trebuie sa i batem.Ei nu au avut nici o ocazie in afara de acea faza cand au marcat.Jucam mai bine cu Badoi pe dreapta , trebuie sa recunoastem.

 

P.S : Dupa celebra faza : " Du-te Dica , du-te " , Mocanu a mai inventat una : Du-te mai Cristocea :biggrin:

Oradeanu19.09.2007 19:42

M-a cam terminat Ov. Petre asta. Sper in a doua repriza sa joace fotbal nu ******' ala de joc al lui de oina.

radutheodor19.09.2007 19:43

Numai Steaua e pe teren. Bravo lor.

Roxana_2319.09.2007 19:43
Trebuie sa i batem.Ei nu au avut nici o ocazie in afara de acea faza cand au marcat.Jucam mai bine cu Badoi pe dreapta , trebuie sa recunoastem.

 

P.S : Dupa celebra faza : " Du-te Dica , du-te " , Mocanu a mai inventat una : Du-te mai Cristocea :biggrin:

 

 

:))) Saracu' .. a fost asa dezamagit la faza aia .. oricum, jocul merge binisor .. se vad imbunatatiri. Badoi chiar merita sa joace titular, s'a descurcat bine pana acu' ..

pui de dac 11219.09.2007 19:44

toata echipa a jucat bine pana acuma, mai putin ov Petre si Cristocea

forzateaua dica10

superba atmosfera facuta de suporterii nostri,numai ei se aud aproape

MALDINI_STEAUA19.09.2007 19:46

Se poate , batem cu 3-1 fularultras

«12316»