FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Slavia Praga - Steaua 2 - 1

«123416»
Flaviu8619.09.2007 19:46

eu poate as incerca cu Banel pe banda stanga si cu badoi pe dreapta. oricum sau orice le-ar spune Gica la pauza sa fie de bun augur, si sa reusim sa mai marcam. FORZA Steaua.

 

du-te mai Cristocea :)) foarte tare!

papillon19.09.2007 19:46

jucam frumos, poate reusim victoria

 

Bravo Gica, bravo baieti !

optarul19.09.2007 19:47

daca ne bat astia santem fraieri.

cristinelly19.09.2007 19:47

mi se pare mie sau Steaua joaca mult mai bine decat in restu meciurilor??:) Tot asa rezultat final: 3-2 pentru noi;)) fularsteau2 fular-campioniiforzateaua

montania19.09.2007 19:47

Hai ca-i pauza... am revazut reluarile, cred ca luate de toate camerele, la cele mai importante faze.

 

Avem o problema: figurantul Ov. Petre., in rest, se poate

Catalyn0719.09.2007 19:47

Doamne , deci nu pot sa cred, imi vine sa arunc TV-u pe geam cand ii vad la balon pe Lovin si mai ales Ov Petre X(X(X(

predatorpulse719.09.2007 19:48

Momenta meritam sa castigam,s-o spunem p-aia dreapta. Ei au avut o singura incursiune si au dat gol la greseala lui Petre Marin.

Parerea mea e ca solutia ideala ar fi cu golanski fundas dreapta si badoi in locul lui Banel. Astfel am fi castigati in defensiva prin polonez si cu centrarile pe dreapta prin badoi.

O sa ziceti ca Banel a jucat mai bine azi dar a avut noroc ca l-au lasat aia sa-si faca mingea,in fata unor adversari mai tari n-ar avea atata timp ar trebui sa centreze repede,si chiar din alergare.

Badoi da centrari mai de calitate si le da mai repede decat Nicolita asa ca eu as incepe cu el.

Hai baieti ca se poate!!! Daca ramanem concentrati in aparare si gasim si noi niste solutii in atac luam minim 1 pc acolo.

Felicitari galeriei,s-au auzit perfect primele 15 minute,dar apoi au cam fost acoperiti.

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

schumy19.09.2007 19:49

Cand vad la cat de prost jucam in unele momente ma multumesc cu o victorie la limita( cum am zis 1 - 2 ). Ar fi foarte urat sa facem egal si ar fi si mai urat sa pierdem. Astia nu joaca mai nimic, au ocazii pentru ca pierdem noi mingea aiurea. Se vede clar ca Lovin si cu Ov Petre se calca pe picioare. Cristocea nu prea s-a vazut, Badoi vad ca face un meci foarte bun ( speram sa fie si mai bun in rep a doua ). Trebuie o schimbare la mijloc si inca un atacant langa Iacob.

 

HAI BAIETI!!! SE POATE!!!

Brigante19.09.2007 19:50
Numai Steaua e pe teren. Bravo lor.

 

 

De remarcat atitudinea jucatorilor intr-un meci de CL fata de unul din campionat sau Cupa. Lucru care ne confirma inca o data ca in campionat se "menajeaza" ca niste domnisoare. Cu jocul de azi e imposibil sa nu bati un Urziceni sau chiar si un Rapid. Mare pacat de Plesan si Radoi... Cu tot lotul valid ii spulberam pe astia.

ultras_stelist19.09.2007 19:50

1.cristoce e in plus...aut

2.Steaua joaca nesperat de bine

3.numai printr-un ghinion pur nu vom bate

4.daca jucam asa cu Rapid ii bateam lejer

5.baietii s-o tina tot asa......forzzzza Steaua...mereu superiori fular-campionii fularsteau2

pui de dac 11219.09.2007 19:53

statistica pe UEFA.com:

suturi la poarta 5-2 pentru Steaua

suturi pe poarta 3-1 pentru slavia

ne trebuie mai multa concentrare la finalizare..mai ales Cristocea la faza aia de a dat mingea in boscheti

aditud19.09.2007 19:54

Salutare Lume Stelista!!! Vad meciul pe internet, pe un canal spaniol, si la pauza au dat zeci de reluari din prima repriza. Frate, ce bafta au avut cehii in prima repriza, si ca au dat gol, si ca n-au primit decat unul...jur ca daca jucam la fel in a doua repriza, nu ma supar, indiferent de rezultat. Hai pa, ca incepe a doua! Pe ei, baieti!

Hai Steaua!!!

cristian8619.09.2007 19:59

oare cand ne vor iesi si noua pasele decisive?

BoGhY8719.09.2007 20:14

nu se poate asa ceva ....reveniti-va odata......macar egal sa facem :sad2: .......hai Dica cu golul dica10

danimarcu19.09.2007 20:15

Badoi in defensiva e zero

P.Marin e pe langa

ros-albastru4ever19.09.2007 20:18

golul de 2-1 ne-a turnat plumb in ghete :(...tare pacat...dak avem puterea sa egalam inseamna ca suntem echipa mare ca problema mare este de ordin psihic

IL_Diablo19.09.2007 20:19

Dar de Dica nu zice nimeni nimic? Execrabil... meciul asta se pierde pentru ca a gresit toate pasele decisive. Sa dea domnu sa prinda iar un moment de geniu si sa marcheze. Groaznic ce se intampla.

alesul19.09.2007 20:23

totul se concentreaza in aceasta zicala: mai bine o Armata de caprioare condusa de un leu, decat o Armata de lei condusa de o caprioara!

 

Hagi este praf! am mai afirmat asta de cateva ori si toata lumea mi-a sarit in cap! asta e soarta noastra, nu trebuie sa intram in panica vor veni si vremuri mai bine!

 

hai Steaua!

pui de dac 11219.09.2007 20:25

ce le-o fi facut nene Hagi la pauza de joaca asa fara vlaga??? nu se poate sa pierdem dupa prima repriza :((

ss lucki19.09.2007 20:28

duca-se ciobanul!

alesul19.09.2007 20:29

sa nu fim copii.,cine este de vina ca Hagi nu are cap??? e ciobanul taica-su?

alexyta19.09.2007 20:30

du`te Gica, du`te......pacat ca si`a batut joc de echipa asta

pui de dac 11219.09.2007 20:31

Hagi ar mai fi meritat respectat daca macar ar fi pierdut pe mana lui; daca nu pleaca nici nu ne mai revenim prea curand :sad2:

ss lucki19.09.2007 20:31
sa nu fim copii.,cine este de vina ca Hagi nu are cap??? e ciobanul taica-su?

 

bine si Hagi... sincer, nu mai am vlaga in mine, deci poti sa zici si de mama ceva ca nu mai pot sa-ti raspund

aditud19.09.2007 20:32

Dupa o repriza buna, ne-am taiat dupa pauza...si-am mai luat si golul la de 2-1 din senin. Nu prea mai tine norocul, cum incepem sa tragem de timp si sa mimam fotbalul, cum o furam. Ne asteapta vremuri grele! Pacat, prima repriza mi-a dat mari sperante; chiar ziceam intr-un post de mai sus ca nu daca jucam bine si intr-a doua nu ma supar, chiar daca pierdem. Parca i-am deochiat :(...

Hai Steaua!!!

«123416»