FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre barbati

«13456710»
fane_casieru04.09.2007 12:49

Ce v-am zis io`.....ca asta ma urmareste din umbra. :laugh:

DelPiero1004.09.2007 13:14

Eu am poze cu moi,dar e vechi!Imi e rusine sa le pun! :blush:

fane_casieru04.09.2007 13:29
la tine e ok, lasa-l pe Del Piero,il admir din mai 1997 :rolleyes:

fane, insa ar putea sa arate putin mai mult decat un tatuaj ...

 

@dee - chiar vrei sa vezi un mos rautacios,pus pe harta,hatru si senil pe deasupra ?

DelPiero1004.09.2007 14:39

Poate o fi varianta feminina a lui Rooney... :laugh: ,oricum,misto tatuajul! :biggrin:

yo_marius_xxx04.09.2007 17:42

 

 

@Marius

o iau ca pe o gluma ....

 

partea cu bruneta??sigur,acolo glumeam...

fane_casieru04.09.2007 19:52
Poate o fi varianta feminina a lui Rooney... :laugh: ,oricum,misto tatuajul! :biggrin:

 

@delpiero - Mersi mersi... Intreaba-l pe Danny daca si-a facut si el ca m-a omorat,unde ,cat ,cum...doare...etc.

El Nino_904.09.2007 21:28

@fane

Si i-a zi...unde, cat, doare :laugh: :))))

DelPiero1004.09.2007 23:03

Bai,nu-i dati idei lui danny,cine stie unde isi face ala tatuaj... :blink: :biggrin:

fane_casieru05.09.2007 07:44

Asta avea de gand..i-am spus sa se ma gandeasca la cei 15 ani ...ca la mare precis face baie imbracat :biggrin:

axl2305.09.2007 08:15

Pentru cei care vor tatuaje, va fac eu, cu urmatoarele, pe tigari:

-box

-zarul 5

-Vasilica te iubesc

-o ancora

-o ancora cu o inima pe fundal

-o ancora cu o inima pe fundal si un pumnal de Rambo infipt in inima

-o ancora cu o inima pe fundal si un pumnal de Rambo infipt in inima cu trei picaturi de sange prelingandu-se

-o pantera (numai pe triceps)

-virgulita de la nike

-un trandafir

-un trandafir incolacit cu un sarpe

-un trandafir incolacit pe coada unui dragon

-un dragon

-un cap de lup

-doua capete de lup

-un cap de vultur

-doua capete de vultur

-doua capete de vultur pentru a acoperi "Vasilica te iubesc"

-o litera chinezeasca

-doua litere chinezesti

-bratara din litere chinezesti

-Vasilica te iubesc sub cele doua capete de vultur(asta va costa si-un bidon de vin)

 

 

P.S. Asa am facut eu bani, tigari si bautura in Armata. Ce vremuri...

PortarNr4305.09.2007 09:27

Eu vreau unul cu "Vasilica te iubesc pe virgula de la nike", imi faci? :biggrin:

axl2305.09.2007 09:36

@Portar

Depinde cat de mult o iubesti pe Vasilica.

yo_marius_xxx05.09.2007 19:30

sau poate IL iubesti pe Vasilica..........glumeam =))))))))

dee06.09.2007 15:29

daca tot eu am deschis topicul asta, hai sa-l inchid tot eu :)

Tocmai mi-am facut o cerere de concediu permanent... nu o sa ma mai vedeti pe aici.

 

yo_Marius, fane, portar43,axl, virgil, azzido, alex, danny, bogaboo, ann, wally, stanici ... ( ce memorie am)

mi-a parut bine sa va cunosc.

 

 

p.s daca am uitat pe cineva imi cer scuze.

... sigur am uitat pe careva :)

c.ronaldo1706.09.2007 15:31
p.s daca am uitat pe cineva imi cer scuze.

... sigur am uitat pe careva :)

 

Pa Dee. O sa ne lipsesti! :)

axl2306.09.2007 15:43

S-a intamplat ceva si nu stiu eu?

fane_casieru06.09.2007 15:45
daca tot eu am deschis topicul asta, hai sa-l inchid tot eu :)

Tocmai mi-am facut o cerere de concediu permanent... nu o sa ma mai vedeti pe aici.

 

yo_Marius, fane, portar43,axl, virgil, azzido, alex, danny, bogaboo, ann, wally, stanici ... ( ce memorie am)

mi-a parut bine sa va cunosc.

p.s daca am uitat pe cineva imi cer scuze.

... sigur am uitat pe careva :)

 

@dee - putem sa te ajutam cumva ? ( mie poti sa-mi ceri orice... :tongue: )

Tocmai acum cand ma hotarasem cu poza !

axl2306.09.2007 15:46

@Dee, mai stai sa-l vezi pe Faneeeeee!!!!!!!!!!

Wally06.09.2007 15:48

@Dee

Si cu puzzle-ul cum ramane? :biggrin:

**alex**06.09.2007 15:52

Pa dee. Sa ne trimiti o vedere din concediu :)

fane_casieru06.09.2007 15:55
Pa dee. Sa ne trimiti o vedere din concediu :)

 

@alexe - mai citeste-i o data postarea.

**alex**06.09.2007 15:57

Am vazut ca scrie permanent, am scris cu speranta ca se va intoarce vreodata. :tongue:

axl2306.09.2007 16:00

Sa nu dam acum toti din coada, a plecat, sa fie sanatoasa. Poate fata are probleme sau poate fata are fite.

Femeile... Nu poti sa traiesti cu ele, nu poti sa le-mpusti...

bodanelu06.09.2007 16:57
p.s daca am uitat pe cineva imi cer scuze.

... sigur am uitat pe careva :)

 

pe mine :angry:

 

Pa dee.

DelPiero1006.09.2007 19:28
d

... sigur am uitat pe careva :)

Nu inteleg,ce s-a intamplat?

P.S.L-ai uitat tocmai pe Del Piero...shame on you... :tongue:

«13456710»