Ce v-am zis io`.....ca asta ma urmareste din umbra. :laugh:
Ce v-am zis io`.....ca asta ma urmareste din umbra. :laugh:
Eu am poze cu moi,dar e vechi!Imi e rusine sa le pun! ![]()
la tine e ok, lasa-l pe Del Piero,il admir din mai 1997fane, insa ar putea sa arate putin mai mult decat un tatuaj ...
@dee - chiar vrei sa vezi un mos rautacios,pus pe harta,hatru si senil pe deasupra ?
Poate o fi varianta feminina a lui Rooney... :laugh: ,oricum,misto tatuajul! :biggrin:
@Marius
o iau ca pe o gluma ....
partea cu bruneta??sigur,acolo glumeam...
Poate o fi varianta feminina a lui Rooney... :laugh: ,oricum,misto tatuajul! :biggrin:
@delpiero - Mersi mersi... Intreaba-l pe Danny daca si-a facut si el ca m-a omorat,unde ,cat ,cum...doare...etc.
@fane
Si i-a zi...unde, cat, doare :laugh:
))
Bai,nu-i dati idei lui danny,cine stie unde isi face ala tatuaj...
:biggrin:
Asta avea de gand..i-am spus sa se ma gandeasca la cei 15 ani ...ca la mare precis face baie imbracat :biggrin:
Pentru cei care vor tatuaje, va fac eu, cu urmatoarele, pe tigari:
-box
-zarul 5
-Vasilica te iubesc
-o ancora
-o ancora cu o inima pe fundal
-o ancora cu o inima pe fundal si un pumnal de Rambo infipt in inima
-o ancora cu o inima pe fundal si un pumnal de Rambo infipt in inima cu trei picaturi de sange prelingandu-se
-o pantera (numai pe triceps)
-virgulita de la nike
-un trandafir
-un trandafir incolacit cu un sarpe
-un trandafir incolacit pe coada unui dragon
-un dragon
-un cap de lup
-doua capete de lup
-un cap de vultur
-doua capete de vultur
-doua capete de vultur pentru a acoperi "Vasilica te iubesc"
-o litera chinezeasca
-doua litere chinezesti
-bratara din litere chinezesti
-Vasilica te iubesc sub cele doua capete de vultur(asta va costa si-un bidon de vin)
P.S. Asa am facut eu bani, tigari si bautura in Armata. Ce vremuri...
Eu vreau unul cu "Vasilica te iubesc pe virgula de la nike", imi faci? :biggrin:
@Portar
Depinde cat de mult o iubesti pe Vasilica.
sau poate IL iubesti pe Vasilica..........glumeam =))))))))
daca tot eu am deschis topicul asta, hai sa-l inchid tot eu ![]()
Tocmai mi-am facut o cerere de concediu permanent... nu o sa ma mai vedeti pe aici.
yo_Marius, fane, portar43,axl, virgil, azzido, alex, danny, bogaboo, ann, wally, stanici ... ( ce memorie am)
mi-a parut bine sa va cunosc.
p.s daca am uitat pe cineva imi cer scuze.
... sigur am uitat pe careva ![]()
p.s daca am uitat pe cineva imi cer scuze.... sigur am uitat pe careva
Pa Dee. O sa ne lipsesti! ![]()
S-a intamplat ceva si nu stiu eu?
daca tot eu am deschis topicul asta, hai sa-l inchid tot euTocmai mi-am facut o cerere de concediu permanent... nu o sa ma mai vedeti pe aici.
yo_Marius, fane, portar43,axl, virgil, azzido, alex, danny, bogaboo, ann, wally, stanici ... ( ce memorie am)
mi-a parut bine sa va cunosc.
p.s daca am uitat pe cineva imi cer scuze.
... sigur am uitat pe careva
@dee - putem sa te ajutam cumva ? ( mie poti sa-mi ceri orice... :tongue: )
Tocmai acum cand ma hotarasem cu poza !
@Dee, mai stai sa-l vezi pe Faneeeeee!!!!!!!!!!
@Dee
Si cu puzzle-ul cum ramane? :biggrin:
Pa dee. Sa ne trimiti o vedere din concediu ![]()
Pa dee. Sa ne trimiti o vedere din concediu![]()
@alexe - mai citeste-i o data postarea.
Am vazut ca scrie permanent, am scris cu speranta ca se va intoarce vreodata. :tongue:
Sa nu dam acum toti din coada, a plecat, sa fie sanatoasa. Poate fata are probleme sau poate fata are fite.
Femeile... Nu poti sa traiesti cu ele, nu poti sa le-mpusti...
p.s daca am uitat pe cineva imi cer scuze.... sigur am uitat pe careva
pe mine ![]()
Pa dee.
d... sigur am uitat pe careva
Nu inteleg,ce s-a intamplat?
P.S.L-ai uitat tocmai pe Del Piero...shame on you... :tongue: