FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre barbati

«12345610»
Azzido03.09.2007 19:27
enigmaticul Azzido si-a postat o poza, nu pot sa cred :) era-i pe Oblemenco, nu?

 

Dar tu ?

Tu, Brutus ?

Pe cand o sa ne delectezi cu o poza de-a ta ?

Stanici03.09.2007 19:31

@Deea- se poate, dar pe ce baza?!! Oricum, parerea mea este formata

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=8056

Wally03.09.2007 19:36

Cu o asemenea "barba"(facuta in Paint) nu m-ar recunoaste nici mama :laugh:

Eu sunt cel cu sacou.

**alex**03.09.2007 19:38

@Azzido

 

Ii e frica ca o recunosc fanii lui chefere pe strazi si o iau la bataie.

**alex**03.09.2007 19:50

N-ai inteles. Ai poza cu "U", deci daca pui poza cu tine te recunosc fanii lu CFR pe strada.

axl2303.09.2007 19:51

@wally

Mana ta dreapta nu prea sade bine pe talia colegului.

Wally03.09.2007 19:54
@Wally

cata tandrete ...

Daca tandrete nu e...dam impresia ca e :biggrin:

 

Astept totusi sa vad si eu o poza cu tine(macar un link pe privat, daca pe main nu) :tongue:

axl2303.09.2007 19:56

@Wally

Insista cu link-u' ala de la Dee, merita.

Wally03.09.2007 19:59

O sa insist! Totusi, de ce "nu sade bine mana mea dreapta pe talia colegului"? Incercam si eu sa-mi arat "atasamentul" fata de un prieten care urma in scurt timp sa plece in Londra si sa nu-l mai vad prea devreme...

Wally03.09.2007 20:03

Si Dee se face ca ploua...n-am primit nimic(inca) pe privat :biggrin:

Stanici03.09.2007 20:03

@Deea, citeste cu atentie! "ce percep majoritatea femeilor din Romania ca fiind femeia moderna"-poti intelege ce am vrut sa spun? Pot sa bat apa in piua pana maine pe marginea subiectului.Imi cer scuze dar nu prea ma ajuta intelectul in a pune pe hartie (monitor) exact ceea ce gandesc. Sper, de asemenea, ca faza cu rasul sau compatimirea sa fie provocata de o neintelegere si lecturare sumara a ceea ce am scris.

Numai bine!

**alex**03.09.2007 20:08
o lasa-ma, fanii CFR-ului ar trebui sa ma ia cu "sarut mana" :rolleyes:

 

Asta inseamna ca nu vei pati nimic si poti pune o poza. :tongue:

 

Ai pus o data, poti si a doua oara. Stiu ca poti! :biggrin:

Wally03.09.2007 20:11

@Dee

Avem incredere in tine! Stim ca poti! :tongue:

yo_marius_xxx03.09.2007 22:34

...din fericire pentru mine eu am vazut-o pe dee si pe deasupra am si 2 (a se citi DOUA) poze trimise de ea......dar dat fiind faptul ca am fost jignit spunandu-se ca pun poze luate de pe net,n-o sa va delectez cu pozele deei :P:P:P:P

 

.

@dee

 

uiti ca eu stiam dinainte ca te cheama andreea :))))))))))

fane_casieru03.09.2007 22:39

@dee - mai fata ai bagat zanzanie intre copiii astia si nici macar o poza nu pui si tu sa stie lumea pe cine sau pe ce se cearta,de m-ai facut curios pana si pe mine.

yo_marius_xxx03.09.2007 23:38

uite dee ca fara sa vrei ai devenit vedeta forumului....singura problema ar fi ca am auzit ca bruneta si-ar fi programat o deplasare la Cluj in cautare de vedete......asa ca te rog sa ai mare grija!!!!!

 

.....apropo,pot sa postez o poza cu tine??:P:P:P:P:P

Wally04.09.2007 00:02

Dee doarme de pe la 23:00 sa poata sa se trezeasca maine dimineata la 5 sa mai lucreze. Nu cred ca ai tupeul necesar sa pui o poza fara acordul ei...

Wally04.09.2007 09:25

1000 de bucati? Nu e nici o problema, o sa am rabdare sa il termin! :biggrin:

fane_casieru04.09.2007 11:14
de fapt de pe la 1.00 .... pana pe la 4.00 cum de ma cunosti asa de bine, Wally ?!

p.s stii ca puzzelul are 1000 de buc., nu ? :)

 

@dee - sunt si puzzel-uri de 50 piese.Am io` :wink:

Wally04.09.2007 11:28

Asta e un puzzle mai "special" :rolleyes:

M@rmota04.09.2007 11:37

:biggrin: In 6 pagini de topic doar 4 poze? :rolleyes: mai intru cand se ajunge pe la 12 pagini ..poate gasesc 8 poze

fane_casieru04.09.2007 11:46

@m@rmotzica - promit sa pun eu o poza doar sa mai stai pe aici - pe tine te vede omu` pe aici exact...joia si primavara.

M@rmota04.09.2007 12:11

Ce poti sa exagerezi...

 

:tongue: am avut o perioada mai incarcata la servici dar gata :happy: I'm back.

fane_casieru04.09.2007 12:21

Bine, e ca tine...atunci nu mai pun poza :tongue:

bodanelu04.09.2007 12:37

huh, ne-ai scapat fane :)

«12345610»