enigmaticul Azzido si-a postat o poza, nu pot sa credera-i pe Oblemenco, nu?
Dar tu ?
Tu, Brutus ?
Pe cand o sa ne delectezi cu o poza de-a ta ?
enigmaticul Azzido si-a postat o poza, nu pot sa credera-i pe Oblemenco, nu?
Dar tu ?
Tu, Brutus ?
Pe cand o sa ne delectezi cu o poza de-a ta ?
@Deea- se poate, dar pe ce baza?!! Oricum, parerea mea este formata
Cu o asemenea "barba"(facuta in Paint) nu m-ar recunoaste nici mama :laugh:
Eu sunt cel cu sacou.
@Azzido
Ii e frica ca o recunosc fanii lui chefere pe strazi si o iau la bataie.
N-ai inteles. Ai poza cu "U", deci daca pui poza cu tine te recunosc fanii lu CFR pe strada.
@wally
Mana ta dreapta nu prea sade bine pe talia colegului.
@Wallycata tandrete ...
Daca tandrete nu e...dam impresia ca e :biggrin:
Astept totusi sa vad si eu o poza cu tine(macar un link pe privat, daca pe main nu) :tongue:
@Wally
Insista cu link-u' ala de la Dee, merita.
O sa insist! Totusi, de ce "nu sade bine mana mea dreapta pe talia colegului"? Incercam si eu sa-mi arat "atasamentul" fata de un prieten care urma in scurt timp sa plece in Londra si sa nu-l mai vad prea devreme...
Si Dee se face ca ploua...n-am primit nimic(inca) pe privat :biggrin:
@Deea, citeste cu atentie! "ce percep majoritatea femeilor din Romania ca fiind femeia moderna"-poti intelege ce am vrut sa spun? Pot sa bat apa in piua pana maine pe marginea subiectului.Imi cer scuze dar nu prea ma ajuta intelectul in a pune pe hartie (monitor) exact ceea ce gandesc. Sper, de asemenea, ca faza cu rasul sau compatimirea sa fie provocata de o neintelegere si lecturare sumara a ceea ce am scris.
Numai bine!
o lasa-ma, fanii CFR-ului ar trebui sa ma ia cu "sarut mana"![]()
Asta inseamna ca nu vei pati nimic si poti pune o poza. :tongue:
Ai pus o data, poti si a doua oara. Stiu ca poti! :biggrin:
@Dee
Avem incredere in tine! Stim ca poti! :tongue:
...din fericire pentru mine eu am vazut-o pe dee si pe deasupra am si 2 (a se citi DOUA) poze trimise de ea......dar dat fiind faptul ca am fost jignit spunandu-se ca pun poze luate de pe net,n-o sa va delectez cu pozele deei
:P:P:P
.
@dee
uiti ca eu stiam dinainte ca te cheama andreea
))))))))
@dee - mai fata ai bagat zanzanie intre copiii astia si nici macar o poza nu pui si tu sa stie lumea pe cine sau pe ce se cearta,de m-ai facut curios pana si pe mine.
uite dee ca fara sa vrei ai devenit vedeta forumului....singura problema ar fi ca am auzit ca bruneta si-ar fi programat o deplasare la Cluj in cautare de vedete......asa ca te rog sa ai mare grija!!!!!
.....apropo,pot sa postez o poza cu tine??
:P:P:P:P
Dee doarme de pe la 23:00 sa poata sa se trezeasca maine dimineata la 5 sa mai lucreze. Nu cred ca ai tupeul necesar sa pui o poza fara acordul ei...
1000 de bucati? Nu e nici o problema, o sa am rabdare sa il termin! :biggrin:
de fapt de pe la 1.00 .... pana pe la 4.00 cum de ma cunosti asa de bine, Wally ?!p.s stii ca puzzelul are 1000 de buc., nu ?
@dee - sunt si puzzel-uri de 50 piese.Am io` :wink:
Asta e un puzzle mai "special" ![]()
:biggrin: In 6 pagini de topic doar 4 poze?
mai intru cand se ajunge pe la 12 pagini ..poate gasesc 8 poze
@m@rmotzica - promit sa pun eu o poza doar sa mai stai pe aici - pe tine te vede omu` pe aici exact...joia si primavara.
Ce poti sa exagerezi...
:tongue: am avut o perioada mai incarcata la servici dar gata
I'm back.
Bine, e ca tine...atunci nu mai pun poza :tongue:
huh, ne-ai scapat fane ![]()