....na ca m-ai convins......
....da am buletin....am chiar si drept de vot (desi nu se vede).....si da-sunt sub orice critica.....macar am puterea sa recunosc!!!!!
ce alura de goolkeeper ai ....
schimba-l pe Bicvalfi, meriti pe cineva mai valoros, gen Toldo.... habar nu ai ce potential sta ascuns in tine ![]()
P.S daca totusi vrei un (ex)stelist, pune-l macar pe Hamutovski
