Ce caterinca)
Din motivele expuse de Stanici(si altele), evident ca baietii nu se vor inghesui sa-si puna pozele aici pe site. Cel putin nu cei care se tem de o "vanatoare" ulterioara (nu e cazul lui Danny de exemplu, pe care nu l-ar vana nimeni in Valcea sau Ostroveni). Asadar, dincolo de discutiile spumoase (recunosc), topicul va ramane destul de inutil
Axl, te-am numit moderator ca sa curmi offtopicul, nu sa-l intretii! Cum ramane cu "puterea exemplului personal"?
topicul general este "Discutii Libere", topicul specific e "cu si despre barbati" .... axl e un barbat
nu pricep despre ce off topic vorbesti, sincer.Daca ai fi citit atent posturile ti-ai fi dat seama ca tocmai despre barbati era vorba.
Niciodata n-am inteles ce inseamna off topic la discutii libere? discutii serioase?
daca nici aici nu avem voie sa ne destindem, sa aberam in voi, atunci, unde?
@stanici
singurul spion infiltrat sunt eu ...stai linistit, daca prin absurd ajung la un meci in Bucuresti nu sar la bataie ![]()
