16.03.2008 21:17
Cred ca l-am vazut pe supereroul asta in peluza ... avea o goarna d'aia ros albastra, cadou de la Jiji.
Macar e moca !!! ![]()
Cred ca l-am vazut pe supereroul asta in peluza ... avea o goarna d'aia ros albastra, cadou de la Jiji.
Macar e moca !!! ![]()
inca un topic care a deviat de la tema initiala.
bravo !
inchis (asta ca sa nu-l sterg direct)