FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre barbati

«18910»
micutZu' Deni16.03.2008 21:17
Cred ca l-am vazut pe supereroul asta in peluza ... avea o goarna d'aia ros albastra, cadou de la Jiji.

 

Macar e moca !!! :yeahh:

DelPiero1014.05.2008 12:04

De cand nu s-a m-ai postat pe aici?Hai ca trebuia sa fac si eu asta...

E o poza proasta,special ca sa nu zica lumea ca vreau sa agat... :notangel:

03_05_08_1612.jpg

Azzido14.05.2008 13:49

inca un topic care a deviat de la tema initiala.

bravo !

inchis (asta ca sa nu-l sterg direct)

«18910»