FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre barbati

«178910»
Dragoshel04.01.2008 18:21

nuu, ca atunci cand l-am scos de acolo l-am rupt... era doar o punga de metro :)

 

Ce ski frate...era un amarat de dea, slalom printre boscheti....

 

ma da macar nu am facut revelionu in camera cum iti ziceam ;;)

dee05.01.2008 12:34
eu sunt un privilegiat al acestui forum...te-am vazut(banuiesc ca primul) m-am imprietenit cu veteranii....te pomenesti ca o sa ajung modertor candva (desi nu e o tinta de-a mea)

 

ce vremuri bune ... ce vara nebuna.

pe la 60 de postari ravneai sus, acuma la peste 1000 te feresti de ei :))

Dany's05.01.2008 12:37
Io si tot io, dupa o noapte de bautura de revelion

 

Ps: headshot Fane :)))

Cu punga ma.....te dai tu ERA A MEA :angry:

danimarcu10.01.2008 15:30

Am facut poza asta acum,poate va mai incalzesc putin...

Salutari de la ...19grade!

korynna10.01.2008 16:53

@danimarcu

 

Multumim!Si noi vizualizam poza de la 25 de grade,din casa :tongue:

Bine ca-si mai aminteste lumea si de topicul asta,sa ne mai delectam si noi.

Wally10.01.2008 17:54

Korynna, ai putea sa-ti amintesti si tu de topicul ala " Fotografii - Cu si despre femei" :biggrin:

korynna10.01.2008 17:57

Pai...eu mi-am amintit atunci de topicul ala :wink: Cate poze sa pun? :tongue:

Wally10.01.2008 18:03

Cat mai multe! :biggrin:

DelPiero1010.01.2008 21:33

Ah...erau forumuri in care faceam furori la o astfel de sectiune...

danimarcu11.01.2008 17:02
Cat mai multe! :biggrin:

...si mai ...colorate ! :biggrin:

wolfi16.01.2008 21:26

S8300721.JPG

 

P1020857.JPG

 

HPIM3326.JPG

 

sper sa va distrati :))

Triphat18.01.2008 21:52

Salut fetelor ;)

DSC00089.jpg

korynna19.01.2008 18:54

Buna Triphat :blink:

yo_marius19.01.2008 19:42

la cererile insistente ale fanelor iata!!!!!

 

 

 

vremuri in care doar soarele se incumeta sa ma eclipseze.....

adj.jpg

ARKA19.01.2008 20:29
Salut fetelor ;)

 

CP Company nebunule:)

Fane_casieru'20.02.2008 19:14

O poza de familie cu doi dintre cei mai activi useri dupa sit...

Va las pe voi sa deduceti cine sunt.. :biggrin:

axl20.02.2008 19:18

Deni si Deni?

Stanici20.02.2008 19:25

Da, Axle! Numai ca in ordine inversa.

Joga Bonito20.02.2008 19:28

Categoric!

novac20.02.2008 19:36

Stai ma ca nu'nteleg ... care-i deni? stanga sau dreapta ?

Joga Bonito20.02.2008 19:38

ala din dreapta, lucky guess...

NicoSoulSteaua03.03.2008 19:33

super_retard.JPG

 

Super retard

cRiss4Steaua04.03.2008 20:31

@Nico, de unde ai poza lui deni ?

NicoSoulSteaua04.03.2008 20:43

HeeeHeee...doar n-ai impresia ca voi spune sursa :tongue:

novac04.03.2008 20:48

Cred ca l-am vazut pe supereroul asta in peluza ... avea o goarna d'aia ros albastra, cadou de la Jiji.

«178910»