nuu, ca atunci cand l-am scos de acolo l-am rupt... era doar o punga de metro ![]()
Ce ski frate...era un amarat de dea, slalom printre boscheti....
ma da macar nu am facut revelionu in camera cum iti ziceam ;![]()
nuu, ca atunci cand l-am scos de acolo l-am rupt... era doar o punga de metro ![]()
Ce ski frate...era un amarat de dea, slalom printre boscheti....
ma da macar nu am facut revelionu in camera cum iti ziceam ;![]()
eu sunt un privilegiat al acestui forum...te-am vazut(banuiesc ca primul) m-am imprietenit cu veteranii....te pomenesti ca o sa ajung modertor candva (desi nu e o tinta de-a mea)
ce vremuri bune ... ce vara nebuna.
pe la 60 de postari ravneai sus, acuma la peste 1000 te feresti de ei ![]()
Io si tot io, dupa o noapte de bautura de revelion
Ps: headshot Fane
)
Cu punga ma.....te dai tu ERA A MEA ![]()
Am facut poza asta acum,poate va mai incalzesc putin...
Salutari de la ...19grade!
@danimarcu
Multumim!Si noi vizualizam poza de la 25 de grade,din casa :tongue:
Bine ca-si mai aminteste lumea si de topicul asta,sa ne mai delectam si noi.
Korynna, ai putea sa-ti amintesti si tu de topicul ala " Fotografii - Cu si despre femei" :biggrin:
Pai...eu mi-am amintit atunci de topicul ala :wink: Cate poze sa pun? :tongue:
Cat mai multe! :biggrin:
Ah...erau forumuri in care faceam furori la o astfel de sectiune...
Cat mai multe! :biggrin:
...si mai ...colorate ! :biggrin:
Buna Triphat ![]()
Salut fetelor![]()
CP Company nebunule:)
O poza de familie cu doi dintre cei mai activi useri dupa sit...
Va las pe voi sa deduceti cine sunt.. :biggrin:
Deni si Deni?
Da, Axle! Numai ca in ordine inversa.
Categoric!
Stai ma ca nu'nteleg ... care-i deni? stanga sau dreapta ?
ala din dreapta, lucky guess...
@Nico, de unde ai poza lui deni ?
HeeeHeee...doar n-ai impresia ca voi spune sursa :tongue:
Cred ca l-am vazut pe supereroul asta in peluza ... avea o goarna d'aia ros albastra, cadou de la Jiji.