@benzina
Bah...da` urat esti mah.... :laugh: :laugh: :laugh:
@benzina
Bah...da` urat esti mah.... :laugh: :laugh: :laugh:
clar....esti bocciu frate!!!
P.S. @dee
nu recunosc nimic (si nimeni nu ma recunoaste....) iar poza e demult stearsa!!!
P.P.S.
se supara careva daca pun yo poze cu stanici luate de pe haifaiv???
@yo
Baga mare...dar sa nu-i spui ca eu ti-am zis...anonim.
se supara careva daca pun yo poze cu stanici luate de pe haifaiv???
Nuuu !!! Chiar ne-am bucura .... :biggrin:
am revazut cateva posturi mai vechi de pe topicul asta in care "fraternizam" cu Stanici,fiecare cautand sa se intalneasca cu celalalt (doar pentru a dezbate problema securitatii pe Ghencea...) si as prefera doar sa las un link catre haifaivu lui....'
P.S.
doamne.....vorbele alea au acum alt sens...dupa ce ne stim cum aratam....
HAi ma pui linku ala sau nu ??
Ca e nerabdatoare rau Andreea sa il vada pe stanci ... mi-a zis mie pe mess ... ![]()
Danny baga poze aici sa stiu pe cine caut cand ajung in valcea.
sa stiu pe cine caut cand ajung in valcea
pe mine ![]()
dar de ce sa astepti pana sa ajungi la vl? ma gasesti in Bucuresti ![]()
Unde vezi tu mici? ![]()
@korinna
la vecinu` din spate.
@korynna
in dreapta pozei....asteptand sa fie pusi pe gratar....tu esti femeie,asa ca nu ai cum sa ii vezi....
Raspunsul corect era esti tu barbat si vezi mici peste tot...asa cum fane vedea femei :tongue:
@Marius - habar nu am cum arati; sincer, nu prea ma intereseaza avand in vedere faptul ca nu esti fmeie. Oricum, ma astept sa NU postezi linkul ala. de exemplu, pe Benzina mi se pare ca il stiu un pic asa - 47v oare?
Si daca il stiu eu, poate il stiu si altii - daca omu' e neinfricat, treaba lui. Eu sunt un las, plm.
Oricum, ma astept sa NU postezi linkul ala.
Stanici e un fel de varf de atac, il ia lumea prin invaluire, pe extreme, trece prima data de prieteni si abia apoi il descopera ![]()
Marius - habar nu am cum arati;
si de-ai sti, crede-ma, nu l-ai mai recunoaste dupa 3 luni pe acest mic cameleon.
cat e micu'???? vreau vreo 8...
oferta promotoinala,free in limita stocului disponibil ![]()
.....dedicatie pentru cei carora le :laugh: PLACE PORCII ...
.....dedicatie pentru cei carora le :laugh:PLACE PORCII ...
sper ca a fost ucis conform normelor eu adik injectat inainte
Ce n'as da, sa'l vad pe BKL asa.
)
@katau
Nu..a fost batut cu bestialitate ca nu statea.
Si na, daca tot a inceput Fane ![]()
Va dau si de anul asta dar tebuie sa mai asteptati pana pe 20 ![]()
De ce apar porci la topicul fotografii cu barbati?
Hai frate...... :icon_rolleyes: asa ceva nu e deloc dragutz...bleach!
@korynna
Pentru ca ...BARBATII ESTE NISTE PORCI :laugh: