FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii - cu si despre barbati

«15678910»
fane_casieru'04.12.2007 18:26

@benzina

 

Bah...da` urat esti mah.... :laugh: :laugh: :laugh:

yo_marius04.12.2007 19:00

clar....esti bocciu frate!!!

 

P.S. @dee

 

nu recunosc nimic (si nimeni nu ma recunoaste....) iar poza e demult stearsa!!!

 

P.P.S.

 

se supara careva daca pun yo poze cu stanici luate de pe haifaiv???

fane_casieru'04.12.2007 19:02

@yo

Baga mare...dar sa nu-i spui ca eu ti-am zis...anonim.

-=Danny=-04.12.2007 19:06
se supara careva daca pun yo poze cu stanici luate de pe haifaiv???

 

 

Nuuu !!! Chiar ne-am bucura .... :biggrin:

yo_marius04.12.2007 19:08

am revazut cateva posturi mai vechi de pe topicul asta in care "fraternizam" cu Stanici,fiecare cautand sa se intalneasca cu celalalt (doar pentru a dezbate problema securitatii pe Ghencea...) si as prefera doar sa las un link catre haifaivu lui....'

 

 

P.S.

 

doamne.....vorbele alea au acum alt sens...dupa ce ne stim cum aratam....

-=Danny=-04.12.2007 20:07

HAi ma pui linku ala sau nu ?? :blink: Ca e nerabdatoare rau Andreea sa il vada pe stanci ... mi-a zis mie pe mess ... ;)

korynna04.12.2007 20:28

Danny baga poze aici sa stiu pe cine caut cand ajung in valcea.

bodanelu04.12.2007 21:54
sa stiu pe cine caut cand ajung in valcea

 

pe mine :)

dar de ce sa astepti pana sa ajungi la vl? ma gasesti in Bucuresti :D

Katau04.12.2007 22:18

aventurier->micicar'fricturist->biciclist->alcoolist-> va urma...

5N3M8r230980_02.jpg DVUwPJ651830_02.jpg

QqO9WS359631_02.jpg Poza_0028.jpg

 

ajtept oferte :))

yo_marius04.12.2007 22:47
QqO9WS359631_02.jpg

ajtept oferte :))

 

 

cat e micu'???? vreau vreo 8...

korynna04.12.2007 22:56

Unde vezi tu mici? :blink:

fane_casieru'04.12.2007 23:33

@korinna

la vecinu` din spate.

yo_marius04.12.2007 23:35

@korynna

 

in dreapta pozei....asteptand sa fie pusi pe gratar....tu esti femeie,asa ca nu ai cum sa ii vezi....

korynna04.12.2007 23:47

Raspunsul corect era esti tu barbat si vezi mici peste tot...asa cum fane vedea femei :tongue:

Stanici05.12.2007 00:43

@Marius - habar nu am cum arati; sincer, nu prea ma intereseaza avand in vedere faptul ca nu esti fmeie. Oricum, ma astept sa NU postezi linkul ala. de exemplu, pe Benzina mi se pare ca il stiu un pic asa - 47v oare?

Si daca il stiu eu, poate il stiu si altii - daca omu' e neinfricat, treaba lui. Eu sunt un las, plm.

dee05.12.2007 05:16
Oricum, ma astept sa NU postezi linkul ala.

Stanici e un fel de varf de atac, il ia lumea prin invaluire, pe extreme, trece prima data de prieteni si abia apoi il descopera :)

 

Marius - habar nu am cum arati;

si de-ai sti, crede-ma, nu l-ai mai recunoaste dupa 3 luni pe acest mic cameleon.

Katau05.12.2007 10:50
cat e micu'???? vreau vreo 8...

 

oferta promotoinala,free in limita stocului disponibil :D

fane_casieru'05.12.2007 11:55

.....dedicatie pentru cei carora le :laugh: PLACE PORCII ...

Katau05.12.2007 12:04
.....dedicatie pentru cei carora le :laugh:PLACE PORCII ...

 

 

sper ca a fost ucis conform normelor eu adik injectat inainte

RobYnho05.12.2007 12:15

Ce n'as da, sa'l vad pe BKL asa. ;))

fane_casieru'05.12.2007 12:15

@katau

Nu..a fost batut cu bestialitate ca nu statea.

Dragoshel05.12.2007 12:22

Si na, daca tot a inceput Fane :P

 

Va dau si de anul asta dar tebuie sa mai asteptati pana pe 20 :)

 

korynna05.12.2007 12:30

De ce apar porci la topicul fotografii cu barbati?

M@rmota05.12.2007 12:33

Hai frate...... :icon_rolleyes: asa ceva nu e deloc dragutz...bleach!

fane_casieru'05.12.2007 12:33

@korynna

Pentru ca ...BARBATII ESTE NISTE PORCI :laugh:

«15678910»